.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 36
  1. #1
    Guest

    Не мога да я махна от главата си

    значи в 8ми клас съм досега съм нямал гаджета понеже те въобще не ме вълнуват но в последно време не мога да спра да мисля за едно момиче от класа то взе да ми писва вече винаги като се събудя или въобще каквото и да правя все тя ми е в главата и си въобразявам как я гушкам,целувам и т.н та въпроса ми е има ли някакъв начин да я разкарам от главата си най накрая

  2. #2
    Mne mili4uk ti si vluben. =D> =D> =D>

  3. #3
    може би си влюбен..какво лошо има?(е..има де,ама..има и мн хубаво)
    обичкам си наскоОо!!

  4. #4
    За кво да я разкарваш от главата си, може пък и да си си я харесал. Ако пък не искаш да се занимаваш с нея, просто отиди и и кажи че ти харесва, ако те одреже неа да си мислиш за нея вече

  5. #5
    (inlove) chestitka

    RestInPeace Smacy! Ti vinagi shte si v men ... Obicham te!

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от sWeeT{}PolinCe`
    (inlove) chestitka
    (inhares) добре дошъл на пътя за ада
    (inrev)
    193 Digital бан по ип и профил, системно 2 т.

  7. #7
    eeh liubov liubov

  8. #8
    Аватара на gPa3HuTeJl
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    РЮАР
    Мнения
    3 196
    Живот1т теп1рва започва за теб...те п1рва ще се влюбваш-разлюбваш и ще страдаш.. не се коси толкова... в тая твойта кратуна теп1рва знаеш ли колко момичета ще влезнат и излезнат.. няма страшно..

  9. #9
    в тая твойта кратуна теп1рва знаеш ли колко момичета ще влезнат и излезнат.. няма страшно..
    ... нема страшно ако знаеш колко ще те режат ше те лъжат и бият а колко ше ревеш ако знаеш...
    193 Digital бан по ип и профил, системно 2 т.

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Удари си главата у стената и ще си я иэбиеш сиг
    [size=7][b][u]fosse cos

  11. #11
    Цитат:
    в тая твойта кратуна теп1рва знаеш ли колко момичета ще влезнат и излезнат.. няма страшно..

    ... нема страшно ако знаеш колко ще те режат ше те лъжат и бият а колко ше ревеш ако знаеш...
    lele stiga ste pla6ili mom4eto suvsem 6te se otkaje ot momi4etata i posle 6te ima temi ot tipa na mai sum obraten

  12. #12
    И така и така започнаха да ти говорят за живота занапред(ни в клин ни в ръкав...) нека и аз да ти кажа нещо, което ще ти помогне -

    Изтрий думата "гушкам" от речника си. Сега.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Digital
    (inhares) добре дошъл на пътя за ада
    (inrev)
    хахахаха Съгласна съм с Digital

  14. #14
    Аватара на mid_get
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    ^In the ObscurE FuturE^
    Мнения
    909
    Ами, ти питаш дали има някакъв начин да я разкараш от главата си Ами, аз бих те посъветвала-първо отговори си съвсем искрено на въпроса "Какво в нея ме привлича?" Е, сега, след като си вече наясно с това, което харесваш в нея(а бтв това "харесване" не се е появило от нищото просто така, и бтв2 това "харесване" се нарича любов), мисля, че ще се съгласиш, че не е толкова лесно всеки ден да я виждаш на даскало и да я изтриеш от мислите си с едното щракване с пръсти И аз бих ти казала, както много други преди мен те посъветваха, да й признаеш, пък...те хората са го казали много отдавна "Каквото сабя покаже" Може и да имаш късмет =D> Какво пък, не е изобщо лошо да си влюбен, напротив...това е едно много истинско чувство Ама ти сам заяви, че досега не си се интересувал много от противоположния пол(малеее, тц тц... то излезе както аз го обясних, че си се ибтересувал от момчета...ей, сорка мн) Айде, това е от мен Успех...в любовта

  15. #15
    Съжелявам ама тука ми намирисва на лщбов...харесване...както там искаш го наречи. Няма лошо да си влюбен,па що не си пробваш късмета...току виж ти провървяло

  16. #16
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Не е много хубаво, когато някой човек е обсебил мислите ти, а не сте заедно...Да се надявама, че твоето ще отмине.

  17. #17

    325

    вместо да я гониш от мислите си що просто не я гуснеш .. действай момче докато можеш и докато си влюбен ... глей да не изпуснеш момента защото тогава ще съжеляваш

  18. #18
    dasss
    Guest
    Nqma nishto po hubavo ot lubovta ,na mene lichno ne mi se e sluchvala ot 3 godini...

  19. #19
    Фен Аватара на SaSeTo
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Broken HearTs sTreeT - SomewHere In THe Dark siDe
    Мнения
    147
    Ами след като не можеш да я изкараш от главата си,значи може би мястото и е точно там

    P.S:
    И както казаха другите - [1nL0V3] Честитка
    True frienDs are HarD To finD,HarDer To Leave anD ImPo$sIBLe To forGeT

  20. #20
    Guest
    Мерси хора вече знам какво ще правя Утре в даскало ще и кажа след часовете,тя ще ме зареже и готоо-всичко е ток и жица.Е,малко ще ме заболи де,ама кво да се праи

  21. #21
    Ox 6to puk da te zareje moje i da ne te.6to se sduxva6 predvaritelno.Posle pi6i kakvo e stanalo

  22. #22
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Мерси хора вече знам какво ще правя Утре в даскало ще и кажа след часовете,тя ще ме зареже и готоо-всичко е ток и жица.Е,малко ще ме заболи де,ама кво да се праи
    ne se znae stiskame palci da ne te zareje pishi kakvo e stanalo

  23. #23

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    bulgaria
    Мнения
    211
    Цитат:
    в тая твойта кратуна теп1рва знаеш ли колко момичета ще влезнат и излезнат.. няма страшно..

    ... нема страшно ако знаеш колко ще те режат ше те лъжат и бият а колко ше ревеш ако знаеш...

    =D> ima ne6to vqrno,da ne kaja dosta

  24. #24
    Голям фен Аватара на _crazy_baby_
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Русе
    Мнения
    580
    Dobre Doshul v Kluba na VLubenite
    No matter where you go, there they are...

  25. #25
    Фен Аватара на SaSeTo
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Broken HearTs sTreeT - SomewHere In THe Dark siDe
    Мнения
    147
    Цитирай Първоначално написано от djeini
    Ox 6to puk da te zareje moje i da ne te.6to se sduxva6 predvaritelno.Posle pi6i kakvo e stanalo
    Стискаме палци
    True frienDs are HarD To finD,HarDer To Leave anD ImPo$sIBLe To forGeT

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си