.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    На луната
    Мнения
    368

    Къде и как се пише благодарствено писмо за шоф. на гр. транс

    Вчера си пътувам към училише в тролей номер 2922 и там протмонето ми е испаднало от джоба. А вътре ми бяха всички документи (лична карта, ученическа лична карта, карта за градския транспорт и т.н.).Отивам на училищи и в първия час забелязвам че го няма. Разтърсих се из училището ама го няма никаде. Втория час ме вика директорката и пита дали съм си губил нещо и аз и казах нали. Отидохме във фоаието и шофьора на тролея е видял в ученическата ми лична карта къде уча и спецялно е дошъл до там за да ми го върне. Казва: Аз видях че живееш близо до последната на тролея ама реших тука да го донеса иначе можеше и във вас. Та въпроса ми е как и каде се пише благодарствено писмо. казаха ми че можело от едно такова писмо да го повишат или да му дадат награда или нз. А човека наистина го заслужава.
    Skype: Gangsta_Zone91

    WwW.GangstaZone.Data.Bg


  2. #2
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Разкажи си историята по телевизията
    Инъче писмо...не знам към коя фирма сте и къде е....офис ли там каквото е.

  3. #3
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    Разкажи си историята по телевизията
    това е добра идея, можеш да им помогнеш на хората да наберат положителен медиен имидж и да има ефект от стачката
    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    На луната
    Мнения
    368
    Цитирай Първоначално написано от quench
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    Разкажи си историята по телевизията
    това е добра идея, можеш да им помогнеш на хората да наберат положителен медиен имидж и да има ефект от стачката
    Виште кво измислих за БТВ новините.

    На 9.V.2007г. по обяд пътувам за училище с тролейбус на СКГТ номер 2922 чийто шофьор е г-н Пламен Георгиев Божилов. Във тролейбуса аз си изгубих протмонето в което бяха всичките ми документи (лична карта, ученическа лична карта, карта за градския транспорт и т.н.). Когато отидох на училище разбрах че протмонето ми го няма, потърсих го натам на сам, нямаше го. Втория час ме извикаха и шофьора на тролейбуса беше дошъл до учелището ми за да ми върне протмонето заедно с всичко вътре без нищо да липсва. Приятели ми казаха че мога да пиша на вас и да отразите историята и г-н Пламен Георгиев Божилов да получи повишение защото той наистина го заслужава защото ми спести хиляди разправий за издаването на нови документи.
    Skype: Gangsta_Zone91

    WwW.GangstaZone.Data.Bg


  5. #5
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Gangsta_zone
    Цитирай Първоначално написано от quench
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    Разкажи си историята по телевизията
    това е добра идея, можеш да им помогнеш на хората да наберат положителен медиен имидж и да има ефект от стачката
    Виште кво измислих за БТВ новините.

    На 9.V.2007г. по обяд пътувам за училище с тролейбус на СКГТ номер 2922 чийто шофьор е г-н Пламен Георгиев Божилов. Във тролейбуса аз си изгубих протмонето в което бяха всичките ми документи (лична карта, ученическа лична карта, карта за градския транспорт и т.н.). Когато отидох на училище разбрах че протмонето ми го няма, потърсих го натам на сам, нямаше го. Втория час ме извикаха и шофьора на тролейбуса беше дошъл до учелището ми за да ми върне протмонето заедно с всичко вътре без нищо да липсва. Приятели ми казаха че мога да пиша на вас и да отразите историята и г-н Пламен Георгиев Божилов да получи повишение защото той наистина го заслужава защото ми спести хиляди разправий за издаването на нови документи.
    ужасно дебилно написано.ако имам време,по-късно ше драсна 2 реда как да го формулираш..пък и + тва БТВто на културата вмъква такива новинки,само когато денят е бил ску4ен,няма нишо друго за отразяване и т.н.

  6. #6
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Оправи си правописните грешки. Кажи кой си и от къде си. Прояви малко уважение към

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    На луната
    Мнения
    368
    Ами така:
    Здравейте, казвам се ........ от град София. На 9.V.2007г. по обяд пътувам за училище с тролейбус на СКГТ номер 2922 чийто шофьор е г-н Пламен Георгиев Божилов. Във тролейбуса аз си изгубих протмонето в което бяха всичките ми документи (лична карта, ученическа лична карта, карта за градския транспорт и т.н.). Когато отидох на училище разбрах че протмонето ми го няма, потърсих го натам на сам, нямаше го. Втория час ме извикаха и водача на тролейбуса беше дошъл до учелището ми за да ми върне протмонето заедно с всичко вътре без нищо да липсва. Приятели ми казаха че мога да пиша на вас и да отразите историята.Надявам се г-н Пламен Георгиев Божилов да получи поощрение от ръководството на СКГТ за перфектно отношение към нас клиентите на СКГТ. С тази негова постъпка той ми спести много излишни процедури и затруднения свързани с издаването на нови документи.
    Skype: Gangsta_Zone91

    WwW.GangstaZone.Data.Bg


  8. #8
    Guest
    и се нау4ете най-накрая,4е се пише портмоне,идвашо от френското porte-monnaie

  9. #9
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Имаш несъответствие във времената "Путувам", и "загубих" са в различно време... А първото звучи талка, все едно разправяш на някой авер... И разкарай това "насам- натам" , не пишеш в чата...
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  10. #10
    Така е и да си чувал за запетайки, тва онова
    P.S. Иначе е идейно
    Не плачи, когато слънцето залязва, защото сълзите ще ти попречат да видиш звездите.

  11. #11
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Хаха...вярно че е писал "протмоне"
    Май не му се отдава да пише официално, дори и да се напъва
    Не е СКГТ, а само СГТ

  12. #12
    Мега фен Аватара на malka_sladuranka
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 151
    Цитирай Първоначално написано от quench
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    Разкажи си историята по телевизията
    това е добра идея, можеш да им помогнеш на хората да наберат положителен медиен имидж и да има ефект от стачката
    Трулейте не стачкуват, те са отделно..

  13. #13
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Цитирай Първоначално написано от malka_sladuranka

    Трулейте не стачкуват, те са отделно..
    ТРУлеите някакъв нов вид трута ли са?!

    Иначе и те стачкува.

    Saatana vittu perkele hate crew!

  14. #14
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Цитирай Първоначално написано от malka_sladuranka
    Трулейте не стачкуват, те са отделно..
    Много се дразня някой като прави забележки за правописа, ама... ТрУлеЙте??? Не беше ли ТрОлеИте... Надявам се да е било печатна грешка...
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  15. #15
    Мега фен Аватара на malka_sladuranka
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 151
    Признавам си, нямах никаква представа дали е с "У" или "О"...

  16. #16
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ

    Не е СКГТ, а само СГТ
    Софийска Компания Градски Транспорт - "СКГТ - София" ЕООД
    E значи "Компания" често го изтърват

    Цитирай Първоначално написано от rosskata
    Цитирай Първоначално написано от malka_sladuranka
    Трулейте не стачкуват, те са отделно..
    Много се дразня някой като прави забележки за правописа, ама... ТрУлеЙте??? Не беше ли ТрОлеИте... Надявам се да е било печатна грешка...
    Ем чудят се с какво да се заядат
    Особено ако става дума, за както ти каза, "печатна грешка"

  17. #17
    Guest
    prekrasna ideq =D>

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си