.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557

    Търся си персийка котка.:)

    Това момиче с темата за "искам някой да ми подари персийка котка" ме вдъхнови да пусна и тази.
    та, някой има ли информация колко пари е на днешно време чисто черната персийка котка?
    Смисъл, то много трудно ще се намери такава, и на чисто бяла няма да откажа, но ми е мерак да си гледам черничко в нас. веднъж имах черна, обаче беше улична-превъзходна, Чочо се казваше, ама избяга, много си го тачих

  2. #2
    Guest
    amiiiiiiii v magazina do nas persiiskite koteta sa po 280 kinta baq skupi sa

  3. #3
    Вземи си обикновено коте. На песииската котка не ще и се радваш повече, а и котките да не са ти играчки, че да се държиш така с тях?

  4. #4
    и аз искам ама са много скъпички
    ето ти едно сайтче
    http://www.fdp-bg.com/kittens.htm

  5. #5
    Мега фен Аватара на malka_sladuranka
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 151
    Едно време имах персийска за около 10 дена, обаче не се разбираше със сямската и трябваше да махна едната. Познайте коя избрах. Сямчето....
    Е, не съжалявам де, сямчето е супер , ама сега да я имах още онази котка..

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    Породисти животни всеки си взима...
    Защо да не спасите някое животинче от домовете...
    То дали е от порода или не е няма абсолютно никакво значение...
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    514
    http://www.bgpets.info/index.php?display_category=cats
    http://www.dalavera.net/list.php?71
    Тука има обявки за котенца Късмет!
    Да караш хората да се усмихват чрез твоята усмивка те прави мн щастлив!Да накараш хората да са щастливи заради твоето присаствие те прави специaлен за тях!А да оцениш всичко това и да го запазиш толкова красиво ти трябва чисто сърце!А твоето какво е?

  8. #8
    Вили
    Guest
    Аз имам малко черно персийче на 40 дни (изтинска красавица ). Ако още не си си намерила , заповядай.

  9. #9
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Около моя блок живее едно мръсно и сплъстено сиво персийче...Ако някой се грижеше за него щеше да е ааааадски красиво.Обаче аз вече не мога.Котката ми преди търпеше котетата,които прибирах,ама сега много остаря иии...Не й понасят около нея.
    Тааа...Се чудех колко много хора биха го искали,ако беше в магазин за животни...Но то не е.А е прекрасно...Хората понякога...са много зле.
    Aaaaaa искам го тва... когато са живели на улицата и ги пребереш на топло сякаш после стават мнооооого добрички защото са разбрали какво си направил за тях. Мен ми е по-приятно да си спася някакво такова и не че нещо, ама... 280 лв все пак са си пари!


    ЗАЖАЛОСТ НЯМАМ ВЪЗМОЖНОСТТА ДА ГО ВЗЕМА... НЕ СМЕ ОТ ЕДИН И СЪЩ ГРАД

  10. #10
    мима
    Guest

    аз имам пресийче

    писхи на neti5@abv.bg \/

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си