.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 26
  1. #1
    Guest

    Проблем: закъснение на цикъла

    Здравейте! Приятелката ми е на 19 години и досега не е имала проблеми с менструациата си, но този месец й закъснява. Опасяваме се да не е станал някой гаф, въпреки че винаги ползваме презервативи..

  2. #2

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Цитирай Първоначално написано от fuckloveee
    mi ima testove za taq raota
    ;
    ДА!Ние как да ти кажем????
    [size=7][b][u]fosse cos

  4. #4
    Guest
    След като сме позлвали презервативи, не би ли следвало, че това е почти невъзможно да стане? Ако продължи така, ще си вземем тест, няма начин, но мислим, че още е рано.. Закъснява й с 3-4 дена..

  5. #5
    Ако презервативът не се е късал, няма как да е забременяла.
    Да закъснее с 3-4 дни може да се случи на всеки и може да има много и различни причини за това.
    Няма смисъл да се притеснявате.

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    Щом се пазите, шансът да е станал гаф е по4ти нулев. Освен тва 3-4 дена закъснение са нищо работа. Моят съвет е да не се шашкате, да из4акате да минат още поне 3-4 дена и ако тогава не й е дошло, да си направите тест.
    Имай предвид, 4е женският организъм, поне що се отнася до цикъла, се влияе от страшно много неща - резки промени в климата, лекарства, които е пила наскоро, стрес, диети...

    Робинята на Quench

  7. #7
    Guest
    xaxa e kakfo kato i zakysnqva 3-4 dena na men mi zakasnqva daje i pove4e moje i da ne e bremenna ....

  8. #8
    Мега фен Аватара на bungle
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    при чичо Страх
    Мнения
    4 247
    На мен ми закъснява с 15 дена.
    Да си направи тест.
    То и аз трябва..
    I am the lover in your bed and i control you
    I am the sex that you provide and i control you
    I am the hate you try to hide and i control you
    I take you where you want to go
    I give you all you need to know
    I drag you down i use you up

  9. #9
    Аватара на GokuKakarot
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    София
    Мнения
    55
    Цитирай Първоначално написано от SINDEL
    Щом се пазите, шансът да е станал гаф е по4ти нулев. Освен тва 3-4 дена закъснение са нищо работа. Моят съвет е да не се шашкате, да из4акате да минат още поне 3-4 дена и ако тогава не й е дошло, да си направите тест.
    Имай предвид, 4е женският организъм, поне що се отнася до цикъла, се влияе от страшно много неща - резки промени в климата, лекарства, които е пила наскоро, стрес, диети...
    Съгласен съм с мнението на SINDEL. Доколкото разбрах, човекът се притеснява и от това, че досега не й е закъснявало. Аз да питам, колко време след закъсняването трябва да се направи тестът, та възможността за грешка да е най-минимална?
    I am the hope of the universe! I am the answer to all living things that cry out for peace! I am protector of the innocent! I am the light in the darkness! I am truth... Ally to good, nightmare to you!

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    Цитирай Първоначално написано от GokuKakarot
    Цитирай Първоначално написано от SINDEL
    Щом се пазите, шансът да е станал гаф е по4ти нулев. Освен тва 3-4 дена закъснение са нищо работа. Моят съвет е да не се шашкате, да из4акате да минат още поне 3-4 дена и ако тогава не й е дошло, да си направите тест.
    Имай предвид, 4е женският организъм, поне що се отнася до цикъла, се влияе от страшно много неща - резки промени в климата, лекарства, които е пила наскоро, стрес, диети...
    Съгласен съм с мнението на SINDEL. Доколкото разбрах, човекът се притеснява и от това, че досега не й е закъснявало. Аз да питам, колко време след закъсняването трябва да се направи тестът, та възможността за грешка да е най-минимална?
    В упътването към тестовете пише, 4е тестът дава най-то4ни резултати още на първия ден след закъснението.

    Ина4е по принип седем до десет дни след рисковия полов акт пак излизат то4ни резултати, но навсякъде пише, 4е е по-добре да се прави след датата, на която се о4аква да ти дойде, демек още на първия ден след закъснението

    Робинята на Quench

  11. #11
    Guest
    Shtom izpolzvate predpazni sredstva, i prezervativyt ne se e kysal, nqma veroqtnost da e bremenna. Moje da i zakysnqva ot vs- promenlivo vreme, stres, dieta, naprejenie. Na mene mi e zakysnqvalo s max 7 dena. Pri vs e razli4no. Ako m se trevojite, kupete si test i go napravete rano sutrin s pyrvata urina, ne za dr, ami da se uspokoite, 4e ot pritesnenie moje samo oshte pove4e da i zakysnee. Jelaq vi mn kysmet

  12. #12
    Guest
    и аз преди няколко дни бях под стрес поради същата причина, закъсняваше ми с 4-5 дни, направих си тест и беше отрицателен, за щастие, препоръчвам ти да направиш същото, направи си един тест рано сутринта, и ако не друго ще се успокоите. А иначе, не че е успокоение, но честно казано, разбрах че последните месеце на много момичета им закъснява, може дори и да е зарани необичайното време, не знам..

  13. #13
    Според мен не е бременна.Не е казано,че щом и закъснява непременно трябва да е бременна.И аз досега толкова време съм имала редовен цикъл.Но напоследък постоянно ми закъснява.Дори преди 3 дена трябваше да ми дойде.Но не се притеснявам въпреки,че правих секс без презерватив.

  14. #14
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429

    Re: Проблем: закъснение на цикъла

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Здравейте! Приятелката ми е на 19 години и досега не е имала проблеми с менструациата си, но този месец й закъснява. Опасяваме се да не е станал някой гаф, въпреки че винаги ползваме презервативи..
    че ползвате презервативи системно е повече от похвално!

    но разберете, че НИКОЙ метод на контацепция НЕ гарантира 100% сигурност, едно поради грешки при ползването им, и две поради някои специфични особености на възпроизвеждащите вида клетки/ виж темата всичко за Спермата по горе/.

    тест! - направете го сега. и след 6 дни - втори тест.

  15. #15
    вили
    Guest
    abe hora mi az kakvo da pravq kato ne mi idva6e celi 2 meseca i polovina.Napravo otka4ih.Strah me be6e mn da si napravq test.No ne izdarjah i si napravih be6e otrivatelen.napravo si umrqh ot kef.Kato se ima predvid 4e s gajeto mi prez tiq meseci si pravihme sex redovno.

  16. #16
    Guest
    CHESTITO TATKO

  17. #17

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    София
    Мнения
    3
    Здравейте! Аз съм на 15години и първият път когато ми дойде цикъла беше края на Юни 2005(преди три години). От тогава при всяко неразположение умирам от болки
    Веднъж ми трая 16дни ,но предполагам заради климата,че бях на море тогава. Често през първите две години страдах от гадене,припадания,спад на кръвно,потене... Ходих на генеколог,но генеколожката каза,че още не ми се е регулирал редовно цикъла(но това беше преди повече от 2год.).
    В последните 3/4месеца се хвалех сама на себеси ,че вече съм нормална ЖЕНА и ми идва почти на точните дати-края на месеца. Въпреки редовността винаги съм придружавана от постоянни нетърпими болки в областта кръст-корем,дори случаи на гърчове и постоянни съсираци. Сега... трябваше да се разцъфтя края на Май,а вече е края на Юни! Отдавна не беше ми се случвало такова закъснение...Тези 2/3дни усещам леки болки,но... А също така бялото течение не спира Какво да правя? Не водя полов живот,няма начин да съм бременна... Помогнете ми! Мерси!

  18. #18

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    София
    Мнения
    3
    [/b]Забравих да допълня,че Аз(като повечето суетни тийнейджърки) съм постоянно на диети-диво ограничаване през работната седмица и зверско надяждане през почевните дни. Но мисля,че организма ми е свикнал на гова третиране,защото го практикувам вече повече от година.

  19. #19
    тест за бременност-ако е отрицателен след 1 седмица направете още един тест и ако пак е отрицателен начи не е бременна, но ако и закъснее 1 месец да ходи на лекар!

  20. #20
    Повече от фен Аватара на Forester
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    355
    За да сте спокойни най-добре да си направи тест.

  21. #21

  22. #22
    zdraveite i tai kato na temata iskam da se vklu4a i az tui kato sam pritesnena az sam na 18 godini ot plovdiv skoro zapo4nah polov jivot...minalqt mesec si mi doide normalno na data koqto trqba6e da mi doide na 23 dekemvri i mi svar6i nqkade na 26 na 1 qnurai s gadjeto si pravihme sex nie hodim ot 1 godina i go pravim bez prezervativ oba4e toi togava ne moja da svar6i izob6to tai kato be6e malko piqn oba4e sega cikalat mi zakasnqva s okolo 3 dena vazmojno li e da sam zabremenqla ne sam pravila testove vse o6te blagodarq vi za inofrmaciqta

  23. #23
    i iskam da dopalnq o6te 4e naskoto bqh bolna ot lek grip i pih 2 antibiotika o6te tam za temperatura nqkoi hap44eta dali moje i ot tova da ima nqkakvo vliqnie znam li...

  24. #24
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Пиши на кирилица-възможно от хапчетата да е . Не вярвам да е станал фал, все апк не е свършвал и за всеки случай направи тест!
    PS: 2007?
    maDamn

  25. #25
    napravih si testt sure chek pokazva otricatelenn dano e taka naistina..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си