.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    332

    помощ power point

    помооооооооооооооощ
    имам да прая някаква глупава презентрация на power point а изобщо не мога да бачкам с тази програма(никога не съм работил преди).Трябва да направя 10 слайда който да представят синтаксиса,предназначение о и работата на таговете по управление вида на шрифта.Да съдържа линк към работеща страничка,демонстрираща тага...Направо
    12 клас съм да му еба майката имам 2 6тици и таз офца иска да и прая тез простотий за 3та оценка..не знам вече...
    някой може ли да ми помогне изопщо не знам как трябва да стане това нещо...

  2. #2
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    Чети отстрани какво пише. Намери копчето "New Slide" и го цъкни 10 пъти. Ще ти се появят отстрани 10 квадратчета. Даваш на първия. Пишеш темата на презентацията и името си отдолу. "Изготвил - Трактор Тракторски". И пишеш информацията, която намериш на тези 10 слайда.
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  3. #3
    Sweety^Evil
    Guest

    power point

    golqm problem ako vse o6te trqq go prai6 tva mi pi6i na skupe demonche-f i shte ti obqsnq si4ko.Spoksi bre bro lesno e

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от _SL_
    Чети отстрани какво пише. Намери копчето "New Slide" и го цъкни 10 пъти. Ще ти се появят отстрани 10 квадратчета. Даваш на първия. Пишеш темата на презентацията и името си отдолу. "Изготвил - Трактор Тракторски". И пишеш информацията, която намериш на тези 10 слайда.
    \/ ... а за линка даваш insert/hyperlink то ще има да избереш към кой слайд да ти е връзката!

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    332
    синтаксиса,предназначение о и работата на таговете по управление вида на шрифта а някой може ли да ми обясни какво значи това изобщо

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си