.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1
    Хмм
    Guest

    Варикоцеле

    Четох тук във форума някфа тема и установих че имам Варикоце обаче някак си ме е срам да ида на уролог или първо при личния лекар за направление...някак си ме е срам да кажа че ми са се подули некфи вени на левия ташак.. а на наще несъм казвал.. и да питам дали е по добре сега да се опрерирам или по късно ? моля да пишат само оперирали се

  2. #2
    Guest
    Мн ясно, че сега! Колкото по-рано толкова по-добре!!!

  3. #3
    Guest
    na 17 sym btw

  4. #4
    Аватара на Feel Lonely
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    При сенките
    Мнения
    177
    Emi po hubavo da otidesh da si go opraish toq problem,da ne se uslojni posle da neznaesh kvo da praish... puk ot doktori nema kvo se pritesnqvash nema s kvo gi izplashish na teh tva im e rabotata...
    Requiem for a dream....

  5. #5
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    na 17 sym btw
    дам, ако изобщо се касае за варикоцеле

    нали се сещаш, че може и абс нищо да ти няма на топките, ако ще те режем за нищо - лични ще те ритам!!!

  6. #6
    Guest
    4oek 4etoh dosta saitove i be6e opisano 4e se napipva ne6to kato torba s 4ervei i az go napipvam tfa a na desniq e super malko... na leviq si e dosta i venite sa nekfi debeli4ki i mnogo... trqq da ida .. dori i da mi nqma ni6to pone da sum spokoen

  7. #7
    Guest
    Аз преди 2-3 месеца се оперирах от точно такова нещо, ако нещо те е страх ами нищо особенно не е операцията, лягаш бият ти упойката след около час се събуждаш малко ще те боли, но честно казано съм си мислел, че е мнооого повече и за около седмица и малко забравя че се е случвало (е то няма как да забравиш щото все пак си рязан ама като ти махнат конците си 6).
    А иначе дали имаш или не трябва лекар да го каже.
    И ДА ако имаш трябва да се махне моментално.
    И ако те е срам да отидеш при личната лекарка си за диагноза или за направление, просто няма да ти кажа кво беше 20 сестри като се събраха да ми гледат дъртия дали е бръснат.
    А да и плюс това касато го покрива, на мен ми излезе 7.20лв (е без FHM-а и другите списания който четох докато киснах двата дни в болницата, щото толкова се стой)
    Успех ама дано все пак ти няма нищо.

  8. #8
    Guest
    purvo 6e si zanesa mp3 to da mi go opravqt togaa 6e hodq da me pregledat 4e da ima kfo da pravq tam

  9. #9
    Guest
    a trqq li da si obrusna tashacite ? i vednaga li kato me pregledat 6e me pratqt kum nekfa hirurgiq ? i 2 dena se stoi s operaciqta ili 2 dena sled operaciqta

  10. #10
    Guest
    Не минава известно време, някви формалности, мен даже ме пращаха да ми правят спермограма(то само за нея трябват 5 дена), така че може да минат 2-3 седмици, иначе и да си ги бръснал и да не си те пак ще ти ги бръснат, което не е най-якото преживяване на света, сестрата беше няква професионалистка всичи който ги бръснеше, ги порязваше на едно и също място.
    MP3 player е доста добра идея ако имаш нещастието да попаднеш в стая пълна с дядовци(е вече ако не си в държавна болница сигурно ще е много по-яко ама ....$$$$...), аз имах късмет и бях с един на моя акъл и беше много забавно въпреки че нашта стая беше единствената без TV.

  11. #11
    Guest
    az neam 18 trea li nekfi roditeli ala bala ? da ida do li4niq lekar sam puk posle za operaciqta sigurno roditel trea ziam

  12. #12
    Guest
    Абе хора,какви са симптомите на това варикоцеле? Само това ли е-да ти се вижда вената на единия тестис?

  13. #13
    Guest
    tq ne se vijda a kato pipne6 use6ta6 dosta veni na kup tka i sa poduti leko te sa izvun testitsa ne na nego v torbi4kata sa

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    Това нещо сам не можеш да си го диагностицираш! Трябва ЛЕКАР да си каже мнението. Иначе действително колкото по-рано толкова по-добре!
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  15. #15
    Guest
    v ponedelnik mislq da ida 4e vse se kanq i ne hodq.... otiam pri li4niq lekar za napravlenie za urolog i da me pregleda ama sum ubeden 4e go iam tfa varikocele...dano gre6a

  16. #16
    Guest
    Да 100% трябва лекар да го каже, щото аз колкото и да си ги пипах мойте такова нещо не съм напипвал(торба с червей), родител няма как да не знае щото трябва да се подложиш напълна упойка.

  17. #17
    Guest
    Големи вени от ляво - 100% варикоцеле. Операцията не трябва да се отлага в никакъв случай. В понеделник е мойта. Упойката е само от кръста надолу. Който е опериран от апандисит ще има още един шев от другата страна :Р
    И хора тва уролога ми го каза - хората с варикоцеле са предрасположени и за херния така че по внимателно в залата.

  18. #18

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    BEZDOMEN
    Мнения
    175
    abe kak moje da si postavqte diagnozi ot edna tema vav foruma debaaaaaaaaa ????????????????????? deba deba deba kak moe takoa ne6toooooooooooooo i stia s taq bolest deba nema li ne76to po moderno
    IF U R NOT HAPPY FAKE IT

  19. #19
    Guest
    днес ходих до личния лекар за направление и ми предложи да ходя на уролог във военна болница.Вие къде ходихте на уролог ? тия дето са оперирани а не такива в по горния пост дето си нямат на представа кфо е тфа

  20. #20
    Guest
    дамм имам варикоцеле другата седмица спермата ше ми изследват

  21. #21
    Guest
    Не е вярно, че "не трябва да се отлага в никакъв случай"
    на мен ми го откриха на една военна комисия преди 5 години..
    и тогава така ми казаха. Ама като се консултирах с уролог, той ми каза , че по принцип е добре да се направи такава операция , но съвсем не е толкова спешно, затова и отлагах, докато мине заплахата от ходене в казарма, за да мога да си издействам някоя отпуска по болест, ама вече няма казарма и ше ходя да ми го махнаът

  22. #22
    Guest
    Да ходиш 5 години с варикоцеле си е доста опасно бе човек. Това нещо нарушава баланса на растеж на мадете ти и разваля спермата...

  23. #23
    Guest
    спермограмата ми е отлична засега няма да ми правят операция след 1 година пак ще мина през доктора да ме види

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си