.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    lia
    Guest

    Intimen gel-preporuki

    6te vi pomolq da mi prepo4u4ate nqkoi hybav intimen gel(ako moje ne tozi na avon) koito da e efikasen i da pottiska malko bqloto te4enie 4e mi e mnogo i da osvejava blagodarq pravritelno

  2. #2
    abe hora ne se li nau4ihte 4e e po mdobre da se hodi na genekolog

  3. #3
    Guest
    abe hodila sam ni6ot mi nqma prosto pitam z apreporuki eeeee

  4. #4
    mila ako pomoli6 genekologa si da ti prepora4a takav gel toi e dlajen da ti dade savet za gel koito e nai podhodq6t za teb

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    863
    Не знам какво отчакваш от един интимен гел, освен да измива. Той друго няма да направи. На мен например ми харесва на Леокрема, но да речем като аромат и усещане, само толкова.

  6. #6
    Е ти искаш някакво лекарство, не интимен гел. Както казаха преди мен, той се използва за измиване, не за друго. Отиди в някоя аптека и питай имат ли подобни медикаменти, те ще те опътят.

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Veliko Tyrnovo
    Мнения
    504
    Цитирай Първоначално написано от jim_beam
    mila ako pomoli6 genekologa si da ti prepora4a takav gel toi e dlajen da ti dade savet za gel koito e nai podhodq6t za teb
    Първо пише се ГИНЕКОЛОГ и второ относно проблема ти.... аз използвам на ЛЕОКРЕМА и да ти кажа много е добър, бялото ми течение значително намаля, и се чувствам свежа отдолу. пък и не мирише толкова силно или пък изобщо да не мирише, има една много лека свежа миризма. Скъпичък е но пък си го ползвам от поне 6месеца, даже скоро трябва да си купувам пак.

  8. #8
    pepelq6kataaa
    Guest
    a tozi na leokrema ot aptekata li da si go kupq ili ot nqkoi kozm magazin i kolko para e 6toto i az si tarsq nqkakav

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    863
    Има го и в аптека и на козметичен магазин. Трябва да е между 6 и 7 лева някъде.

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    в заведение за душевно болни
    Мнения
    1 023
    най-хубавия интимен гел, който до сега съм ползвала за мен си остава на Орифлейм. един в лилавко шишенце и често го намалят на достъпни цени, аз съм мн доволна от него. вече ползвам второ шишенце. с 1 шишенце казаха, че можеш да караш половин година. на мен ми стигна и за малко повече от 6 месеца при редовна употреба.
    няма любов

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си