.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1
    Guest

    Как мога да си набавя допълнително адреналин в тялото ?

    Освен нещо екстремно
    Видях има няква тема... че се продавало адреналин пф !
    Обаче... въпроса ми е друг, как чрез някакво вещество примерно кофеин и тн.. мога да си увелича процентите адреналин в тялото


    Моля ако ви се стори тъпо това, не ме псувайте, моля ако неразбирате също..

  2. #2
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Допълнително адреналин в тялото...Ми че що не направо с адреналин?
    Продава се на ампулки в аптеките, една ампулка е 32 стотинки.
    А тези ампукли могат ли без предписание да се вземат ?
    А и имат ли си някакво име и вредни ли са за организма ми дали съдържат няккави консерванти и тн... ?

  3. #3
    Guest
    dali sadurjali konservanti aaaaaaaaaaaa neeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  4. #4
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Консерванти...хехех...Като толкова ти пука за здравето ти не си слагай нищо подобно в устата...
    Казва се "адреналин" ...просто защото няма как иначе да се казва...защото е адреналин.Предназначен за инжектиране при нужда,ама ти можеш и просто да го изпиеш.
    Да,дават го без предписание.Единствено с цената на малко кофти погледи в аптеката...хаха,ама то това си струва
    ММ мерси много
    А само един последен въпрос... има ли странични ефекти след ползата - преумора, отпадналост и тн ?

  5. #5
    Guest
    A kakvo e deistvieto mu,izpivaiki go ?

  6. #6
    Голям фен Аватара на BlueDevil
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    527
    Адреналиът се проава в аптеките на ампулки (Баси, звучи смешно, все едно да продават мозък ) Инжектира се венозно или поне в медицината е така. Ти като искаш си го глътни с водичка, ама не знам какво може да стане. Също така предозирането му може да доведе до инсулт (Лекар ми го е казвал) Прецени си и действай, къде-къде по страшни стимуланти има

  7. #7
    Пичове омръзна ми да го обяснявам. Ако си земеш адреналин и го изпиеш НИЩО няма да стане- тоя е предназначен за спиране на кръвта в носа. Така ако си купиш тестостерон ше станеш силен и бърз колкото 2 коня. Тестостерона не те прави зависим и нема голям риск от предозиране, но после очаквй 1 седмица болки в главата и корема. Така че го използвай само преди важно съзтезание
    Кирилица ис нот дед!

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Канзас ;)
    Мнения
    3 721
    zemi se farli ot nqkade-eto,ve4e ima6 adrenalin,i to bez da se bode6..........

  9. #9
    Guest
    е маняци задалжително ли е да е венозно смисал може ли да си я хакна в крака и без да оцеля вена??? дали ще оцелея след това и ще има ли някаф ефект ако си го изпия просто??

  10. #10
    POMEJDODRUGOTOOO SAMO DA SPOMENA 4E GLEDAM STE SE NADUHALI AKO NQKOI RESHI DA SI ZIMA ADRENALIN DA ZNAETE 4E SE BIE MUSKULNO NE VENOZNO DA NE ZEME NQKOI MALOUMNIK SI GO TRESNE VENOZNO
    бан по ип и профил 12 точка от правилника ( подстрекаване към употреба на наркотици )

  11. #11
    Guest
    брато,зависи за какво точно ти трябва енергия-ако е за сила,издръжливост(примерно за някав спорт бокс,плуване,фитнес или нещо от сорта) силно ти препоръчвам Ефедрин.Също за издръжливост и Кленбутерол.

  12. #12
    i kfo kato q izpie6 taq ampula da ne misli6 4e ne6to 6te ti stane pone men ne mi se vqrva kato iska6 adrenalin napravi ne6to ekstremno

  13. #13
    Guest
    абе най-добре да се бие в седалището с мускулна игла ! тва с пиенето е за ташаци ! ако ще правите нещо правете го както трябва

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си