.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1
    миринда_:)
    Guest

    Щастлив е този,който...

    От малко е доволен,гради,а не руши,иска малко,а дава много,разбира чуждите сълзи...който знае,че целият живот му принадлежи и от него зависи дали ще е малко по-добър дори...който се бори,а не се дава на хорските лъжи,който знае как да побеждава,дори да го боли...който приятели верни има малко,а не от множество такива да гъмжи...който се усмихва и продължава и на вярата си се крепи..който към доброто се стреми и не забелязва злото в хорските очи...щастлив е този,да, а ти кажи-такъв ли си ?

  2. #2

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Varna
    Мнения
    443
    Ами не!
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    The halls of Lorien.
    Мнения
    826

    Re: Щастлив е този,който...

    Цитирай Първоначално написано от миринда_:)
    От малко е доволен,гради,а не руши,иска малко,а дава много,разбира чуждите сълзи...който знае,че целият живот му принадлежи и от него зависи дали ще е малко по-добър дори...който се бори,а не се дава на хорските лъжи,който знае как да побеждава,дори да го боли...който приятели верни има малко,а не от множество такива да гъмжи...който се усмихва и продължава и на вярата си се крепи..който към доброто се стреми и не забелязва злото в хорските очи...щастлив е този,да, а ти кажи-такъв ли си ?
    Щастието... Ако въпросът е "Щастлив ли си?", аз бих отговорила с да. Но що за олигофрен би учил хората как да са щасливи? Или наистина мозъците ни са толкова промити, че да се наслаждаваме на едни и същи неща? Не! Лекарството за един е отрова за друг, тоест дали ще сме щасливи се определя от индивидуалните ни възприятия и принципи, по мое мнение още незатрити от постоянното натякване "добро", "зло", "тъпо", "готино"...
    http://images.encyclopediadramatica.com/images/c/cd/Chris_Hansen_Says_Hi.gif[/img]

  4. #4
    миринда_:)
    Guest
    Да,права си,а аз съм глупачка,пищеща тъпи клишета...

  5. #5
    Guest
    ^^
    Ti go kaza

  6. #6
    Мега фен Аватара на malka_sladuranka
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 151
    Аз лично не съм съгласна с написаното...

  7. #7
    Супер фен Аватара на _donna_
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 669
    carpe diem.

  8. #8

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Sofia
    Мнения
    73

    Re: Щастлив е този,който...

    Цитирай Първоначално написано от Muse_of_Madness
    Цитирай Първоначално написано от миринда_:)
    От малко е доволен,гради,а не руши,иска малко,а дава много,разбира чуждите сълзи...който знае,че целият живот му принадлежи и от него зависи дали ще е малко по-добър дори...който се бори,а не се дава на хорските лъжи,който знае как да побеждава,дори да го боли...който приятели верни има малко,а не от множество такива да гъмжи...който се усмихва и продължава и на вярата си се крепи..който към доброто се стреми и не забелязва злото в хорските очи...щастлив е този,да, а ти кажи-такъв ли си ?
    Щастието... Ако въпросът е "Щастлив ли си?", аз бих отговорила с да. Но що за олигофрен би учил хората как да са щасливи? Или наистина мозъците ни са толкова промити, че да се наслаждаваме на едни и същи неща? Не! Лекарството за един е отрова за друг, тоест дали ще сме щасливи се определя от индивидуалните ни възприятия и принципи, по мое мнение още незатрити от постоянното натякване "добро", "зло", "тъпо", "готино"...
    =D> Много си права...

  9. #9
    Супер фен Аватара на aniezina
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Някъде там....
    Мнения
    1 113
    И аз ен смятам това клише за правилно...Всеки си има свои критерии за щастие, които не може да налага или да важат за друг... Но по твоите аз не съм...И по моите не съм...ама айде
    Хвърлиха ме в Пирифлегетон а сега преплувам Ахерон. После ще се гмуркам в Мнемозина. Следва Кокит а след нея Стикс. Сетне ще се давя в Лета, докъто изтезаната ми душа се моли за водите на Еридан...
    http://bgpentagram.bulboard.com

  10. #10
    Супер фен Аватара на Barbie
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    1 828
    Цитирай Първоначално написано от _donna_
    carpe diem.
    Не разбирам този пост. (Не, аз знам какво значи Carpe Diem, но не схващам какво общо има с темата "Щастлив е този, който..."...Какво - който се наслаждава на момента?)

    Иначе...
    Щастлив е този, който щом погледне назад не съжалява за нищо. Който е достатъчно силен, за да не изневерява на себе си. Който е обичан, и най-вече - който е способен да го оцени. Още много неща характеризират щастието...
    Аз смятам, че съм щастлива и в хармония със себе си и света.

  11. #11
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Какво е щастието? Може би е прекалено относително и разтегливо понятие, не знам дали съм наистина щастлива, но не ми липсва нищо на тоя етап.
    Имам си живи и здрави майка и баща, сестра, приятел, с когото се обичаме и най - добра приятелка. Обичана съм. Винаги има какво повече да се желае от живота, но трябва да оценяваме всичко, което имаме, защото понякога го приемаме за даденост. Е, аз оценявам това, което имам и хората около мен ме е карат да се чувствам цяла. Има много неща, които искам да направя в живота си, имам мечти, може би ще бъда истински щастлива едва когато ги осъществя, но и сега съм доволна
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  12. #12
    ...си гледа кефа.

  13. #13
    Повече от фен Аватара на молец
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    изядох го :F
    Мнения
    322
    Не съм съвсем съгласна с първия пост
    Дае,ти така го възприемаш,но за мен е щастие да излизам навън,когато вали,да спя,да правя нормални неща,които обичам

    Прекалено индивидуално нещо е щастието

    а дали съм щастлива...сигурно,не знам
    [23:40:05] .. says: "така извънземните не могат да четат мислите ни !"
    [23:40:21] .. says: казаха те и увиха главите си с алуминиево фолио

  14. #14
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    За някои неща си прав.

  15. #15
    Супер фен Аватара на _donna_
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 669
    Не разбирам този пост. (Не, аз знам какво значи Carpe Diem, но не схващам какво общо има с темата "Щастлив е този, който..."...Какво - който се наслаждава на момента?)
    щастлив е този,който не се пита какво е да си щастлив.
    /когато съм щастлива и изживявам хубавия "момент" дали спирам и се питам "щастлива ли съм?",пхахаха/
    carpe diem.

  16. #16
    Супер фен Аватара на Barbie
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    1 828
    Цитирай Първоначално написано от _donna_
    щастлив е този,който не се пита какво е да си щастлив.
    /когато съм щастлива и изживявам хубавия "момент" дали спирам и се питам "щастлива ли съм?",пхахаха/
    carpe diem.

    Интересно

  17. #17
    Супер фен Аватара на _donna_
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 669
    което ще рече?

  18. #18
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Цитирай Първоначално написано от _donna_
    което ще рече?
    "Ние сме умни и знаем латински, а вие сте тъпи и необразовани хахахаха"
    Това значи според мен...
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  19. #19
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    арееее дееее...

    нали пишем тук латински мъдрости, а аз като драсна нещо и веднага мрънкате...
    аЗ говорех на всички които пишат латински мъдрости...
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  20. #20
    Супер фен Аватара на _donna_
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 669
    неее,аз щото днеска гледах един красив филм с Робин Уилямс и се зарибих с таз фраза.екс,кажи кво значи де (:

  21. #21
    Guest
    да де,тоо вълка за ушите,бика за рогата-все там сме.. :Р

  22. #22
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Не съм съгласен с написаното.

    Не, не съм щастлив.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си