.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    fifi_friend
    Guest

    Смс-ите по 2.40 лв с отговор "Да" или "Не&quo

    Имам един конкретно питане. ПРащали ли сте смс и съответно като сте получили отговор има ли нещо вярно? Интересуват ме само тези с "Да" или "Не", защото всичко останало може да бъде относително. Лъжат ли или не ?

  2. #2
    sexy_moves
    Guest
    HAhahahhahahah,a ti kak si misli6,malka,zabludena ov4i4ke?

  3. #3
    fifi_friend
    Guest
    Аз мисля,че специално тези не лъжат. Казвам го от личен опит. НО може би безсмисления ти отговор при това необуснован не е за тук

  4. #4
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Веднъж гледах някакъв подобен (Оракул),който му пратиха въпрос: "Ти гей ли си?" . Отговорът беше "Вероятно да" . Това са едни програмки,на които са им въвели отговорчета и те си избират на всеки човек един от отговорите.Сигурно са сложили един %,кои по често да излизат.Пълна глупост е това.Ако имаш някакъв въпрос,които те вълнува,опитай се сама да си намериш отговора.Мнооого повече ще постигнеш,а и често тръпката е по-голяма.

    ПП: 2.40 е една кутия цигари,а седенето пред телевизора уврежда зрението ^^ .По-добре иди,наяж се хубаво,потичай да поотпуснеш и ако си имала проблем на главата,със сигурност ще мислиш по-трезво после и ще намалиш притесненията на 50%

  5. #5
    sexy_moves
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от fifi_friend
    Аз мисля,че специално тези не лъжат. Казвам го от личен опит. НО може би безсмисления ти отговор при това необуснован не е за тук
    Hhaha,da,da to taka e,s tezi,koito imat neobUsnovani otgovori Ina4e moga da se obosnUva dosta lesno-ti misli6 li,4e komputrite mogat da ti dadat nqkakuv shoden do istinata otgovor,pri polojenie,4e te sa 4-5 i prosto gi vurtqt,nito tebe te poznavat,nito drugite... Mnogo mi e 4udno...kak ima takiva zabludeni de4ica kato tebe...ami kato iam6 izli6ni 2.40,davai si gi...no da znae6,4e ''Orakulat'' nqma da ti razre6i problemite ili da ti razseq sumnenieqta

  6. #6
    sexy_moves
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от fifi_friend
    Аз мисля,че специално тези не лъжат. Казвам го от личен опит. НО може би безсмисления ти отговор при това необуснован не е за тук
    A,da,bezSmisleniqt su6to,predi vsi4ko Tam gore,kudeto bqh pisala,4e sa 4-5,iskah da kaja,4e te slagat po 4-5 otgovora,koito gi vurtqt periodi4eski po opredelena formula..ili na principa na slu4ainostta..i ako tova umee da predvijda ne6tata,koito tebe te interesuvat..mnogo ti zdrave

  7. #7
    Голям фен Аватара на BlueDevil
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    527
    Естествено, че познават!!! Та нали те ме водят в този труден живот. Та какво са 2,40, щом има кой да мти покаже пътя?!

    Хахаха, ти луда ли си?!? Има от 2 до 20 зададени отговора, които се пускат на произволен принцип. Компютърна програма и то не особено трудна за правене.

  8. #8
    fifi_friend
    Guest
    да да да... МНого смешно.... Още безсмислени постове без отговор, както обикновено за форумите Не видях обаче един човек, който да каже, че не действа. Аз лично не мога да си го обясня, не вярвам, но всеки път познават и не ме вълнува нито как става, нито дали е случайно, защото не един път са се оказали прави. Говоря разбира се само за тези с "да" и "не" и разбира се за себе си . При вас не знам как е и точно това исках да разбера .Благодаря за съветите. Както обикновено сте изключително отзивчиви за препоръки и идеи..... които никой не е искал естесвено. Но това е типично за този форум. Ако не вярвате просто се огледайте. Непрекъснато някой пита нещо и непрекъснато други се правят на невероятно компетентни без връзка със зададения въпрос Уникални сте! НО всичко това е разбиораемо.... нали трябва да трупате мнениия! \/

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320

    Re: Смс-ите по 2.40 лв с отговор "Да" или "Не

    Цитирай Първоначално написано от fifi_friend
    Имам един конкретно питане. ПРащали ли сте смс и съответно като сте получили отговор има ли нещо вярно? Интересуват ме само тези с "Да" или "Не", защото всичко останало може да бъде относително. Лъжат ли или не ?
    Не се занимавай с такива простотии. По-добре изговори или изсмс-и (с някой авер/ка, не с компютърна програма) кинтажа.

  10. #10
    Голям фен Аватара на BlueDevil
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    527
    Цитирай Първоначално написано от fifi_friend
    да да да... МНого смешно.... Още безсмислени постове без отговор, както обикновено за форумите Не видях обаче един човек, който да каже, че не действа. Аз лично не мога да си го обясня, не вярвам, но всеки път познават и не ме вълнува нито как става, нито дали е случайно, защото не един път са се оказали прави. Говоря разбира се само за тези с "да" и "не" и разбира се за себе си . При вас не знам как е и точно това исках да разбера .Благодаря за съветите. Както обикновено сте изключително отзивчиви за препоръки и идеи..... които никой не е искал естесвено. Но това е типично за този форум. Ако не вярвате просто се огледайте. Непрекъснато някой пита нещо и непрекъснато други се правят на невероятно компетентни без връзка със зададения въпрос Уникални сте! НО всичко това е разбиораемо.... нали трябва да трупате мнениия! \/
    Ама ей, ***** ****, ти четеш ли изобщо какво ти пишем преди да ни нареждаш. Не сме били отзивчиви, 'щото не ти казахме "Даааа, познаваааат"
    Цитирай Първоначално написано от Chacho
    Това са едни програмки,на които са им въвели отговорчета и те си избират на всеки човек един от отговорите.Сигурно са сложили един %,кои по често да излизат.Пълна глупост е това.
    Цитирай Първоначално написано от sexy_moves
    na4e moga da se obosnUva dosta lesno-ti misli6 li,4e komputrite mogat da ti dadat nqkakuv shoden do istinata otgovor,pri polojenie,4e te sa 4-5 i prosto gi vurtqt,nito tebe te poznavat,nito drugite...
    Цитирай Първоначално написано от Blue_Devil{F}
    Има от 2 до 20 зададени отговора, които се пускат на произволен принцип. Компютърна програма и то не особено трудна за правене.
    Дотук ти е обяснено на няколко пъти как действат. Сега ще ти кажа пак ама като за прост човек ще обясня:
    Няма човек със свръхестествени способности, който да седи, да чете смс-ите, да намери данни за изпращача (те нали с имена и ЕГН-та работят), тогава да се хване да гадае като хвърля боб, върти утайка на кафе или кристално кълбо и накрая да излъчи отговора за теб по телевизията. Схващаш ли, НЯМА ТАКИВА ХОРА.
    Тези оракули са компютърни програми. Представи си възможните отговори (в случая "да" и "не") като песни в Уинамп-а ти. Нали знаеш, че той има една опция да пуска случайни песни. Така и тези програми избират СЛУЧАЙНО отговор за такива лапнишарани като теб. И при условие, че има само 2 отговора е доста голям шанса да уцелят отговора, за да си мислиш че познават. Това, че МЕХАНИЧНИЯТ им отговор е съвпаднал с действителността, си е чисто СЪВПАДЕНИЕ.

    А ти щом вярваш, троши си парите там и не ни занимавай нас. Разбра какво ни е мнението.


    ЕДИТ: Сега видях, че и ти е грешен разделът.

  11. #11
    лъжат я...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си