.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1
    Guest

    Адамова ябълка

    Здравейте. Незнам дали е тук мястото за тази тема но имам върпос свързан с адамовата ябълка. При повечето хора тя не се вижда, но при мен от 5-6 клас падна надоло и се вижда което ме дразни, а й хората я забелязват. Има ли някакъв начин да се върне на старото си място или да се вижда по малко..?

  2. #2
    Голям фен Аватара на BlueDevil
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    527
    Мисля, че няма как. А и има много хора, при които си се вижда, няма какво толкова да те притеснява.

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Ами аэ мисля ,че няма начин ...но все пак не съм и много эапоэната....отиди на хирург...!Въпреки ,че проблема ти не е толкова сериоэен....не е кой энае какво
    [size=7][b][u]fosse cos

  4. #4
    Guest
    Разбира се, че не е толкова сериозно, а й не се вижда толкова просто се заинтересовах дали може да се направи нещо по въпроса

  5. #5
    Guest
    еми има операция която премахва адамовата ябълка ама тази си правят мъве които искат да си сменят пола не ти трябва бе човек не е кой знае какво

  6. #6

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    BEZDOMEN
    Мнения
    175
    pa 6ans nema da si q varne6 obratno deba tva e normalno deba deba
    IF U R NOT HAPPY FAKE IT

  7. #7

    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Go Skate Day ! ! !
    Мнения
    449
    и закво ти е да си я връщаш обратно :О с изпъкнала адамова ябълка е по яко... ;Д
    www.skatepark.bg

    I like myself I love myself and if I had a pussy I would fuck myself !

    skype: r-b-g-r-l-z

  8. #8
    Мега фен Аватара на t0d1t0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 218
    Цитирай Първоначално написано от sKa73r4o93
    и закво ти е да си я връщаш обратно :О с изпъкнала адамова ябълка е по яко... ;Д
    браво е идиот и той ще вземе да ти отговори от изтрития акаунд от 2007ма нали?
    Станислава

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от t0d1t0
    Цитирай Първоначално написано от sKa73r4o93
    и закво ти е да си я връщаш обратно :О с изпъкнала адамова ябълка е по яко... ;Д
    браво е идиот и той ще вземе да ти отговори от изтрития акаунд от 2007ма нали?
    А ти реши че като се намесиш с 'интелекта си' ще излеждаш като голям професор а. От такива които само се заяждат тука се препълни

  10. #10
    Аватара на clever
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    в света на приключенията ..
    Мнения
    3 469
    стига се се заяждали бе хора .... аман
    голяма работа че човекът е извадил тема от 2007-ще я заключат
    за кФо тряя да се карате . .

  11. #11
    В цикъл са, и са нервни

  12. #12
    Супер фен Аватара на flowerlina
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    1 272
    Според мен адамовата ябълка е мн сладка

  13. #13
    Мега фен Аватара на t0d1t0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 218
    Цитирай Първоначално написано от john95
    Цитирай Първоначално написано от t0d1t0
    Цитирай Първоначално написано от sKa73r4o93
    и закво ти е да си я връщаш обратно :О с изпъкнала адамова ябълка е по яко... ;Д
    браво е идиот и той ще вземе да ти отговори от изтрития акаунд от 2007ма нали?
    А ти реши че като се намесиш с 'интелекта си' ще излеждаш като голям професор а. От такива които само се заяждат тука се препълни
    Знаеш ли колко ми пука бе злетак! Я се замисли малко аз за какво говоря и ти за какво се пънеш!
    Станислава

  14. #14

    Цитирай Първоначално написано от eliyiy
    kato mi kazva6 ima6 infekciq pone mi obqsni kakva e tazi infekciq.

  15. #15

    Адамова ябълка

    Като заговорихме.....моятя адамова ябълка не си личи чак толкова...7 клас съм (14 години) и искам някак си да направя така, че да е изпъкнала! Има ли начин (желателно без операции) по който да накарам адамовата ми ябълка да е изпъкнала

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    486
    някой би ли ми обяснил кво значи адамова ябълка :Д честно за първи път го чувам
    Видовете изкуство , което творим , са си просто занаятчийство . Най - великото изкуство е нашият живот - М.К.Ричардс !
    Нещо скрите в нас ни правеше слаби , докато не открихме , че това нещо сме самите ние - Робърт Фрост !

  17. #17
    и3пъкнaлaтa 4aст нa гърлото при мом4етaтa
    Цитирай Първоначално написано от MAPATOHKOBKA
    <3

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си