.
Затворена тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    Guest

    Разочаровах се!!!(чалга)

    аууу почвам да се разочаровам от себе си. Темата не е с цел обсъждане на чалгата и метъла , но в последно време слушам чалга. Ще кажете какъв е проблема... ами проблема е, че не харесвам чалгата, проблема е че няма грам смисъл в текстовете и че певачките са пълни курви.. Но по купони като си пийна и започва да ми харесва, а после няколко дни след това си дърпам чалга песни и ги слушам, защото ми напомнят колко хубаво съм си прекарала .. а после в нормално съсътояние аз пак си имам отрицателното менение за тази музика.
    Та мисълта ми е, че чалгата е направена точно за това - за забавление. Когато си пиян, не мислиш, не ти пука за нищо, чувстваш се тъп и чалгата точно отговаря на това състояние. Аз не мога да си предствя как във автобуса примерно в ушите ми ще звучи Гергана
    А иначе по ми харесват гръцките и сръбските парчета - защотото поне текста не разбирам, а и бг чалга песните са точно тяхно копие.
    А за постоянното слушане на чалга не искам да говоря каква деградация става с ценностната ти система (лични наблюдения) и със способността ти за мислене... Една приятелка ми беше казала, че чалгата била за весели хора.. може и така да е, но не можеш постоянно да бъдеш весел.. е ест. ако мислиш само за глупости, можеш и чалгарите явно така го постигат.
    ... и след всичко казано (накратко) на следващия купон аз пак ще слушам чалга, защото искам да разпусна и да се чувствам тъпа

  2. #2
    Супер фен Аватара на Shadow_Walker
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    2 425
    Бравооо
    Случва се когато се лигавя да почна да се правя, че пея някоя мазна чалгия
    Ама на купони и в дискотеки много мразя да я слушам.А пък по принцип не ме и кефи.
    хъхъ..

  3. #3
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Има една актуална тема в момента по въпроса за чалгата.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си