.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    mojebi_lud
    Guest

    много странен проблем Моля помогнете

    Здравейте...... Имам много ама Много странен проблем, който страшно много ме притеснява..мисля че е нещо на психическа основа.. Проблема е следния. Случва ми се така че някой моменти от реалния жовот да имам чувството че преи това са се случвали. Трудно е да го обесня за това ще дма пример, за нещо което ми с елсучи преди няколко дена.. Бях на даскало и до мене дойде ена съученичка и като дойде от тоя момент нататак аз можех да кажа дума по дума какво ще каже... и как ще реагира. И дори аз да исках да отговоря по друг начин не можех... нещо мекараше от вътре да реагирам така....И това ми се е случвало доста пъти.. Въпреки че беше спряло за кратко време да се случва ... пак започна. Мерси предварително. Всякаква информация за моя проблем ще е полезна Мерси

  2. #2
    mojebi_lud
    Guest
    P.s NE mislq 4e sym lud :S

  3. #3
    Forslor
    Guest
    Дежа вю се казва .
    Поразтърси се из някоя търсачка да се информираш по обстойно.

  4. #4
    mojebi_lud
    Guest
    Siguren li si 4e e tova

  5. #5
    хиххи..и на мен ми се е случвало..апф просто имаш силна интуиция...не е друго
    DoNe WhAt OtHerS JusT ImAgiNed.....

  6. #6
    И на мен ми се е случвало! =D>
    I'm not afraid of death. I just don't want to be there when it happens.

  7. #7
    аз пък го сънувам вчера се случи нещо което си спомням че съм го сънувал,но беше отдавна

  8. #8
    mojebi_lud
    Guest
    pfff tva sa naistina mnogo mnogo stranni raboti......

  9. #9
    Аватара на morgana
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    В Мъглите На Авалон
    Мнения
    202
    Цитирай Първоначално написано от Forslor
    Дежа вю се казва .
    Поразтърси се из някоя търсачка да се информираш по обстойно.
    TO4NO! Ponqkoga mi se slu4wa 4esto, ponqkoga s meseci ne se poqwqwa - sys sigurnost ne si lud! GLedai purwata 4ast na THE MATRIX \/

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    За съжаление само на английски, но ... все пак доста подробно ...


    http://mb-soft.com/public/dejavu.html
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  11. #11
    Guest
    и на мен ми се е слу4вало и не мисла 4е има нешо притеснително

  12. #12
    Аватара на dazzle
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    the Savage Garden
    Мнения
    186
    чувството е не че все едно си го сънувал, а че е ставало преди и сега се повтаря по същия начин и не можеш да го прекъснеш по средата..познато
    на мен ми се случва поне по веднъж на седмица и даже вече ми е готино...
    както казаха и по-горе ДЕЖА ВУ/ВЮ абсолютно нормално е...

  13. #13
    Дежа Ву е - когато усещаш, че нещо е точно както трябва да бъде.
    Случва се на всички и наистина няма много логични обяснения.. но пък е яко

  14. #14
    Guest
    deja vu

  15. #15
    Guest

    Re: много странен проблем Моля помогнете

    Цитирай Първоначално написано от mojebi_lud
    Здравейте...... Имам много ама Много странен проблем, който страшно много ме притеснява..мисля че е нещо на психическа основа.. Проблема е следния. Случва ми се така че някой моменти от реалния жовот да имам чувството че преи това са се случвали. Трудно е да го обесня за това ще дма пример, за нещо което ми с елсучи преди няколко дена.. Бях на даскало и до мене дойде ена съученичка и като дойде от тоя момент нататак аз можех да кажа дума по дума какво ще каже... и как ще реагира. И дори аз да исках да отговоря по друг начин не можех... нещо мекараше от вътре да реагирам така....И това ми се е случвало доста пъти.. Въпреки че беше спряло за кратко време да се случва ... пак започна. Мерси предварително. Всякаква информация за моя проблем ще е полезна Мерси
    oleeee stiga be I AZ SUM TAKA DAI SKYPE

  16. #16
    Guest
    СПОКО-И НА МЕН МИ СЕ Е СЛУ4ВАЛО!!!!!!!!!!!!!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си