.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Guest

    Moderated: Колко време след операция от апендисит...

    Zdraveite.Iskam da popitam dali nqkoi moje da mi kaje kolko vreme sled operaciq ot apendisit spira da te boli i sled kolko vreme moje da si hodi6 normalno v smisul da si hodi6 na disko,da pie6,da hodi6 na kafe bez da ima6 problemi

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    7 точка от правилника!

  2. #2
    Guest
    Мен ме наболяваше към 3 седмици,може и повече.Тежко няма да вдигаш поне 3 месеца,а задивеене по дискотеки-изчакай поне месец.
    Алкохол можеш и след първия месец дапиеш,газираните напитки не са препоръчителни само първата седмица.Не се притеснявай,след 2-3 месеца няма и да си спомняш за операцията!
    Успех!!

  3. #3
    Guest
    глупости са тва че тежко не може да се дига 3 месеца ... аз не дигах месец и половина и после пак си почнах зала и нищо ми няма

  4. #4
    Guest
    Blagodarq mnogo.A kolko dni sled opreaciqta moje da si hodi6 spokoino na nasam-nattam,v smisul da izliza6 ot vas do daskaloto napramer?

  5. #5
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Blagodarq mnogo.A kolko dni sled opreaciqta moje da si hodi6 spokoino na nasam-nattam,v smisul da izliza6 ot vas do daskaloto napramer?
    emi kogato spre da te boli... men mnogo me bole6e osobeno parvata sedmica... togava ne moje6e i da stavam. nai mnogo mi razre6avaha po 20 kra4ki ... posle do 2-3 sedmici si se opraih i se dvijeh normalno .. no zapomni v nikakav slu4ai ne bqgai osobeno ako o6te ne sa ti mahnati koncite !!!!! pak i da iska6 nqma da moje6 da bqga6 ...

  6. #6
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Blagodarq mnogo.A kolko dni sled opreaciqta moje da si hodi6 spokoino na nasam-nattam,v smisul da izliza6 ot vas do daskaloto napramer?
    emi kogato spre da te boli... men mnogo me bole6e osobeno parvata sedmica... togava ne moje6e i da stavam. nai mnogo mi razre6avaha po 20 kra4ki ... posle do 2-3 sedmici si se opraih i se dvijeh normalno .. no zapomni v nikakav slu4ai ne bqgai osobeno ako o6te ne sa ti mahnati koncite !!!!! pak i da iska6 nqma da moje6 da bqga6 ...
    хах мн ми е странно това дето го казваш явно при всеки си е различно защото аз станах да ходя 15 4аса след операцията а 1 ден след като ми махнаха конците бях на рожден ден и си пиех и си танцувах....

  7. #7
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Blagodarq mnogo.A kolko dni sled opreaciqta moje da si hodi6 spokoino na nasam-nattam,v smisul da izliza6 ot vas do daskaloto napramer?
    emi kogato spre da te boli... men mnogo me bole6e osobeno parvata sedmica... togava ne moje6e i da stavam. nai mnogo mi razre6avaha po 20 kra4ki ... posle do 2-3 sedmici si se opraih i se dvijeh normalno .. no zapomni v nikakav slu4ai ne bqgai osobeno ako o6te ne sa ti mahnati koncite !!!!! pak i da iska6 nqma da moje6 da bqga6 ...
    хах мн ми е странно това дето го казваш явно при всеки си е различно защото аз станах да ходя 15 4аса след операцията а 1 ден след като ми махнаха конците бях на рожден ден и си пиех и си танцувах....

    ne znam .. men me bole6e ujasno mnogo ... moje bi lekarite ne sa napravili ne6to kakto trqbva .. nz ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си