.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 70
  1. #1
    Супер фен Аватара на ThePowerOfLove
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    В страната на Любовта ;]
    Мнения
    2 821

    Изгонването на Пламен Пътов

    Гадно ли ви е ,че изгониха многохаресваната от момичетата музикална звезда? И какво мислите за него
    Натанаил Хаутърн някога е написал: ”Нито един човек за каквото и да е продължително време,не може да е с едно лице за себе си друго пред околните без накрая да се обърка кой образ е истинския.”

    Естествено е, че всяко начало си има и край. Но краят идва по различно време. Всички сме виждали влюбени двойки, държащи се за ръка, а с другата ръка държат бастуни.



  2. #2
    Aми гадно ми е , ДА!
    Първо защото пее страхотно , второ-има невероятно излъчване когато е на сцената и трето - много ми е хубав .
    Не трябваше да си тръгне той , а Пламена .
    Последната песен я изкара много на "аааааааааааааааа" , и това никак не ми хареса.

  3. #3
    Супер фен Аватара на Shadow_Walker
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    2 425
    Няма Пламена-има Кремена и Преслава....
    И хората щом не са гласували за него значи не са го харесали достатъчно.Това е...
    хъхъ..

  4. #4
    Абе не ми интересува особено дали са го изгонили или не, но меко казано не ми хареса държанието на Росен Петров като му гостуваше в "Шоуто на Слави". През цялото време му се подиграваше и го праваеше на нищо, а туй за Лора Владова беше повече от тъпо. За това не му и гледам шоуто.

  5. #5
    Супер фен Аватара на rusalkata_
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    някъде до теб...
    Мнения
    1 820
    Пламен ми беше фаворит в "Music Idol"!когато напусна малко ми трябваше да се разплача,като го гледах как ревеше маминия. трябваше да напусне Кремена още дооста отдавна.нз за какво я държат,като заема половината сцена.
    Пламен има страашен глас,сладурска визия,но е прекалено самоуверен...толкова,че чак ме дразнеше понякога.
    иначе,да.Росен само се подиграваше и ме ядоса доста.
    ♥ Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш ♥

  6. #6
    Супер фен Аватара на Shadow_Walker
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    2 425
    Цитирай Първоначално написано от Забавно ми е
    Абе не ми интересува особено дали са го изгонили или не, но меко казано не ми хареса държанието на Росен Петров като му гостуваше в "Шоуто на Слави". През цялото време му се подиграваше и го праваеше на нищо, а туй за Лора Владова беше повече от тъпо. За това не му и гледам шоуто.
    Може би защото Пламен изръси, че вота бил нагласен.Е как не беше нагласен, когато той оставаше...
    Иначе Пламен и Лора са пяли заедно в Хит Минус 1- това знам...
    П.П.Не съм гледал шоуто, когато е гостувал.
    хъхъ..

  7. #7
    Кремена пее фалшиво почти всеки път! Тя трябва да изчезне оттам! Пламен е сладур, не исках да си тръгва.
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Shadow_Walker
    Може би защото Пламен изръси, че вота бил нагласен.Е как не беше нагласен, когато той оставаше...
    Иначе Пламен и Лора са пяли заедно в Хит Минус 1- това знам...
    П.П.Не съм гледал шоуто, когато е гостувал.
    Виж сега...

    според мен вотът в почти всички такива предавания е нагласен. Като това кой ще си тръгне или ще остане се определя от различни фактори от това колко ще говорят хората за изгонването, кои участници са най-интересни (не най-харесвани) и респективно най-гледани и дали има поставено лице. На човека това му е било емоционален момент, а в такива моменти човек може да изрече какви ли не глупости.

    В предавенето Росен се държа с него буквално като с боклук и го сдуха страшно много. Личеше си и по гласа му. Нямаше да се учудя, ако се беше разплакал в "Шоуто на Слави".

    А за Лора Владова говори като за никоя си и каза глупост, която надали е вярна. Може би, за да покаже защо вече изобщо я няма в шоуто им след като ужким първоначалните им планове ня бяха такива.

  9. #9
    Ами ДА, кофти ми е, че си тръгна човек с невероятен глас, собствено мнение и самочувствие( малко пресилено на моменти). Разочарована съм,защото отдавна исках да си тръгне Кремена- просто не ми харесва как пее. Не,че разбирам много от музика,но мисля, че Пламен е много по-добър в това отношение.Без да се обиждат феновете на Кремена-всеки има право на лош вкус.
    Колкото на отношението на Росен- под всякаква критика.Държа се с Пламен като с боклук.Особено не ми се понрави, когато започна да се задява с израза "Взвми си кака да те отрака". Не бях гледала "Шоуто на Слави" откакто той излезе в болнични и бях възмутена. Дори момчето да е сгафило някъде никой няма права да го критикува. Аз също съм доста емоционална и понякога казвам неща,който иначе не мисля.Аз също на моменти проявявам по-голямо самочувствие отколкото имам- това не ме прави боклук!
    I'm wishing on a star,
    to follow where you are.
    I'm wishing on a dream,
    to follow what it means....

  10. #10
    Голям фен Аватара на SuPeRSlaDkA
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    ..::SinCity::..
    Мнения
    536
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore``
    Кремена пее фалшиво почти всеки път! Тя трябва да изчезне оттам! Пламен е сладур, не исках да си тръгва.
    за Пламен не знам..обаче тая Кремена наистина пее ужасно..нямам думи..

  11. #11
    Аватара на 6o6kotooo
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    sofiqqq
    Мнения
    576
    amm men nai mnoo si me kefi stefan .plamen gotin e-da pee qko -da oba4e nqkoi put mnooo sumu4uvstvie a dokolkoto stefun4o toi e nqkfo takova skromno sladko mom4encee.ta dokolkoto dali mi e kofti emi predpo4itam kremenka da be6e se mahnala ma se pak horata ne sa go haresali dostatu4noo

  12. #12
    Guest
    Не ми пука за него. Обаче признавам, че си пее хубаво. Което е си е! Но някак ме дразни. Абе голям грандоман е!

  13. #13
    Гадничко ми е, да. Ама това е живот, кво да се прави.
    To Be Good Is Not Good Enough,When You Dream Of Being Great!

  14. #14
    Супер фен Аватара на the_o.c_girl
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    улица,,Сезам"...Велико Търново
    Мнения
    1 257
    "`Death`Whore``"]Кремена пее фалшиво почти всеки път! Тя трябва да изчезне оттам! Пламен е сладур, не исках да си тръгва
    КРЕМЕНА Е ОТВРАТИТЕЛНА, СМОТАНА, НАХАЛНА(НА 15 Е КЪДЕ СЕ ВРЕ... ИМА СИ ОГРАНИЧЕНИЕ ЗА ГОДИНИТЕ), ПЕЕ ФАЛЩИВО И ГЛАСЪТ И Е ОТВРАТИТЕЛЕН.ТЯ НЕ ПЕЕ-ТЯ ВИКА!ТОЛКОВА Я ЛАНСИРАТ...ВСЕКИ ПЪТ СЪС СУПЕР ДРЕХИ, КОСА И НЯМАМ ДУМИ!!!!!!

  15. #15
    Голям фен Аватара на SuPeRSlaDkA
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    ..::SinCity::..
    Мнения
    536
    Цитирай Първоначално написано от the_o.c_girl
    "`Death`Whore``"]Кремена пее фалшиво почти всеки път! Тя трябва да изчезне оттам! Пламен е сладур, не исках да си тръгва
    КРЕМЕНА Е ОТВРАТИТЕЛНА, СМОТАНА, НАХАЛНА(НА 15 Е КЪДЕ СЕ ВРЕ... ИМА СИ ОГРАНИЧЕНИЕ ЗА ГОДИНИТЕ), ПЕЕ ФАЛЩИВО И ГЛАСЪТ И Е ОТВРАТИТЕЛЕН.ТЯ НЕ ПЕЕ-ТЯ ВИКА!ТОЛКОВА Я ЛАНСИРАТ...ВСЕКИ ПЪТ СЪС СУПЕР ДРЕХИ, КОСА И НЯМАМ ДУМИ!!!!!!
    абсолютно съгласнааа

  16. #16
    Супер фен Аватара на CVETELLINA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ПлеВеН
    Мнения
    1 468
    Пфпфпф как можаха да изгонят ПЛАМЕН нз... Наистина много ме е яд,заради него.Кремена също ми харесваше,но въобще не може да се мери по талант с Пламен Пътов...Бати злетата са тия,които го изгониха.. Той ми беше фаворита от всички там,още от началото на Мюзик Айдъл.
    f@nt@zi@

  17. #17
    Супер фен Аватара на Shadow_Walker
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    2 425
    абсолютно-трябваше Кремена да изгонят, тая наистина не мога да е гледам...
    хъхъ..

  18. #18
    abe mnogo mu be6e visoko samo4ustvieto nas 4oveka, ma pone si pee6e hubavo =D>

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Беше ебати пича!Много беше пекан Ама трябваше да не реве на финала...
    [size=7][b][u]fosse cos

  20. #20
    Супер фен Аватара на ThePowerOfLove
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    В страната на Любовта ;]
    Мнения
    2 821
    И мен много ме кефеше сладур си е
    Натанаил Хаутърн някога е написал: ”Нито един човек за каквото и да е продължително време,не може да е с едно лице за себе си друго пред околните без накрая да се обърка кой образ е истинския.”

    Естествено е, че всяко начало си има и край. Но краят идва по различно време. Всички сме виждали влюбени двойки, държащи се за ръка, а с другата ръка държат бастуни.



  21. #21
    Guest
    изках да спечели той

  22. #22
    Guest
    вие не гласувахте за пламен по телефона [ затова го изгониха

  23. #23
    Guest
    гадномие нямамдумии

  24. #24
    Guest
    любимия ми пламен щесе разплача той пянаи добре от всички любиматами песен която изпя пламен беше песента от фюлмат алф нямаше един поне фалшив тон как можаха даго изгонят но завсичко сме виновни ние =D>

  25. #25
    Guest
    любимия ми пламен щесе разплача той пянаи добре от всички любиматами песен която изпя пламен беше песента от фюлмат алф нямаше един поне фалшив тон как можаха даго изгонят но завсичко сме виновни ние =D> уф

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си