.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2

Тема: Мога ли...

  1. #1
    Guest

    Мога ли...

    Здравейте. Имам няколко въпросчета. Надявям се да ми отговорите. Получих бяло течение благодарение на дълго лечение с антибиотици. Хубаво, отидох на генеколог и т. н. Тя ми предписа някакво хапче, което е само едно в опаковка, пие се само първият ден + свещички Гино-Певарил (Gyno-Pevaryl), които са 3 в опаковка. И един от въпросите ми е, в същност какво трябва да стане? Да тече повече през тия три дни или по-малко? Вече е третият ден, а е доста обилно и като водичка. Незнам трябва ли да продължавам с тия свещички или да изчакам малко дни, докато се оправи. И мога да се къпя нали? В смисъл Не мога да се трая повече от 2 дни, а в листовката нищо не е споменато. А най-гадното е, че докато съм на даскало и ако не успея да си сменя превръзката се нацапвам естествено, но като се прибрах в нас и панталона ми приличаше на мокър, а всъщност не беше. Защо е така? Много моля да ми отговорите и без обиди.

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    863
    Къпи се, няма проблем да се къпеш колкото искаш пъти на ден. Течението постепенно ще се оправи. Така става при това лечение. Просто сменяй по-често превръзките.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си