.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Guest

    пропуснат ден за противозачатъчни

    значи проблема е следния, не знам дали темата е за тук,даже не знам дали е тази форум, нито аз нито приятелката ми сме тийнове вече,ама за тук се сетих да питам, вчера тя си забрави да пие хапчето (мисля че пие жанин). Днес пи само едно и мислим да си продължи по едно на ден, като пропуснатото хапче ще удължи с един ден приемането. Въпроса е дали ще има някакви проблеми от това?

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    Защо не про4етете какво пише на листовката? Аз не съм пила противоза4атъ4ни и не мога да посъветвам нещо от ли4ен опит, но са ми казвали, 4е поне при някои хап4ета едно пропуснато не е проблем и продължаваш да си ги пиеш по график до края на опаковката. Но тва пак казвам е само нещо, което съм 4увала. Най-добре ще е да се обадите на ли4ния лекар или на гинеколога на моми4ето и те да ви кажат. Или дори да попитате в някоя аптека.

    Робинята на Quench

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    714
    Аз пък знам, че на другия ден, след като е пропуснала, трябва да пие 2. За по-сигурно наистина питайте гинеколога.


  4. #4
    да на другия ден се пият и двете защото иначе ти се обърква цикъла
    Блажен е този, който не очаква нищо, защото никога няма да бъде разочарован.

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Ако си свършвал в нея в последните дни, трябва задължително да се консултира с гинеколог! И се пият две хапчета, така няма да имат ефект.

  6. #6
    Ако са изминали по-малко от 12 часа хапчето се приема и се продължава по "график", няма никакъв проблем.
    Ако обаче са изминали повече от 12 часа хапчето отново се приема, отново се продължава по "график", НО до края на опаковката задължително ще трябва да използвате и друг контрацептивен метод - например презерватив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си