.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Guest

    ужасно безсъние от 1 седмица

    да.. от една седмица някъде не съм спала нормално въобще.Вечер като си легна умирам за сън но просто не мога да заспя,не мисля з анищо ,но въпреки това просто не запивам..ако заспя ще е за 1-2 часа и пак ще се събудя.Станала съм като зомби през деня само ми се спи и съм супер отнесена-не мога да мисля нормално за нищо.Знаете ли някакви приспиателни без рецепт..?или какво да правя...др седмица ако имам врмее ще ходя на лекар,но не мисля че е чак за там..

  2. #2
    I na men mi se e slu4avlo no e bilo max za 2-3 dena i posle sum se opravqla. Problema moje da e po seriozen, taka 4e se konsultirai s lekar - toi 6te znae nai dobre kakvo da ti prepi6e
    Moje ot prekaleno mnogo stres ili nervi da ne moje6 da spi6, taka 4e ako ima nqkoe gadje koeto te nervi, prosto go otreji xaxa :P Na men mi pomogna posledniq put

  3. #3
    Мега фен Аватара на katttto3
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    В тайните на нощта
    Мнения
    3 156
    za vsi4ko sa vinovni nervite i podsuznanieto ti
    Притискаш ме. Изтръгваш със страст ръцете ми разголени...

  4. #4
    Супер фен Аватара на Barbie
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    1 828
    Била съм така...доста пъти. Явно съм емоционална. Та, не пий приспивателни. Можеш да си вземеш валериан на капки и да пиеш преди сън, както е написано на шишенцето. Безвредни са, просто малко успокояват и унасят. И чашка прясно мляко. Лягаш рано...не стой до 3-4 през нощта. Ако принципно заспиваш по-лесно като почетеш малко, може да вземеш някоя книжка. Гледай ако има нещо, което те притеснява или стресира...да го елиминираш

  5. #5
    Guest
    еми на мен принципно супер много ми се спи като си лягам,не е проблема че немога да се унес..просто чувствам даже как ми тежът едва ли не очите...и неска пак сиг ще е така

  6. #6
    deem(unregistered)
    Guest
    Възможно е Егологията да ти помогне Ако не знаеш какво е това ползвай някоя интернет търсачка(Google) като напишеш 'Егология'.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си