.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Guest

    Отчаяна съм!!!

    Моля помогнете ми последните два пъти като ми идва се чувствам много отпаднала и ми се повръща принципно никога не ми е било така при менстроацията дано не си набивам филми за цветни бременности но ми дайте съвет от какво може да е и има ли вероятност да е това найстина съм го правила без и малко ме е страх

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Имам :)
    Мнения
    715
    Най-лесно ще разбереш дали си бременна, като си вземеш един тест от аптеката.Не са скъпи.Пък след това може да отидеш да питаш някой гинеколог за експертно мнение по въпроса с гаденето.

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    863
    Оплакванията ти са нормални за неразположението. Мисля, че си въобразяваш. По-добре се разрови и почети за цветната бременност преди да си втълпяваш.

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Цитирай Първоначално написано от m.j.a.
    Оплакванията ти са нормални за неразположението. Мисля, че си въобразяваш. По-добре се разрови и почети за цветната бременност преди да си втълпяваш.
    Съгласна съм
    [size=7][b][u]fosse cos

  5. #5
    Guest
    Еее хора какво се шашкате бе . Цветната бременност се случва много рядко (поне до колкото знам аз)
    А колкото до агденето ит.н. - напълно нормално е не се притеснявай
    хайде...успех
    А забравих - наистина за да си спокойна си вземи един тест...ама избягвй шуър чек - казвали са ми че често дава грешни отговори защото е прекалено чувтвителен и от най-малкото веднага дава две чертички

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Еее хора какво се шашкате бе . Цветната бременност се случва много рядко (поне до колкото знам аз)
    Рядко,но се случва все пак!!!!!!
    [size=7][b][u]fosse cos

  7. #7
    Цветната бременност е страхотно често явление!
    Вземете си един тест и бързо го направете, за да може при какъвто и да е резултат да реайгирате адекватно - да задържите бебето си или да направите аборт, но да имате избор!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си