.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1
    Guest

    проблем4е с пениса

    здравейте значи имам един проблем..по пениса имам някакфи странни бели пъпчици.нито ме болят нито ме сарбят..просто си стоят там.изглеждат много безобидни ама незнам..притеснявам се да не е нещо сериозно.като се стиснат и излиза същото като от порите на носа..ако можете да ми кажете какво е това нещо ще съм ви много благодарен.

  2. #2
    Аватара на Feel Lonely
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    При сенките
    Мнения
    177
    Emi nishto osobeno ne e tva dosta golqma chast ot momchetata go imat... ne se kosi bate,shtom raboti mashinata sichko e ok;]
    Requiem for a dream....

  3. #3
    Guest
    q kajete verno i az imam 2 takiva gadosti.trqa li da se stiskat i ako ne gi baram sled kolko vreme 6a sa maxnat.6toto xi4 ne mi se 6te da si stiskam patkata,ama xi4!!!

  4. #4
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Feel Lonely
    Emi nishto osobeno ne e tva dosta golqma chast ot momchetata go imat... ne se kosi bate,shtom raboti mashinata sichko e ok;]
    е да ама все пак това не са една-две пъпчици а са доста..направо много бих казал..мн е гадно няма ли някаф начин да се махнат..с някфо мазило де да знам..

  5. #5
    Guest
    pri men sa to4no 2,ama pak me e gnus.ne gi baram,ama sedqt mn vreme ve4e we deiba!!!

  6. #6
    Най-вероятно гъбички ако са по главичката на пениса !
    ***MAGIC THE GATHERING RULEZZ***

    http://www.kokoshaglava.hit.bg

  7. #7
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от kozimir
    Най-вероятно гъбички ако са по главичката на пениса !
    ми не са по главичката..долу са при основата..

  8. #8
    mj
    Guest
    spoko moiche ne gi pipai nqma smisal ne sa bolesno systoqnie radvai nqkoi kaputi imat izkustveno napraveni relefni to4ki ti si gi ima6 estestveni xaaxax \/

  9. #9
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от mj
    spoko moiche ne gi pipai nqma smisal ne sa bolesno systoqnie radvai nqkoi kaputi imat izkustveno napraveni relefni to4ki ti si gi ima6 estestveni xaaxax \/
    Прав си. И аз имам такива, но това не е нищо сериозно. Много хора имат такива, а и доколкото знам както казаха по-горе, възбуждат повече жената

  10. #10
    Guest

    Re: проблем4е с пениса

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    здравейте значи имам един проблем..по пениса имам някакфи странни бели пъпчици.нито ме болят нито ме сарбят..просто си стоят там.изглеждат много безобидни ама незнам..притеснявам се да не е нещо сериозно.като се стиснат и излиза същото като от порите на носа..ако можете да ми кажете какво е това нещо ще съм ви много благодарен.
    То и аз ги имам същите,само че аз имам малко и по основата на главичката и още на други места по члена,ама не навсякъде естествено...Понякога си личат,понякога изглеждат по-безобидни...Иначе са същите като тези,които си описал.

  11. #11
    Guest
    пи4ове и мен ме пла6ат тези не6та за6тото са много и са малки не са по главата а по надолу но незнам за сега това което прочетох ме успокоява и ако наистина вузбуждат жените повече значи сам касметлия

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от LoveIsBitch
    Ми аз вчера бях на лекар и той каза да си живея живота и че изобщо не пречат, това са някакви мастни пъпки които се виждат на 20 % от мъжете.. питах го как да ги махна и той каза че нямало начин.. каза ми да не ги стискам в никакъв случай и да не ги мажа с разни кремове.. и на мен не ми харесва но.... ако някой знае как се махат.. от ОПИТ нека да сподели

  13. #13
    Аватара на Feel Lonely
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    При сенките
    Мнения
    177
    Razberi tova ne e bolest ne e nishto tva sa obrazovaniq super golqma chast ot momchetata gi imat,ne se pritesnqvai ako te uspokoqva i az gi imam i sum jiv i sichko mi e ok..pritesnqvash se za gluposti
    Requiem for a dream....

  14. #14
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Feel Lonely
    Razberi tova ne e bolest ne e nishto tva sa obrazovaniq super golqma chast ot momchetata gi imat,ne se pritesnqvai ako te uspokoqva i az gi imam i sum jiv i sichko mi e ok..pritesnqvash se za gluposti
    Да де,ама откъде да знам дали не са гъбички? Смисъл аз доколкото знам от гъбичките боли и сърби,при мен не е така(да чукна на дърво). Обаче ги имам на няколко места по члена,включително и в началото на главичката...Понякога си личат,понякога не.Гъбички ли са,кво са...Интересна работа

  15. #15
    Аватара на Feel Lonely
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    При сенките
    Мнения
    177
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от Feel Lonely
    Razberi tova ne e bolest ne e nishto tva sa obrazovaniq super golqma chast ot momchetata gi imat,ne se pritesnqvai ako te uspokoqva i az gi imam i sum jiv i sichko mi e ok..pritesnqvash se za gluposti
    Да де,ама откъде да знам дали не са гъбички? Смисъл аз доколкото знам от гъбичките боли и сърби,при мен не е така(да чукна на дърво). Обаче ги имам на няколко места по члена,включително и в началото на главичката...Понякога си личат,понякога не.Гъбички ли са,кво са...Интересна работа
    Ne sa spokoino,gubichkite surbqt bolqt parqt mirishat losho ima cherveni petna po glavichkata i taka natateka...
    Requiem for a dream....

  16. #16
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Feel Lonely
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от Feel Lonely
    Razberi tova ne e bolest ne e nishto tva sa obrazovaniq super golqma chast ot momchetata gi imat,ne se pritesnqvai ako te uspokoqva i az gi imam i sum jiv i sichko mi e ok..pritesnqvash se za gluposti
    Да де,ама откъде да знам дали не са гъбички? Смисъл аз доколкото знам от гъбичките боли и сърби,при мен не е така(да чукна на дърво). Обаче ги имам на няколко места по члена,включително и в началото на главичката...Понякога си личат,понякога не.Гъбички ли са,кво са...Интересна работа
    Ne sa spokoino,gubichkite surbqt bolqt parqt mirishat losho ima cherveni petna po glavichkata i taka natateka...
    Ще съм ти много благодарен ако ми кажеш дали някъде могат да се видят снимки на гъбички(по възможност по члена).Някакъв сайт или нещо такова(че в гуугъл-а нищо не намирам).Чудя се,понеже като малък съм имал много лоша хигиена,вече по-късно започнах да се подържам,обаче не знам дали от преди не е останало нещо.

  17. #17
    Аватара на Feel Lonely
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    При сенките
    Мнения
    177
    za gubichki speciqlno da si hvanal predi i sa da se poqvqt e nevuzmojno,te ne chakat;p,za sait neznam..
    Requiem for a dream....

  18. #18
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Feel Lonely
    za gubichki speciqlno da si hvanal predi i sa da se poqvqt e nevuzmojno,te ne chakat;p,za sait neznam..
    Не,може да са се появили преди от лошата хигиена(под кожичката на члена) и от тогава да си седят...Предполагам само

  19. #19
    Guest
    наистина се бях притеснил..даже бях решил да ходя на лекар,колкото и да не ми се искаше,но от това което прочетох изпитах доста голямо облекчение дано да нямам някакви други проблеми.благодаря ви много за помоща

  20. #20
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Канзас ;)
    Мнения
    3 721
    idi na lekar,nie ne sme specove

  21. #21
    А и както бях чел тука някъде из форума.. вече ставаме мъже и пишлетата няма да имат такава гладка форма както като сме били на 10-14 годинки..
    нормално ще е да има такива бели пъпчици ( има нещо като твърдо топче,или поне при мен е така, но това май повече възбужда жените) подобни пъпчици и по ръба на главичката и т.н.
    Но иначе ако се лекуват.. ще го направя, но никой не казва дали може и как

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си