.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    B pAя
    Мнения
    66

    spiralovidni rolki za kosa

    Iskam da vi popitam ot kade moga da si kypq takiva spiralovidni rolki,che super mn me kefi efekta ot tqh
    Obicham, kakvo kato mrazq?Jiveq s kolko umreli mechti?Pileq, no teb shte zapazq!Padam - dushata leti!Rodih se sega shte si trygna!Kyrvq, no me mie dyjda!S lujite - syrceto iztrygna!V gyrdite - syrce ot ryjda !

  2. #2
    Guest
    Opredeleno typa tema. Pyrvo, che ne kazvash ot kade si i vtoro 4e vyv vsqka hubava parfiumeriq nared s grimovete i kozmetikata ima i chetki za kosa i rolki i t.n. Ako pyk ne namerish , otivash v nqkoi friziorski salon i ti kazvat ot kade mojesh da si vzemesh ili pyk si porychvash tam i gotovo.

  3. #3
    roni777
    Guest

    mi........

    I na men mnogo mi haresvat spiralovite kadrici.no nqmam a i ne moga da si namerq takiva rolki.taka 4e si nakudrqm kosata s plitki.i vmomenta sum s tqh. \/ \/ \/

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    389
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Opredeleno typa tema. Pyrvo, che ne kazvash ot kade si i vtoro 4e vyv vsqka hubava parfiumeriq nared s grimovete i kozmetikata ima i chetki za kosa i rolki i t.n. Ako pyk ne namerish , otivash v nqkoi friziorski salon i ti kazvat ot kade mojesh da si vzemesh ili pyk si porychvash tam i gotovo.
    zashto pyk temata da e typa nuli foruma e syzdaden zatova da pitame i koito moje da otogovarq a ne da pishe gluposti kolko da se nameri na prikazka,ako ne mojesh da otgovorish na vyprosa po dobre ne pishe momicheto se interesuva ot tezi rolki normalno e da ne znae ot kade da si gi kupi ne mislq che tova e prichina da kajesh che temata e typa
    Живеи живота има смисал
    живеи във всеки изминал ден
    живеи защото те обичам
    живеи но заедно със мен

  5. #5
    Guest
    Ех........искам да имам къдрава коса обаче ми е съвсем права.А и е много жива.Дори да я накъдря тя веднага се изправя.

  6. #6
    Guest
    az pak si tarsq spiralovidna ma6a za kosa ama ne moga da si namerq.ako nqkoi vidi v neta po online magazinite da sloji link plss da razgledam 4e nz kade da tarsq a nz dori i cenite

  7. #7
    roni777
    Guest
    Mi da vi kaja pri ma6ata v pove4eto slu4ai efekta e su6tiq,oba4e togava kosata mnogo se izgarq.az samo vednuj dokolkoto si spomnqm sum si q pravila s ma6a.Taka 4e izpolzvam po-hubavite metoi.A mejdu drugoto az 4ak sega se se6tam,4e predi mnogo vreme bqh vidqla v edin magazin takiva rolki.Az jiveq v gr. Kazanluk.Neznam dali gi prodavat sega. --------------- Badi takuv,kakuvto si!

  8. #8
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от charovnata_
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Opredeleno typa tema. Pyrvo, che ne kazvash ot kade si i vtoro 4e vyv vsqka hubava parfiumeriq nared s grimovete i kozmetikata ima i chetki za kosa i rolki i t.n. Ako pyk ne namerish , otivash v nqkoi friziorski salon i ti kazvat ot kade mojesh da si vzemesh ili pyk si porychvash tam i gotovo.
    zashto pyk temata da e typa nuli foruma e syzdaden zatova da pitame i koito moje da otogovarq a ne da pishe gluposti kolko da se nameri na prikazka,ako ne mojesh da otgovorish na vyprosa po dobre ne pishe momicheto se interesuva ot tezi rolki normalno e da ne znae ot kade da si gi kupi ne mislq che tova e prichina da kajesh che temata e typa
    A ti mnogo i pomogna , nali we?

  9. #9
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    389
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от charovnata_
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Opredeleno typa tema. Pyrvo, che ne kazvash ot kade si i vtoro 4e vyv vsqka hubava parfiumeriq nared s grimovete i kozmetikata ima i chetki za kosa i rolki i t.n. Ako pyk ne namerish , otivash v nqkoi friziorski salon i ti kazvat ot kade mojesh da si vzemesh ili pyk si porychvash tam i gotovo.
    zashto pyk temata da e typa nuli foruma e syzdaden zatova da pitame i koito moje da otogovarq a ne da pishe gluposti kolko da se nameri na prikazka,ako ne mojesh da otgovorish na vyprosa po dobre ne pishe momicheto se interesuva ot tezi rolki normalno e da ne znae ot kade da si gi kupi ne mislq che tova e prichina da kajesh che temata e typa
    A ti mnogo i pomogna , nali we?
    Ami az zashtoto nz ot kade da kupq i prosto iskah da vidq otogovorite zashtoto i az jelaq da si kupq ot rolkite i procheto otgovorite i mi napravi vpechatlenie za glupostite koito pishete i plus tova ako kum maika ti ili tatko ti se obrishtash s WE az ne sym tqh qsno Taka ne se obryshtata nai blizkite mi a pyk nqkakvo hora vyv foruma soory mn ama ne si uluchil choveka
    Живеи живота има смисал
    живеи във всеки изминал ден
    живеи защото те обичам
    живеи но заедно със мен

  10. #10
    roni777
    Guest
    Charovnata_,ako iska6 da ne habi6 nervi,ne se razpravqi s tazi.Tq kato iska da pi6e tupotii,da si pi6e.Neka da ne i otgovarqme i tq da se puka ot qd!!!Vse pak tazi tema e za spiralovi rolki,a ne za glupostite,koito pi6e onaq.
    Aaaaaaaa.........mi tq taq mi lazi po nervite.(govorq za gostenkata,a ne za charovnata_)

  11. #11
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    кви са тия спираловидни ролки бе?!?

    твърди последно видях в Билла и имаше някви различни големини

    а маша има във всеки магазин за електроуреди заедно с пресите и сешоарите, някъде към 15кинта макс
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  12. #12
    Guest
    казват се "охлювчета" и струват към 3 или 4 лева....тука(в София) ги има на секи ъгъл,където се продана няква козметика}}}

  13. #13
    Guest
    mi na men pove4e mi haresvat presite i ma6ite.moje da izgarqt kosata,ama ne e nujno 4asove nared da stoi6 s rolki,koito samo te draznqt i nemoje6 ni6to da ne napravi6 ot tqh.ma6ata dori da gori si ostava na purvo mqsto.vupreki,4e sega pove4e mi haresva presata

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    6 точка от правилника!

  14. #14
    Guest
    Код:
    Nai-trainoto i efikasno nakudrqne e 4res kadrin.Znam 4e e mnogo vredno za kosata,oba4e pone trae mnogo dulgo vreme.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си