.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1
    Guest

    По-малко мисля и нещата стават!

    По-малко мисля и нещата стават! Преди мислих как ще ме погледнат хората на вън, какво ще си помислят и т.н. Но вече пак съм себе си и не ми пука за мнението на другите. Явно животът не е чак толкова труден, ако не мислиш твърде много а действаш. Възможно ли е тези, които не прекаляват с мисленето да са по-щастливи?

  2. #2
    Аз съм чист пример




  3. #3
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    Мисленето е нашето приспособление за оцеляване в света, така че колкото повече го използваме, толкова по-сигурни ще се чувстваме. Дали ще сме по-щастливи, не знам. Хората имат различни виждания за щастието.

    А за тези неща които спомена, наистина не трябва много да се мисли.

  4. #4

  5. #5
    Guest
    Даже се притеснявах как ще реагирам при срещата с едни бивши съученици, но престанах да мисля, ами просто се срещнах с тях и ми беше супер. А ако бях се притеснявал твърде много или нямаше да отида или щеше да ми е тъпо, а и май хората чувстват, кога си със самочувствие.

  6. #6
    Guest
    И, с риск да прозвуча философски, един съвет от мен: отбягвайте и игнорирайте лошите хора и лошите неща, които са ви неприятни, нищо не печелите като ги мразите. Аз примерно само си рушах своето щастие и нерви, а сега като вече не мразя толкова силно и другите не ме мразят! Освен това никой не е само бял или само черен, нали?

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Даже се притеснявах как ще реагирам при срещата с едни бивши съученици, но престанах да мисля, ами просто се срещнах с тях и ми беше супер. А ако бях се притеснявал твърде много или нямаше да отида или щеше да ми е тъпо, а и май хората чувстват, кога си със самочувствие.
    Мн си прав!
    Много мислене не е на добре!

  8. #8
    Всичко зависи от ситуацията..понякога се налага да помислиш за да не сбъркаш но има случаи в които просто трябва да се довериш на интуицията си
    just a kid۵

  9. #9
    Супер фен Аватара на Shadow_Walker
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    2 425
    Цитирай Първоначално написано от Sirma
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Даже се притеснявах как ще реагирам при срещата с едни бивши съученици, но престанах да мисля, ами просто се срещнах с тях и ми беше супер. А ако бях се притеснявал твърде много или нямаше да отида или щеше да ми е тъпо, а и май хората чувстват, кога си със самочувствие.
    Мн си прав!
    Много мислене не е на добре!

    Мисленето си е ок,но мисленето за глупости от рода на как изглеждаш в хорските очи не е на добре
    хъхъ..

  10. #10
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Една патка мислила, мислила, и умряла. Това ми е мнението по въпроса. КОлкото по- малко задълбава човек, особено в някакви отвлечени теми, толкова по-зле се чувства. Винаги съм мислела, че най- големия ми проблем е, че прекалено много мисля. И се опитва да го правя по- малко.
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  11. #11
    Guest
    "Защото голяма мъдрост - голямо страдание и който трупа познание трупа тъга."

  12. #12
    Аватара на merilin1
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    341
    беее к'во ще му мислиш аз съм руса и наиш кво ми е айляк...не стига, че не мисля, а и хората не очакват да го правя

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от Lake_bodom
    ...А за тези неща които спомена, наистина не трябва много да се мисли.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си