.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Ловър
    Guest

    Срастване на яйчник

    Здравейте.Имам проблем- значи винаги когато ми дойде първият а понякога и вторият ден ме боли десния яйчник стомаха също-ниско долу...както и десният крак. Днес ходих при личната ми лекарка но тя не ми обясни какво точно ми има каза че било срастване че било нелечимо и тези болки щели да си останат докарай...а за крака каза че било заради някъв нерв и болката се предавала по него. Та и искам да попитам дали на някой му се е случвало и дали знае как точно се нарича това срастване и срастване на какво е ...?

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Veliko Tyrnovo
    Мнения
    504
    Здравей,
    първо искам да те успокоя и да ти кажа че повечето жени го имат. Аз също имам срастване, но при мен е и заради операция на стомаха /апендицит/ след всяка операция се получават сраствания, някои никога не ги усещат, при други просто си ги боли периодично. Тъй като като ти идва яйчниците ти се уголемяват с 2-3 см и притискат някои нерв и по този начен може би усещаш и тази болка към крака. Хубаво е да посетиш хирург и гинеколог. Защото все пак трябва точно да се знае какво ти има.

  3. #3
    Ловър,

    има хора,които са получили помощ по този начин- ако искаш хвърли един поглед тук:
    http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=32825

  4. #4
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от deem
    Ловър,

    има хора,които са получили помощ по този начин- ако искаш хвърли един поглед тук:
    мерси обаче аз не се чувствам депресирана
    Здравей,
    първо искам да те успокоя и да ти кажа че повечето жени го имат. Аз също имам срастване, но при мен е и заради операция на стомаха /апендицит/ след всяка операция се получават сраствания, някои никога не ги усещат, при други просто си ги боли периодично. Тъй като като ти идва яйчниците ти се уголемяват с 2-3 см и притискат някои нерв и по този начен може би усещаш и тази болка към крака. Хубаво е да посетиш хирург и гинеколог. Защото все пак трябва точно да се знае какво ти има.
    Благодаря ти за обяснението SwEeT_pAiN_F май наистина скоро ще отида при гинеколог.

  5. #5
    Супер фен Аватара на ABSOLUTme
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вввдотайемапигдотком
    Мнения
    2 690
    Цитирай Първоначално написано от SwEeT_pAiN_F
    ЗАз също имам срастване, но при мен е и заради операция на стомаха /апендицит/ ..
    я,я пак?
    Feel my sin..Feel my sound..So baby,come on in...

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Veliko Tyrnovo
    Мнения
    504
    Цитирай Първоначално написано от ABSOLUT`me
    Цитирай Първоначално написано от SwEeT_pAiN_F
    ЗАз също имам срастване, но при мен е и заради операция на стомаха /апендицит/ ..
    я,я пак?
    Нещо неразбра ли? Имах предвид, че по време на операцията се направили ревизия на всички близки органи и включително са видели и десният ми яйчник, така че от там се получават тези сраствания.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от deem
    Ловър,

    има хора,които са получили помощ по този начин- ако искаш хвърли един поглед тук:
    http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=32825
    Някак наистина името на темата подвежда- темата не е само за депресираните,а за всички. В тази тема аз давам информация за наукта Егология, чиито основи са поставени от Димитър Захариев в България.
    Егологията, бих казал, помага за Всичко АКО човек има на тила си червено петно/петна. В общи линии това е.
    А тези петна са белег за наличие на Мисловни вируси.

  8. #8
    Супер фен Аватара на ABSOLUTme
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вввдотайемапигдотком
    Мнения
    2 690
    Цитирай Първоначално написано от SwEeT_pAiN_F
    Цитирай Първоначално написано от ABSOLUT`me
    Цитирай Първоначално написано от SwEeT_pAiN_F
    ЗАз също имам срастване, но при мен е и заради операция на стомаха /апендицит/ ..
    я,я пак?
    Нещо неразбра ли? Имах предвид, че по време на операцията се направили ревизия на всички близки органи и включително са видели и десният ми яйчник, така че от там се получават тези сраствания.
    операцията ти на стомаха я наричаш апендицит,така ли?ти знаеш ли какво са ти рязали изобщо?
    Feel my sin..Feel my sound..So baby,come on in...

  9. #9
    ЛоВър
    Guest
    аиде стига де нали се разбра за кво става въпрос ся кво се хващате за най малкото

  10. #10
    Супер фен Аватара на ABSOLUTme
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вввдотайемапигдотком
    Мнения
    2 690
    Това малко ли е,да не знае,че са и рязали сляпо черво,а не стомаха?
    Feel my sin..Feel my sound..So baby,come on in...

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Veliko Tyrnovo
    Мнения
    504
    Цитирай Първоначално написано от ABSOLUT`me
    Това малко ли е,да не знае,че са и рязали сляпо черво,а не стомаха?
    Sorry объркала съм се... на корема.... пък и при мен беше доста различна операцията, но това е друга работа. Няма смисъл да спорим.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си