.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Guest

    странна рецепта

    един фр ми разказа за следната рецепта:

    няколко листа трева, поляти с лепило "Кале", три строшени на ситен прах витаминчета С и някакъв бонбон(той беше наясно, аз не знам за какво говори), всичко това поставено в сърцевината на кактус и напръскано обилно с дезодорант. това се пренася в съвсем тясна стая без отвори (или ако има, се запушват), запалва се и се дишат изпаренията

    аз само си козя веднъж-два пъти месечно и нямам никаква идея какъв ще е ефекта. е...?

  2. #2
    Guest
    1. В листата на тревата съдържанието на нужните канабоиди е пренебрежително малко (за манжи обаче си е идеално )
    2. Калето при тлеене/горене отделя всякакви възможни токсични вещества.
    3. Бонбон - вероятно Екстази (съдържанието за вас е загадка), като пушенето му (имайки впредвид, че в съответната теблетка е пълно със всякви глупости) няма да доведе до нищо хубаво.
    4. Кактуси бол... И дори да е от едни специфични такива (което е супер малко вероятно) само ще изгорите растението.
    5. Дезодорант - ГЕНИАЛНО!

    Извод: Темата или е ебавка или този твоя приятел е сред най-малоумните хора на Земята.
    Извод 2: Пробвайте! Такива хора като вас заслужават да се натровят едно качествено. Особено паленето на калето и дезодоранта в затворено помещение без проветрение...
    Извод 3: Добавете Амониев Нитрат към сместа... Току виж се появил райски газ. Или по-вероятно някои други азотни оксиди, ама не се притеснявайте...

  3. #3
    Guest
    не ве пич дезудоранта е само да се запали по добре

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    МОНПРЪЧОН (Ориндж Княжево)
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    1. В листата на тревата съдържанието на нужните канабоиди е пренебрежително малко (за манжи обаче си е идеално )
    2. Калето при тлеене/горене отделя всякакви възможни токсични вещества.
    3. Бонбон - вероятно Екстази (съдържанието за вас е загадка), като пушенето му (имайки впредвид, че в съответната теблетка е пълно със всякви глупости) няма да доведе до нищо хубаво.
    4. Кактуси бол... И дори да е от едни специфични такива (което е супер малко вероятно) само ще изгорите растението.
    5. Дезодорант - ГЕНИАЛНО!

    Извод: Темата или е ебавка или този твоя приятел е сред най-малоумните хора на Земята.
    Извод 2: Пробвайте! Такива хора като вас заслужават да се натровят едно качествено. Особено паленето на калето и дезодоранта в затворено помещение без проветрение...
    Извод 3: Добавете Амониев Нитрат към сместа... Току виж се появил райски газ. Или по-вероятно някои други азотни оксиди, ама не се притеснявайте...
    недей, че ще вземе да пробва и да отдели наистина оксидите.. като малък при опит за синтез се натрових много лошо.. от 2-рия път обаче успях..
    автора на темата:
    Никога ли не си се интересувал от други неща освен тревата? Даже съм сигурен, че и от трева нищо не разбираш. Вземи прочети някоя книжка, започни да разсъждаваш сам. На твоя приятел бих му се изсмял със пълно гърло директно в лицето.

  5. #5
    O,Boje!Q si davaite samo na kozche ili na kale ili extazy,ala-bala,ama spored men NE PRAVETE takiva eksperimenti! :P

    OFF.Sorry,che ne e na BP,no na tozi komp nqmam
    Да обичаш-значи да страдаш,да нямаш минута покой...Колко тежко е да знаеш,че този,когото обичаш никога вече няма да бъде твой.

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    За да стане номерът и да се размажете, трябва да се уринира върху гореспоменатите "продукти".

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    471
    ахеххехаххе твоя приятел е яко изпържен и не унищожавайте растението ей!!! аз съм защитничка на кактусите + тфа бас ловя,че не ти говори за обикновен кактус хихихи а ти 'необикновен' няма да намериш

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си