.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Програма подобна на google earth?

    Някои знае ли такава че т'ва гоогълче нещо ми прави проблеми с половината част на варна а и разбрах че имало няква дето ти показва ко става в реално време. Верно ли е?

  2. #2

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Е отсреща
    Мнения
    179
    аз лично не вярвам да показва кфо става в реално време...но и аз се нуждая от някоя по нова версия..смисъл снимката да е нова!!!
    ако някой има или знае плс да сподели

  3. #3
    Forslor
    Guest
    Сега нека ви обясня набързо .
    1. Няма програма предназначена за обикновените юзъри която да ти дава изображение в реално време от сателит, защото представете си как терористичните групировки ще бъдат улеснени в намирането на нови цели ..разположение на бомби и т,н с една дума заради сигурноста.
    2. Няма да намерите програма със по- нови изображение на дадени райони поради същите причини които споменах.

    3. Алтернатива на Google Earth е NASA World Wind, но Google Earth си остава по-добрия.

  4. #4
    Аз пробвах тая наса ама тя дори неможа да ми изясни улиците в варна за какво си говорим. То на марс ми изкара по хубави снимки от колкото на земята!

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от TheNightRider
    Цитирай Първоначално написано от AnGeL_oF_dArKnEs
    Аз пробвах тая наса ама тя дори неможа да ми изясни улиците в варна за какво си говорим. То на марс ми изкара по хубави снимки от колкото на земята!
    1. RTFM! (Прочети шибаното опътване)
    2. Доколкото съм информиран няма хубави снимки в България.
    Та и не само на България навсякаде!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си