.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: Нещо бяло?

  1. #1
    Гошко
    Guest

    Нещо бяло?

    Ами знааачи, не съм сигурен за тук ли е темата, но... Имам да питам нещо за приятелката (хаха, т'ва прозвуча като реплика пред "екстрасенска") - значи един път като правихме секс и аз като го извадих изтече нещо бяло - аз си знаех, че не съм свършил, ама все пак се стреснах (тогава беше с презерватив) и викам к'во ста'а тука?! Ходих до банята и пълних презерватива с вода ,'щото реших, че е спукан, ама не беше. Изглежда нещо изтече от нея - няк'во бяло, на цвят подобно на сперма, ама с по-ниска плътност (по-течно). И така.. днес като го правихме пак (тоз път без презерватив ) и аз бях седнал, а тя подскачаше в мене, че като стана и пениса ми излезе пак изтече същото нещо (все едно вагината й се изплю ), голям късмет, че изтече на земята, а не ме оклепа мене....... Че питам се - какво, аджаба, е т'ва ?!?! Аз съм й първият и не е правила секс с никой друг, освен мен (поне така знам аз)... Кажете, ако знаете какво е т'ва ?!?!

  2. #2

    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    BG Haskovo
    Мнения
    80
    1.- Predi da zapo4ne6 da previ6 sex ,zemi pro4eti malko !!!!!
    2.- Eiii ne moga da razbera zako mom4etata moji da si praznqt po liceto po tqloto ili v ustata na momi4eto bez da pitat dali im e priqtno , a pak citiram : "голям късмет, че изтече на земята, а не ме оклепа мене. " basi i gnuslqrite det stavat
    3. Tova e normalno za6toto mqstoto se navlajnqa...kakto ti kato se vazbudi6 ,taka i momi4eto kato se vazbidi se obrazuva takava te4nost koqto pomaga za po-lesno pronikvane.... i t.n. Vzemi sa poobrazovai ,4e ne mi se obesnqva
    Nikoga ne prikrivai 4uvstvata si Kogato si 6tastliva - otdai im se! Kogato ne si - prejivei gi! "Ne se vprqgai v jivota i bez t`va nqma da izlezi6 jiv ot nego"

  3. #3
    Guest
    гошко на колко си ве :}

  4. #4
    Guest
    4yval li si za MAZGA

  5. #5
    Гошко
    Guest
    Абе аз да не й се изхвърлям в устата случайно??? Стига сте приказвали глупости... И много добре знам, че се навлажнява, но това беше бяло, а не прозрачно... Мазгата е прозрачна по принцип, както пре-еякулационната течност при мъжете... Затова питам.

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    Цитирай Първоначално написано от Гошко
    Абе аз да не й се изхвърлям в устата случайно??? Стига сте приказвали глупости... И много добре знам, че се навлажнява, но това беше бяло, а не прозрачно... Мазгата е прозрачна по принцип, както пре-еякулационната течност при мъжете... Затова питам.
    Знаеш ти! Нищо не знаеш
    Прозра4на може да бъде, но също така е съвсем нормално и да е по-бяла на цвят. Освен тва е напълно нормално да я има в по-големи коли4ества, когато девойката се възбуди.

    Вземи малко се образовай преди да правиш секс, 4е с такива изказвания ме убивате!
    Гнусно ти се виждало, ама твойте сокове не са гнусни, нали? И не би се изкефил, ако моми4ето ти каже нещо подобно...

    Робинята на Quench

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    София
    Мнения
    903
    точно така!

    Гошко, ходи карай висше, преди да правиш секс!

    The perfect blossom is a rare thing. You can spend your whole life looking for one, and it would not be a wasted life

  8. #8
    Гошко
    Guest
    Айде стига с т'ва образование, че сте смешни ... Питам като човек и веднага трябва да се правите на интересни и да избивате комплекси. Просто течността ми се стори странна, защото беше млечно бяла и имаше няк'ви жълти отеннъци, но щом е било от възбуда - ок.

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    София
    Мнения
    903
    Цитирай Първоначално написано от Гошко
    Айде стига с т'ва образование, че сте смешни ... Питам като човек и веднага трябва да се правите на интересни и да избивате комплекси. Просто течността ми се стори странна, защото беше млечно бяла и имаше няк'ви жълти отеннъци, но щом е било от възбуда - ок.
    иронизирах мацката с горния ми пост, ако не си загрял

    иначе - евала, че докарваш момичето до състояния на мощтно омъзгяване!
    The perfect blossom is a rare thing. You can spend your whole life looking for one, and it would not be a wasted life

  10. #10
    Гошко
    Guest
    Аз за теб разбрах, за горната многознайка говорех

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си