.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    Cuuld_Be_Anything
    Guest

    В края на менструацията...

    Здравейте.
    От няколко месеца след като ми свърши, един два ди след това ми тече едно кафеникаво. Нещо като бяло течение само че кафяво такова и мирише гадно. Аз по принцип имам много често бяло течение. Дали това е кръв смесила се с бялото течение? Случвало ли ви се е и на вас? Нормално ли е?

  2. #2
    Guest
    awe 4ovek....ti si mnogo ****** eeeee.vari se pregledai pone

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    2 точка от правилника!

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    Ами според мен е нормално в края на менструацията да се появи такова кафеникаво те4ение. При мен винаги има нещо такова поне за около един ден след като ми свърши. Нали се сещаш, 4е няма как да ти спре отведнъж все пак.

    Робинята на Quench

  4. #4
    И при мен има 1-2 дни накрая такова течение, но пък тази миризма? Не ми се вижда много нормална.

  5. #5
    Аватара на mid_get
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    ^In the ObscurE FuturE^
    Мнения
    909
    Цитирай Първоначално написано от ^npocTo^a3^f^
    И при мен има 1-2 дни накрая такова течение, но пък тази миризма? Не ми се вижда много нормална.
    Точно заради това бих те посъветвала да отидеш на лекар.Все пак макар и жени, ние не сме специалисти

  6. #6
    Sled kato ima mirizma zna4i e nqkva infekciq-otivai na genekolog

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    863
    Да речем миризмата епо-различна, но чак пък гадна!? Ако имаш някаква болест миризмата ще е гадна и когато не си в цикъл и един ден след него.
    Абе хора, това са си телесни миризми, не могат да са с аромат на парфюм!

  8. #8
    Cuuld_Be_Anything
    Guest
    Добре да кажем че миризмата не е точно гадна ами ... нещо като развалено бяло течение с оцет. За нещо друго с такава миризма не се сещам:/

  9. #9
    LannyBarbie
    Guest
    и аз имам след като ми свърши такова кафеникаво.. мисля че е нормално но за миризмата нз.. едва ли ти има нещо според мен

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    863
    Ами да! Става дума за кисела среда и затова така ти мирише- напомня оцет, но вече с малко примес на кръв и това е. Съвсем нормално.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си