.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 27
  1. #1
    Мега фен Аватара на bungle
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    при чичо Страх
    Мнения
    4 247

    Празнувате ли .. ?

    Интересно ми е да разбера дали винаги празнувате да кажем 1 месец, 2 месеца, година и 1 месец и така нататък с приятеля/приятелката си ?
    Честите ли си или просто това е един обикновен ден за вас ?
    I am the lover in your bed and i control you
    I am the sex that you provide and i control you
    I am the hate you try to hide and i control you
    I take you where you want to go
    I give you all you need to know
    I drag you down i use you up

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 098
    Ами за сега сме заедно за 2 седмици и 4 дена
    Ииии такова хаха и на 1вата седмица той ми вика "Знаеш ли какъв ден е днес?" и аз му викам "Дааааааааааааа".На втората седмица аз му викам "Знаеш ли какъв ден е днес" и той вика "Тъкмо тфа и аз щях да казвам"

    Ама не знам като стане един месец какво ще е положението.Тогава ще пиша

  3. #3
    Мега фен Аватара на bungle
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    при чичо Страх
    Мнения
    4 247
    Хахахах, значи празнувате. :P
    I am the lover in your bed and i control you
    I am the sex that you provide and i control you
    I am the hate you try to hide and i control you
    I take you where you want to go
    I give you all you need to know
    I drag you down i use you up

  4. #4

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Бургас
    Мнения
    176

    ..

    Хаха.. , интересна тема..! Еми ние чак да празнуваме-не , ама си честитим там..)

  5. #5
    Супер фен Аватара на Barbie
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    1 828
    Едни приятели си имат същата дата като нас и винаги празнуват. Та като съм си в България "празнуваме" с тях. Не мисля, че е чак толкова важно. За мен всеки ден е специален, изобщо не ми трябва повод, за да му подарявам всякакви лиготийки (обожавам да му правя подаръчета) или пък да му показвам, че го обичам... Той също често, просто така, прави всякакви неща, за да ме зарадва. Демек, няма лошо да се празнуват датите, тъй като е просто още един повод за приятно прекарване, но изобщо не трябва да е единствения момент, когато двама души да си показват, че държат един на друг.

  6. #6
    Мега фен Аватара на bungle
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    при чичо Страх
    Мнения
    4 247
    О, темата не е интересна.. , просто се терзая. Хахаха. Защото с моя приятел сме вече година и 3 месеца и винаги си честитим, почти винаги излизаме в този ден, за да пием по нещо, но аз последните 2 месеца се отплесвам и позабравям коя дата е. ( ей, да не му кажете. Аз винаги се усещам и му честитя без да е разбрал , че не помня. )
    I am the lover in your bed and i control you
    I am the sex that you provide and i control you
    I am the hate you try to hide and i control you
    I take you where you want to go
    I give you all you need to know
    I drag you down i use you up

  7. #7
    Мега фен Аватара на bungle
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    при чичо Страх
    Мнения
    4 247
    Да, Barbie, напълно права си.
    И за мен всеки момент прекаран с НЕГО за мен е празник. Има една арабска поговорка - " Всеки миг на любовна наслада, макар и кратък, затваря в себе си цяла вселена. "
    I am the lover in your bed and i control you
    I am the sex that you provide and i control you
    I am the hate you try to hide and i control you
    I take you where you want to go
    I give you all you need to know
    I drag you down i use you up

  8. #8
    Eми..не е точно празнуване,ами и ние си честитим "мило,мило,честити 11 месеца и..10 ден,днес стават точноо"..хихи..
    обичкам си наскоОо!!

  9. #9
    Ами ко да кажа аз. Не го правим специално на няк'ва дата. Просто си "го" празуваме всеки път когато пожелаем. Дали месец, два, три, година, две... винаги когато пожелая да излезем някъде само двамата, я на ресторант я на пица .... ама нещо по - специално като вечеря на свещи и тем подобни ... прекалено често ни се случваше, за да го определя като честване, но ако го разбирате като нещо такова = Да , що не

  10. #10
    Само отбелязваме!!!
    Vladoka rulzzz

  11. #11
    Мега фен Аватара на mechtaq_za_teb
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    ~in the eternal summer~
    Мнения
    3 188
    Nie sme unikalen slu4ai.4estitihme si 1-viq mesec i ot tam natatyk zabravihme takiva neshta.Prosto i dvamata si padame neseriozni.
    А бе отдавна, беше тъжна вечер.
    Поредната... Да знаех само аз,
    че в утрото не ще те видя вече,
    че ще бъдеш мъничка звезда...

  12. #12
    Повече от фен Аватара на Octofunk
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    New Kind of World
    Мнения
    420
    Не празнувам, често дори забравям, а ако се сетя то просто отбелязвам формално и това е! Не ми трябват някакви специални "празненства"! Е ако е за цяла година примерно... може би :P

  13. #13
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Дааа, винаги си честитим.

  14. #14
    az se se6tam vinagi za datata ama si mislq 4e priqtelqt mi ne.ili pak se pravi ama ne si kazvame ni6to.nz za6to taka

  15. #15
    emi nie s moq..ne sme gi praznyvali nikoo0oga.. daje obiknoveno na tezi dni sme skarani..

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 022
    Ами някви такива месеци не, защото не е мн ясно от кога точно сме заедно...то бяха еднииии Но определено бих го подсетила, че почти мина 1 година откакто се познаваме, макар че и това е доста спорен момент- първо минахме през скайп, после други работи и накрая наистина се запознахме... аз не държа толкова на тези неща, те са просто формалност. важното, че съм си с него

  17. #17
    Фен Аватара на UnBornKb
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Ямбол
    Мнения
    131
    Амии .. с предния ми приятел доста от месеците си ги празнувахме, понякога и малки подаръчета сме си купували и т.н.

    Със сегашния само си честитим 1 на друг - "Честити ни ... месеца. Обичам те!" и толкова Не е някакъв кой знае какъв специален ден.
    At the moment there are six billion people in the world, six billion souls, but all I need is ONE!

  18. #18
    имаме си една традиция с мойто милич, всяка месечнина си ходим на китайски
    Не е важно да си пръв, важното е да си единствен

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Нейде из Европа, по-точно Виена
    Мнения
    737
    Ами да, 4еститим си задължително По някои път си подаряваме разни не6тица или ми купува букет, но тези не6та ги правим и без повеод, така 4е... Ина4е по някой път правим не6то по-специално, дръг път не...ЗА 1 годинка например, ходихме в друг град за 3 дни сами4ки и бе6е много готинко, друг път излизаме на някое заведение или правим не6то за което другите пъти не намираме време...Но лубовта ни я празнуваме всеки ден като се оби4аме все пове4е и пове4е
    Има слу4аи когато никой от нас не поглежда календара и позабраваме, което ме подсети на 10 май - 1 год. и 3 месеца!
    "Es gibt Risiken, die man nicht eingehen darf: Der Untergang der Menschheit ist ein solches."

  20. #20
    Супер фен Аватара на HopeLesss
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    В. Търново/София
    Мнения
    2 748
    С първия ми приятел празнувахме... ама то тогава си беше детска работа. Сега вече не празнуваме. С приятеля ми ходим от 5 месеца и само от време на време ако се сетя му казвам: "Ооо мило, вече ме търпиш 5 месеца"

  21. #21

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    343
    ем последния път празнувахме

  22. #22
    С бившия си празнувахме месечинките, ама сегашният даже и 1/2 година не зачита.
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  23. #23
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    Празнуваме на половин година. Демек половин година, година, година и половина..

    Робинята на Quench

  24. #24
    Честитим си ги, ако има време си подготвяме нещо и празнуваме в по-специална обстановка. Ако не, просто си разменяме якакви малки подаръчета и си прекарваме вечерта само ние двамата.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    v 9-ta gluha
    Мнения
    846
    Оо мразя го това честитене, много ми е досадно. Какво значение има ли дали ще е седмица повече или седмица по-малко? Щом си с човека, който те кефи на макс, имат ли значение такива формалности?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си