.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: изневяра?

  1. #1
    Guest

    изневяра?

    С моята приателка ходим от три месеца вече и правим секс без предпазни средства и всичко си е наред до сега , но една седмица ми се появиха гъбички , а не съм правил секс с друга възможно ли е да ми е изневерила или просто се е получила някаква инфекция?

  2. #2
    ***
    Guest
    gubi4ki se predavat samo po polov put.nqma veroqtnost da sa infekciq.po-dobre q popitai.bi trqbvalo i tq da ima.

  3. #3
    Повече от фен Аватара на Cherlotte
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    338
    Първо, не се предават само по полов път. И второ - може и тя да ти ги е предала, но това изобщо не означава, че е спала с друг.

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    526
    Цитирай Първоначално написано от charlotte^
    Първо, не се предават само по полов път. И второ - може и тя да ти ги е предала, но това изобщо не означава, че е спала с друг.

    da opredeleno ne se predavat samo po polov pat.ima hilqdi na4ini da gi lepne6!!!
    When you want it the most there's no easy way out
    When you're ready to go
    and your heart's left in doubt
    Don't give up on your faith
    Love comes to those who believe it
    And that's the way it is!!!

    I Love Nick

  5. #5
    experiment_m
    Guest
    Мъжете не са толкова податливи на гъбични заболявания,както жените.При нас могат да станат видими и да се усещат чак след като нарасне броя им, а за това трябва време.Гаджето ти може да има гъбички от употребата на лекарства и по-точно антибиотици.Все пак си я питай ако си сигурен че са от нея дали има и друг.Тъй или иначе на нея по-лесно ще и открият какъв е проблема с микробиологично изследване и ще изпишат правилните лекарства за двама ви.Успех с лечението.

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    526
    Цитирай Първоначално написано от experiment_m
    Мъжете не са толкова податливи на гъбични заболявания,както жените.При нас могат да станат видими и да се усещат чак след като нарасне броя им, а за това трябва време.Гаджето ти може да има гъбички от употребата на лекарства и по-точно антибиотици.Все пак си я питай ако си сигурен че са от нея дали има и друг.Тъй или иначе на нея по-лесно ще и открият какъв е проблема с микробиологично изследване и ще изпишат правилните лекарства за двама ви.Успех с лечението.

    taka e!no gabi4ki moje ot mn ne6ta da gi hvane momi4eto.ne samo sled upotrebata na antibiotici,moje ot nastinka,ot hodene s gol krast i t.n.edno mom4e mn po-trudno se zarazqva s gabi4ki.govori s neq i idete na pregled....
    When you want it the most there's no easy way out
    When you're ready to go
    and your heart's left in doubt
    Don't give up on your faith
    Love comes to those who believe it
    And that's the way it is!!!

    I Love Nick

  7. #7
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от vivian
    Цитирай Първоначално написано от experiment_m
    Мъжете не са толкова податливи на гъбични заболявания,както жените.При нас могат да станат видими и да се усещат чак след като нарасне броя им, а за това трябва време.Гаджето ти може да има гъбички от употребата на лекарства и по-точно антибиотици.Все пак си я питай ако си сигурен че са от нея дали има и друг.Тъй или иначе на нея по-лесно ще и открият какъв е проблема с микробиологично изследване и ще изпишат правилните лекарства за двама ви.Успех с лечението.

    taka e!no gabi4ki moje ot mn ne6ta da gi hvane momi4eto.ne samo sled upotrebata na antibiotici,moje ot nastinka,ot hodene s gol krast i t.n.edno mom4e mn po-trudno se zarazqva s gabi4ki.govori s neq i idete na pregled....
    aman от глупави лиготии!!!

    чудя се само как не видях реализирана идеята, че момчето е контаминирало т.н. "гъбички" на момичето..........


    пфу....................

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си