.
Затворена тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: Golemina

  1. #1
    feralus
    Guest

    Golemina

    Iskam da popitam kolko gore-doly trqbva da bude golqm chlenat na 16 godishno momche, zashtoto se pritesnqvam, che moqt e maluk

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    13-14 см! Но си мисля че много е изписано по темата и по-скоро може да прочетеш отколкото да флудваш!
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  3. #3
    feralus
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Dr. Smurph
    13-14 см! Но си мисля че много е изписано по темата и по-скоро може да прочетеш отколкото да флудваш!
    govorq kogato e stanal, a ako mojesh dai link za takava tema pls

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    И аз за тогава говоря! Ти питаш кое е нормалното, а аз отговарям! Линкове мога да ти дам на лична!
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  5. #5
    feralus
    Guest
    mi kogato mi e stanal e okolo 16 sm, daje malko poveche i se chudq dali e normalno :/ napravih 16 predi okolo mesec

  6. #6
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от feralus
    mi kogato mi e stanal e okolo 16 sm, daje malko poveche i se chudq dali e normalno :/ napravih 16 predi okolo mesec
    напълно нормално си е ти кфо искаш 25 см ли

  7. #7
    Guest
    Мога само да те съжалявам....ама не за пишката, защото си е повече от нормална, ами за ниското ти самочувтвие.

  8. #8
    feralus
    Guest
    e stiga de, vsichki mi go kazvat ;(

  9. #9

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    BEZDOMEN
    Мнения
    175
    xa mi tva si e strogo specifi4no deba to tree naprimer da si do 70 kila ma ima nqkoi 60 ma nqkoi 80 nqma nqkvi granici deba deba ne se kosi moe i da ti porasne
    IF U R NOT HAPPY FAKE IT

  10. #10

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си