.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1
    краси
    Guest

    Има ли някъде решение на задачите от Сборника Коста Коларов?

    Става въпрос за 1вата част на сборника,който е за VII-XII клас(жълтия),знаете ли дали някъде се продава или онлайн в интернет решението на задачите? Спешно ми трябват за утре и ако нещо знаете,кажете!!!

  2. #2
    краси
    Guest
    *по геометрия е забравих да кажа

  3. #3
    краси
    Guest
    и става дума за раздела ЛИЦЕ НА МНОГОЪГЪЛНИК

  4. #4
    краси
    Guest
    айде бе поне ме напсувайте и кажете ти луд ли си бе батка такова животно нема или кажете откъде да си ги зема ако има

  5. #5
    Голям фен Аватара на BlueDevil
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    527
    Имаше още една такава тема, ама и от там нищо ново не се чу май. Потърси си я ако може да ти помогне. Казах там, ще кажа и на теб - отзад има малко решения, за другаде не знам. Питай в някоя книжарница.

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Тук,там-ама къде и аз незнам
    Мнения
    649
    Напрегни си мозъка,събери със съученици и ги решете от готовите решения нищо няма да научиш.Без труд математика няма да научиш

  7. #7
    Имам решенията и ги продавам.

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    433
    едва ли има някой достатъчно бавен да ги купи

  9. #9
    То не е за бавни, а за подсещане и спестяване на частни уроци, като на един частне урок, надали могат да се решат повече от 6-7 задачи, нали?

  10. #10
    Голям фен Аватара на FlowerPower
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    гр. София
    Мнения
    582
    ^ Откъде ги имаш? Такова чудо по книжарниците нема.
    Никога не казвай никога, защото ти се връща.

    Смехът е заразен. Бъди преносител!

  11. #11
    Решавал съм ги през годините, нали контролните ни са се върху този сборник. И си ги събирах, защото много съм се блъскал. Държа и твърдя , че решенията са абсолютно верни и са с чертежи. За човек, който се занимава с математика, имайки тези задачи, просто си спестява частните уроци, на които учителите са просто едни събирачи на пари. Пак казвам - на един урок за 20-30 лева повече от 6-7-8 задачи е трудно да се решат за час и половина-два, а какво остава - да се реши цялата тема. Малко зор, а?

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от краси Виж мнението
    Става въпрос за 1вата част на сборника,който е за VII-XII клас(жълтия),знаете ли дали някъде се продава или онлайн в интернет решението на задачите? Спешно ми трябват за утре и ако нещо знаете,кажете!!!
    vav facebook ima edna stranica "Решени Задачи"

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от matkoko Виж мнението
    Имам решенията и ги продавам.
    Имате ЛС

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си