- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Секс
- възбудата силна ли е ако момчето(мъжът) е праивл секс
Ясно е,че тийнейджърите се възбуждат лесно и достигат до ерекция бързо.Така ли е и с мъжете?Приятелят ми е на 22 и още не сме правили секс,все пак ходим от скоро.Бившето ми гадже беше на моята възраст(бях на 15),а сега съм на 16.Той достигаше до ерекция бързо.Така ли е и с мъжете?Ако мъжът (говорим за 21-26 годишен) е имал полови контакти,силно ли ще се възбужда?По-слабо ли ще е отколкото един тийнейджър се възбужда?PLS,просветете ме по въпроса![]()
А, ние според теб, откъде да знаем? Това е силно индивидуално по принцип. Свали му гащите и виж.
П.С. Къде си тръгнала с 22 годишен вя? Я си намери някой пич на твойта възраст. Аман...![]()
Dio mi la dona, guai a chi la tocca!
девойко, ще ти трябва бая майсторлък...![]()
Разорена съм, но щастлива
Бедна, но мила
Висока, но здраво стъпила на земята
Нормална, но обсебена
Загубена съм, но пълна с надежда.
Моя е на 22 и няма грам проблем с възбуждането. Както той казва-край теб никога не пада-и си е факт! Не е тоооооооооолкова престарял, бе. Да не е на80?
Ти като е на 22 да не мислиш, че не може да го вдигне? Аз съм на 21 и ти гарантирам, че с това да го вдигне няма да имаш проблеми, но със задоволяването няма да е толкова лесно - не става като, когато си на 15 - близнат го два пъти и си доволен... ще трябва да се потрудиш малко повече
Това не се определя от възрасттаХодила съм с момче на 17 с който правехме секс по 2 часа,и по 2 пъти дневно.Опита също не играе голяма роля според мен.
...it's WilD ObseSSioN...
Така, както говориш човек ще си каже, че приятелят ти е толкова възрастен, че въобще да не може да го вдигне. Разбира се, че може. Всичко обаче зависи от човека, а не от възрастта.
И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!
А той колко пъти свършва за това време от 2 часа ?Първоначално написано от Scandalous_lady
![]()
Зависи от това от колко време не е правил секс, от това колко го възбуждаш...и от доста други неща.
Възможно ли е да бъде по-красиво?
е това зависи от много работи не е еднакво за всички а и много зависи от теб
toi ta e spukal be jenaПървоначално написано от Scandalous_lady
![]()
![]()
Admin-Coki:
огромен размер на аватар!
/забрана за ползване на такъв