.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    хламиди или нещо друго??????

    Здравейте надявам се да ми помогнете, че сам я закъсал и незнам кво да правя .
    от известно време ми се появиха някакви бели полепи по главичката на пениса ми, не6то като мазно седи ама не е течно и незнам как се появява, все едно е бяла мръсотия. спазвам си нормална хигиена не е от това всеки ден си се къпя даже някой пат и по 2 пъти на ден. ако някой можа да помага да казва кво да правя.

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    Hlamidite ne davat podobni simptomi a mogat da budat savsem bezsimtomni!
    Mojeshe da spomenesh dali vodish polov jivot na kolko godini si?
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  3. #3
    водя си нормален полов живот, но си нямам постоянна партньорка и съм на 21 години.

  4. #4
    Guest
    И аз съм така само че съм на 16 и не водя полов живот... Откъде може да съм ги пипнал тези гадости??

  5. #5
    Guest
    Idi pri GP za izsledvane na sterilna urina i ejakulat! Veroiatno ne e neshto vajno no za sobstveno spokoistvie go naporavi .... inache - snimki ...

  6. #6
    мъзможно ли е да е нещо от сапуните или нещо такова, защото от няколко дена си го мия само с вода и гледам, че почна да се появява се по малко!!!!!!

  7. #7
    potrebitel1
    Guest
    i az imam sashtiq problem i sam leko pritesnen.Moje li nqkoi kompetenten po vaprosa da spodeliza kakvo stava duma Blagodarq predvaritelno

  8. #8
    Guest
    Ми така като чета симптомите на гъбична инфекция ми прилича.На едни мои приятел и приятелка (двоика) така им се бяха получили.Момичето отиде на лекар и и изписаха хапчета и мазила.оправи се за 0 време

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си