.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    zuzity
    Guest

    Iskam mi se da otslabna a ne moga

    Hi all ! Znachi problemut e sledniqt az sum na 15 god i sum visoka samo 1.54 a sum 47 kg i otchaqno se nujdaq ot dieta no postoqnno mi se qde a nqmam vreme za sport zashtoto hodq na uroci i imam mn za u4ene Molq vi kajete mi kak da ubiq apetita si zashtoto iskam da sum 43 kg postoqnno se gledam v ogledaloto i strashno mn se nerviram

  2. #2
    Guest
    moje bi ucheneto te stresira i te kara da qdesh zatova si pravi poveche pochivki prez koito da izvurshvash e ne da uchish ili pred komputara da sedish vmesto komputara sportuvai pravi koremni presi,skachai na vuje sichko moje no az ne mislq che si debela

  3. #3
    Голям фен Аватара на RhytmiX
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Sofia
    Мнения
    631
    predlagam ti da otdeli6 po 30 min. na den-dva za fize uprajneniq.....6te po4ustva6 efekta....az sum na 16 i sum 58 kila

  4. #4
    _^_krisa_^_
    Guest
    spored mene nqma6 nujda ot dieti pak i na tazi vizrast ne ti trqbva edinstveno moje6 da sportiva6 ne ti trqbva da otslabva6 a da zapazi6 kulogravite si na edno nivo

  5. #5
    Guest
    В никакъв случай не си мисли че си дебела или пълна. Теглото ти е напълно нормално. А ако някой ти каже че си дебела - просто има лош вкус. Запази го такова, не се тъпчи .

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    526
    ami pravi nqkakvi uprajneniq v po4ivkite mejdu u4eneto.karai kolelo,ska4ai na vaje.ima mn uprajneniq za doma6ni usloviq.
    kogato si mn gladna hapni edin plod,te sadarjat zahar i 6et te zasiti za izvestno vreme.no ne gladuvai.
    iii P.S. tova teglo e napalno normalno ne se vmania4avai,za6toto moje nakraq da se vmania4i6 tolkova 4e da hvane6 anoreksiq.super dobre si.a i sega rastej ne tr da ograni4ava6 organizma ot neobhodimite mu ve6testva....
    When you want it the most there's no easy way out
    When you're ready to go
    and your heart's left in doubt
    Don't give up on your faith
    Love comes to those who believe it
    And that's the way it is!!!

    I Love Nick

  7. #7
    Guest
    Спри да учиш Буква хлеб не дава

  8. #8
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от vivian
    ami pravi nqkakvi uprajneniq v po4ivkite mejdu u4eneto.karai kolelo,ska4ai na vaje.ima mn uprajneniq za doma6ni usloviq.
    kogato si mn gladna hapni edin plod,te sadarjat zahar i 6et te zasiti za izvestno vreme.no ne gladuvai.
    iii P.S. tova teglo e napalno normalno ne se vmania4avai,za6toto moje nakraq da se vmania4i6 tolkova 4e da hvane6 anoreksiq.super dobre si.a i sega rastej ne tr da ograni4ava6 organizma ot neobhodimite mu ve6testva....
    Съгласна съм със всичко казано от теб! =D> Един път бях седнала и корема ми се беше сбръчкал и викам на майка ми "виж ква съм дебела" и тя вика "абе аз се притеснявам, че не ядеш, ти ще ми викаш, че си дебела!" И ми каза, че в точно тая възраст момичетата все си мислели, че да дебели и пазят диети, и накрая се разболяват от анорексия...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си