.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 45
  1. #1
    Istinata
    Guest

    Въпрос към момичетата : Руси,кестеняви или чернокоси?

    Какви момчета харесвате повече - руси,кестеняви или чернокоси??? Ама честно си кажете! Да видим тука черно на бяло...

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    _SilencE_
    Мнения
    525
    била съм и с едните, и с вторите, и с третите
    но ако трябва да съм сериозна това е без значение. характера на човека е най-важен за просъществуването на една връзка, а той не може да се определи от цвета на косата или от някой друг външен белег! глупаво е да имаш точно определен тип мъже, които да харесваш. много ми е дразнещо когато някое момиче каже "аз си падам само по русички" например! тъпо е! хора бе, има толкова много разнообразие, защо се ограничавате сами а
    In black and white I read the screen, all your lines and in-between.
    Then your message on the phone, I save to hear when I'm all alone...

    http://pics.perfekten.com/pics/494/8...6aa6ed4d05.jpg



  3. #3
    Рунтави

    и с косми по гърба- черни!

    Ема аре щоом искаш да е сериозно - ми къдравки -или с мн къса коса да не си личи цвят албала...

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 022
    Само да питам нас, червенокосите, къде ни забравохтеееееее страдам

  5. #5
    Guest
    ama pacha tupa prosta... ne vijdash li che stava vapros za momcheta a ne za momicheta...

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    ama pacha tupa prosta... ne vijdash li che stava vapros za momcheta a ne za momicheta...
    www.voininatangra.org

    който се нарича българин да пише на български и да използва наши думи и изрази, не чуждици и латиница!

  7. #7
    Мега фен Аватара на MoHuTo
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Там някъде в прегръдките на самотата..
    Мнения
    3 575
    За мен не е важен цвета на косата, но иначе си падам по брюнети, къвто си е и моя бебо

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 022
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    ama pacha tupa prosta... ne vijdash li che stava vapros za momcheta a ne za momicheta...
    Личи си кой е простия...

  9. #9
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Няма значение, от цвета на косата не се определя нищо и той не е важен.Харесвала съм и кестенява, руси и там чернокоси, обаче само едно момче завладя сърцето ми и то не с косата си.

  10. #10
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от koalka
    Няма значение, от цвета на косата не се определя нищо и той не е важен.Харесвала съм и кестенява, руси и там чернокоси, обаче само едно момче завладя сърцето ми и то не с косата си.
    a s kvo? S onui neshto otdolu li ??

  11. #11

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Sofiq
    Мнения
    203
    Mi az predpo4itam kestenqvi,no dosega6nite mi gadjeta sa bili ili s 4erna ili s rusa kosa

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    Ами 4ернокоси. Кестенявите са ми някви такива супер обикновени, русите са лигави педал4ета (тва си е ли4но мое мнение, никой да не се обижда)..

    Робинята на Quench

  13. #13
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Тъмнокоси. Определено предпочитам мъже с тъмна коса. Русите-уф!

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    ama pacha tupa prosta... ne vijdash li che stava vapros za momcheta a ne za momicheta...
    Да ми ядеш куpа бе.
    Аз харесвам чернокоси момичета. От русите ми се гади.
    193 Digital бан по ип и профил, системно 2 т.

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Digital
    Аз харесвам чернокоси момичета. От русите ми се гади.
    И аз така. Обичам тъмнокосите, от русите изпадам в дизбаланс

  16. #16

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    bulgaria
    Мнения
    211
    tumnokosi

  17. #17
    И мене русите не ме кефят много. Чернокоси, червенокоси, и всякакви други яки цветове вървят (сини, бели (не от старост)) и тн
    est

  18. #18
    Мега фен Аватара на mechtaq_za_teb
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    ~in the eternal summer~
    Мнения
    3 188
    A kakvo zna4enie ima dali e 4ernokos,rusokos ili kestenqv?Spored men nqma zna4enie s kakva kosa e,vajni sa 4uvstvata.
    А бе отдавна, беше тъжна вечер.
    Поредната... Да знаех само аз,
    че в утрото не ще те видя вече,
    че ще бъдеш мъничка звезда...

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    985
    Предпочитам да са с кафява или черна коса...Много малко момчета с руси коси са ми харесвали,но не означава,че ги няма...
    Am I just some chick you placed beside you,To take somebody's place?When you turn around can you recognize my face..?You used to love me, you used to hug me,But that wasn't the ca-ase!!!

  20. #20
    същата история пък при мен с момичетата. много малко руси ми харесват, толкова е грозно
    www.voininatangra.org

    който се нарича българин да пише на български и да използва наши думи и изрази, не чуждици и латиница!

  21. #21
    За мен това не е от значение. Има някои неща, които са много по-важни от цвета на косата- характера, самичт човек и неговите чувства. Всичко останало е допълнение.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  22. #22
    най сладки са със червено-черни коси или сини хахаахха
    то това русо ми бърка...ай да не казвам къде....моля ви уеее!!!айди не селянията тука с тия руси кичури пък не знам на кви раета и т.н. а най-вече по темата мен ме превличат тъмнокосите.... може би защото съм блонди .ам то е важно къв е човекът и дали наистина е човек!

    верно че първото мнение за даден човек е имено външният вид...но ако е сладък и бла бла бла а като си отвори устата,да искаш да си я затвори....тогава защо мамчето го е родила с руса/кестенява или черна коса ...

  23. #23
    Аватара на tedinci_
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    116
    аз съм фенка на кестенявите момчета,а ако са и със зелени или сини очи направо ,аааааа слабост са ми и къдравките мн са ми сладки \/

  24. #24
    Mda i az xaresvam kestenqvi,makar 4e gadjetata mi do sega se rusi sa bili E xm za tva ve4e ne sa s men .Abe ne e opredelq6t cveta na kosata,vajen e 4oveka i du6ata mu ,otno6enieto mu ,no naistina predpo4itam kestenqvi

  25. #25
    Хаха тва ако е анкета, предстаям си колко обидени ш'са ни блондинките във форума (ако има такива)

    П.П. Тъмнокоски, страстни, жарки, мистериозни .. те такива мацки

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си