.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15

Тема: 1 път

  1. #1

    1 път

    Имам 1 въпрос към хората,които пушат треава.На колко години за 1 път пробвахте?И кой ви зариби?

  2. #2
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Преди 1 месец пуших, след това още веднъж, че предишния бях пиян. Не съм възхитен от тревата, преди само си дрънках, но сега съм сигурен, че въобще не е готино. Знаех си, че ако е нещо то трябва да е през носа. Трева никога няма да пуша отново, не, че другите много ги употребявам.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  3. #3
    Супер фен Аватара на kPuCkA
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    1 288
    Еми като бехме млади...осми клас някъде..ама никой не ме е зарибил...то кат запалят покрай теб и на теб ти се допушва...иначе вече съм твърдо против..нема кирия

  4. #4
    Повече от фен Аватара на ateto
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    343
    7 клас в края пробвах.... са пуша 1 път в месеца поради простата причина че на купон(примерно) има 20 човека 18 са напушени 1 спи а последния сам аз нещо не става... въпреки че мога да си правя кефа и като не сам.... Иначе сам на мнението: " НЕ НА ГАНДЖАТА"

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 046
    има такава тема вече..

    Само след като изгубим всичко сме свободни да направим каквото и да е.

  6. #6
    Аватара на theEXPLOITED
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    OUT OF SPACE
    Мнения
    528
    SIGURNO NA 12 SAM BILA ZA PRAV PAT ZAPALIH S BRAT MI I MNOOO MI HARESA OT TOGAVA NQMA DEN BEZ NARKOTICI V JIVOTA MI...............

  7. #7
    Супер фен Аватара на KiLLeR_InSTiNkT
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    На седмото небе...
    Мнения
    1 485
    С едни приятели за първи път пробвах, когато бях на 16 /дърто говедо съм била а?/. И ме изкефи и оттогава, когато ми се допуши винаги намирам откъде да си взема...
    Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата...

    Кликни тук

  8. #8
    Guest
    na 14godini za prav pat zapalih,pu6ih v prodaljenie na 4godini...sega ve4e pu6a mnoooogoooo rqdko.....prosto mi e tapo da pu6a ve4e

  9. #9
    Трябва да е било в... седми или осми клас
    По-скоро в осми
    И никой не ме е зарибил
    Едни приятели ми предложиха да пуша с тях и аз се съгласих
    Груб и нетактичен, невъзпитан и циничен, арогантен и саркастичен, нагъл и егоистичен, гаден и нарцистичен, това съм аз. Нещо против?

  10. #10
    емии 8ми клас \/ просто исках да видя кфо еи ми донесоха и такам,са не съжелявам и до днес си пафкам от вр на вр \/

  11. #11
    se edno da pitash hudojnika koga e stanal takuv
    бан по ип и профил 12 точка от правилника ( подстрекаване към употреба на наркотици )

  12. #12

    Re: 1 път

    Цитирай Първоначално написано от Bang bang
    Имам 1 въпрос към хората,които пушат треава.На колко години за 1 път пробвахте?И кой ви зариби?
    На 14 ако не се лъжа.Никой не ме е зарибявал или поне нямам спомен кой е бил.

  13. #13
    Guest
    ами на 14 опитах за първи път сега пуша най рядко на 2 дена веднъж а най често което се случва доста по често от другото на ден по 2-3 и чесно да ви кажа не го правете че дни след това ви е на кадри и ви е размазано а поне седмица след като спрете всичко ви е тъпо такаче по добре по рядко ама на аз затънах и сега само зареди дръпката живея иначе гласувам с две ръце за пробването и но не прекаленото че да не стане като при мене да почнете да ви се губят спомени стари и думи

  14. #14
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    На 14. Пробвах, мислех че е модерно, не виждах много смисъл. Сега съм против

  15. #15
    emi na 13 god. ama purviq put be6e mega stranno xax
    ZnAm KoGaTo UmRu KoV4eGut Mi ShTe e ZeLeN!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си