.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: Bloki

  1. #1
    Problemati4niq
    Guest

    Bloki

    Zna4i imam ot nqkolko dena bloki ot dqsno do stomaha nqkade mai do apendisita dali e ot nego ili prosto obiknovena bolka koqto si minava

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Лекар! Ако апендиситът се спука в теб, става лошо.

  3. #3
    Problemati4niq
    Guest
    ama apendisita li e

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Не знам. Отиди при личния лекар и той ще ти каже.

  5. #5
    Момче или момиче си?
    Може да има хиляди причини за болките там! Една от тях със сигурност е болен апандисит!
    В такъв случай потърси незабавно лекарска помощ!
    Чиста съвест обикновено е признак за лоша памет.

  6. #6
    Problemati4niq
    Guest
    Mom4e sam na 15tam ot dqsno e kokala tam kav e nz emi do nego ot lqvo mojedu centara na stomaha i kokala tei nai dobre opisano mai

  7. #7
    Значи е апандисит. А сега не чакай повече помощ. Утре не отивай на даскало, кажи за това на вашите и се обади на личния лекар! Той ще ти даде препоръка или каквато е там процедурата и ще отидеш в болница! Операцията трае само ден, така че е съвсем нормално на следващия ден да си пак на училище!
    Успех!
    Чиста съвест обикновено е признак за лоша памет.

  8. #8
    Супер фен Аватара на HopeLesss
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    В. Търново/София
    Мнения
    2 748
    Цитирай Първоначално написано от 123456789
    Значи е апандисит. А сега не чакай повече помощ. Утре не отивай на даскало, кажи за това на вашите и се обади на личния лекар! Той ще ти даде препоръка или каквато е там процедурата и ще отидеш в болница! Операцията трае само ден, така че е съвсем нормално на следващия ден да си пак на училище!
    Успех!
    Обикновената операция изисква да се стои 3-4 дни в болница и още поне 1 седмица вкъщи. Ако имаш предвид за операция с лазер, тя трая няколко минути и после си като нов.
    Това, че те боли не значи че задължително ще те оперират. Аз от 1 година и нещо имам хроничен апандисит и не са ме оперирали още. Най-добре върви да лекар, ще ти направят изследвания на кръвта и урината и ще решат дали си за операция или не! Успех!

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    София
    Мнения
    119
    abe 4akaite be ne e zaduljitelno da e apendiks zavisi kak te boli ,kolko e silno i dali spira bolkata ili e neprekusnata!
    men kato me opreriraha bqh v bolnicata pone nqkolko dni!nqma kak..ama be6e super prejivqvane iskam pak da sum tam..qko be6e

  10. #10
    Guest
    az imam shoden problem ako ne se laja sa6tia. boli me dqsno ot korema i glavno pri natiskanei to otstrani, otpred, dori i otzad. I se 4udq kakvo e tova, sa6to taka imam problemi i s krasta (diskova herniq - no ot ot lqvno i neznam za6to me boli taka kofti)
    PS: mom4e sam na 17

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си