.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1
    Guest

    Какво да направя

    Хора от скоро ходя с 1 момиче но вчера тя ми каза че харесва едно друго момче много и не може да избере с кого да е .Моля ви дайте ми някакъв савет какво да правя

  2. #2
    Ами представи се за по-интересен от другото момче.

  3. #3
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Еми, ти я зарежи.Не й позволявай да избира, както си иска.Та вие да сте някакви играчки и тя да се лигави.АЗ не бих позволила такова нещо.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от koalka
    Еми, ти я зарежи.Не й позволявай да избира, както си иска.Та вие да сте някакви играчки и тя да се лигави.АЗ не бих позволила такова нещо.
    Every moment is another chance...

  5. #5

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    187
    емм принципно това е доста гадно, и с мен стана същото. Ами така е когато и тя не е сигурна какво иска.Чесно бих предпочел ако наистина я харесваш да останеш и да се бориш за нея и дано тя го оцени.Аз така направих.Дадах всичко от себе си иии сега сме си заедно 2 месеца и тя ужасно ме обича.Трябва да я накараш да се чувства специална и че е много важна за теб
    Е, животът е кратък...Твърде кратък да го изживееш като лош човек.

    Tози,който не цени ,това което има, не го заслужава.

  6. #6
    Когато човек се двоуми дали да е с някого или не, то по скоро тва е знак, че дадената личност не знае какво иска и по-скоро не иска да е с човека, с който е в момента...

  7. #7
    Ами,за да го сподели с теб явно и тя е доста объркана!Опитай се да прекарваш с нея,колкото се може повече време и да и обръщаш максимално внимание,за да разбере,че държиш на нея.

  8. #8
    Guest
    Да бе, да, да прекарва повече време с нея, да й обръща внимание.. В никакъв случай да не си посмял да сториш това, момче.

    Режеш веднага и без право на обжалване. Да ходи при когото си иска. Тя няма да е твоя, но доста хора ще разберат, че си тежиш на мястото, вярвай. И не обръщай внимание на сълзи и увещания и молби - просто я изхвърляш от живота си безапелационно. До другия път!

  9. #9
    Guest
    Я й тегли една майна на тая тъпа путка бе!
    К'во се прави на интересна!? Не можела да реши
    Бий й два шамара и после и бий шута

  10. #10
    Мега фен Аватара на MoHuTo
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Там някъде в прегръдките на самотата..
    Мнения
    3 575
    Ако наистина мн я харесваш се бори за нея и й докажи, че си по-добър от другия

  11. #11
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от MoHuTo
    Ако наистина мн я харесваш се бори за нея и й докажи, че си по-добър от другия
    За чих ще и доказва нещо на някаква коза? Да ходи да пасе бе

    Авторе ако това го приемеш едно че тая ще ти се качи на главата и другото което е всеки ще те вземе на подбив

  12. #12

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 424
    И за кво е тръгнала с тебе тогава!?!
    Вие на хероин ли сте бе?

  13. #13
    Ако я харесваш истински се бори за нейното сърце!


  14. #14
    Е как какво да направи666 ?! Моми4ето направо си ти е казало, 4е е влюбено в друг и ти се 4уди666 какво да прави666 ... Зарязва666 я Явно не те харесва, тогава няма за666то да си с нея
    Live 2 Ride... And... Ride 2 Die!!!

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    1 385
    Ами това са типичните глезени момиченца които все още незнаят какво искат,така че ти я остави!Защото така и така...тя като е с тебе ще и омръзнеш щом е такава и ще те зареже рано или късно
    214 malkoto_sladur4e
    бан на профил и ип, системно нарушаване на 2 точка!

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от malkoto_sladur4e
    Ами това са типичните глезени момиченца които все още незнаят какво искат,така че ти я остави!Защото така и така...тя като е с тебе ще и омръзнеш щом е такава и ще те зареже рано или късно
    Веднъж да сме на 1 мнение
    Live 2 Ride... And... Ride 2 Die!!!

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    1 385
    Цитирай Първоначално написано от honda^
    Цитирай Първоначално написано от malkoto_sladur4e
    Ами това са типичните глезени момиченца които все още незнаят какво искат,така че ти я остави!Защото така и така...тя като е с тебе ще и омръзнеш щом е такава и ще те зареже рано или късно
    Веднъж да сме на 1 мнение
    214 malkoto_sladur4e
    бан на профил и ип, системно нарушаване на 2 точка!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си