.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4

Тема: Polygynax?!

  1. #1

    Polygynax?!

    Здравейте вчера отидох на гинеколог с оплаквания: леко дразнене и бяло течение със странна консистенция не ми се беше случвало преди,но гинеколожката каза че било нормално някой път преди да ти дойде повишаването на един вид бактерии (нормални за женския организъм), да предизвикат такива реакций и аз се успокоих,но все пак ми предписа вагинални капсули Polygynax. Искам да попитам някои друг ползвал ли ги е? Благодаря за отговорите предварително
    Съзнание... Вътрешният глас, който ни предупреждава, че някой може би гледа.

  2. #2
    Guest
    Дам аз ги ползвах,предписа ми 12 капсули като вчера ми беше последната и мисля че положението е доста по добре

  3. #3
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429

    Re: Polygynax?!

    Цитирай Първоначално написано от seventh_sense
    Здравейте вчера отидох на гинеколог с оплаквания: леко дразнене и бяло течение със странна консистенция не ми се беше случвало преди,но гинеколожката каза че било нормално някой път преди да ти дойде повишаването на един вид бактерии (нормални за женския организъм), да предизвикат такива реакций и аз се успокоих,но все пак ми предписа вагинални капсули Polygynax. Искам да попитам някои друг ползвал ли ги е? Благодаря за отговорите предварително

    ...някъде бях обяснявал,че жена-гинеколог е 80% вероятност да сгреши при младо момиче и, че най-добрия хирург на детски мъжки тестиси е ЖЕНА! и това са фактите! как след толкова писаници не разбрахте, че жена-гинеколог вижда себе си в тази ситуация дето описвате, а мъж такъв-вижда това дето го учим в университета. той няма тоя паразитен личен опит дето да приложи и върху вас. той работи с факти и наука, не със спомени и аналогии........ е карайте я все така..то затова и ще искате консулт по форуми.......тъжно...........

  4. #4

    Re: Polygynax?!

    Цитирай Първоначално написано от batkodoki
    Цитирай Първоначално написано от seventh_sense
    Здравейте вчера отидох на гинеколог с оплаквания: леко дразнене и бяло течение със странна консистенция не ми се беше случвало преди,но гинеколожката каза че било нормално някой път преди да ти дойде повишаването на един вид бактерии (нормални за женския организъм), да предизвикат такива реакций и аз се успокоих,но все пак ми предписа вагинални капсули Polygynax. Искам да попитам някои друг ползвал ли ги е? Благодаря за отговорите предварително

    ...някъде бях обяснявал,че жена-гинеколог е 80% вероятност да сгреши при младо момиче и, че най-добрия хирург на детски мъжки тестиси е ЖЕНА! и това са фактите! как след толкова писаници не разбрахте, че жена-гинеколог вижда себе си в тази ситуация дето описвате, а мъж такъв-вижда това дето го учим в университета. той няма тоя паразитен личен опит дето да приложи и върху вас. той работи с факти и наука, не със спомени и аналогии........ е карайте я все така..то затова и ще искате консулт по форуми.......тъжно...........

    Не търся конслултация, а просто мнения на хора които са ги ползвали - причината съответно и резултата! И мисля че точно форумите са за това да се обменя личен опит по даден проблем. Логично е това което казваш - не го отхвърлям, защото е така - при жена-гинеколог нещата повече се опират на личен опит, но това не значи че не е добра в работата си, за мен лично ми е по- добре при такав специалист.
    Съзнание... Вътрешният глас, който ни предупреждава, че някой може би гледа.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си