.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 39
  1. #1
    Супер фен Аватара на rakiQ
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 585

    един мой приятел припадна заради трева

    вчера дама мой фр се бяха напушили (те попринцип се напушват редовно но този път беше трагично)
    и като ги видях идвамата бяха като платна в лицата а устите им не им се виждаха само едни червени очи.Едното момче помоли госпожата да иде до кенефа да пие вода и тя го пусна ест. в същия момент в коридора на даскалото се чу едно "прас".Излизаме ние да видиме кфо е станало и като го видяхме -беше припаднал разтресохме го малко и той отвори очи зениците му бяха огромни,лицето му беше бяло а устата му беше синя-мъртвец . Аз отидох до неко и му казах да легне и да му вдигнем краката но той не можеше да говори само седеше и ме гледаше жално и ми стискаше ръката.Заведохме ги идвамата до лекарката..извикаха родителите и сега ще правят иследвания

    и накрая си извадих извода че тревата не е толкова "невинна" колкото я мислим!

  2. #2
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557

    Re: един мой приятел припадна заради трева

    Цитирай Първоначално написано от ~egoistiC
    и накрая си извадих извода че тревата не е толкова "невинна" колкото я мислим!
    Ми, то и сланината, с която се тъпчем по селата не е толкова "невинна", колкото я мислим.

    А кво да кажа за кремвиршите, дето по фабриките разни мазни цигани правят кремвирши и ги пипат с гнусните си ръце.

    Кво да кажа за хората, които спят по 5-6 часа дневно и получават световъртеж и припадаци по улиците.

    Кво да кажа, че има толкова много катастрови в последно време.
    Аз, лично, съм станала свидетел на около 20 катастрофи през последните два месеца САМО В ПЛОВДИВ, а колко ли други катастрофи в родния ми град съм пропуснала - а и повечето са били от неопиянени шофьори.

    Темата ти губи всякакъв смисъл с всички други такива 'родни' събития.
    Ако всеки тръгне да пише тема за злополуките, станали в държавата ни, то смятай, че в този раздел ще има много повече теми, мнения и т.н, отколкото в Любов.

    Както ти каза момичето над мен - недоброкачествената трева води до такива неща..

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    858

    Re: един мой приятел припадна заради трева

    [quote="cherinka"]
    Цитирай Първоначално написано от ~egoistiC
    Кво да кажа за хората, които спят по 5-6 часа дневно и получават световъртеж и припадаци по улиците.
    Кво ще ми кажеш?
    слизам от тавана, бейбе, слизам от тавана
    писна ми вече от тези беди

    три коли мухи изяде и не се убеди,
    че горе, на тавана, има само греди...

  4. #4
    Guest
    a пък братов4едка ми припада, като види кръв... дори ан снимка или по телевизията..
    хора всякакви.

    има дори такива, дето могат първо да пият , после да пушат, но при мен е възможно само обратното, ина4е не припадам, само заспивам
    п.с. за трева, пазарувана от 4ерния пазар нищо не се знае,може в нея да има вси4ко, от амониева селитра до кетамин,

    за бога братя, не купувайте, за да не берете ядове

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Ямайка
    Мнения
    329
    Аз не съм припадала до сега...Просто на някои хора не им понася!
    На една френдка 'секи път й става лошо!

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 046
    еее как мое такава малоумна тема ве.. ти изобщо като не разбираш не приказвай глупости ве.. баси.. мн ясно, че е била друсана и затфа е станало така.. бати, не е от тревата.. ако има как говорете с тоя дето сте я зели да знае кфо продаа щото друсана трева е шит.. особено ако пушиш от скоро и не си навътре в нещата.. другия път ако ви се случи лягаш и мн вода или кола и сладко щото цялата работа е тфа че ви е паднало кръвното супер мн..

    Само след като изгубим всичко сме свободни да направим каквото и да е.

  7. #7
    Супер фен Аватара на rakiQ
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 585
    Цитирай Първоначално написано от IlLuSi0nS`
    еее как мое такава малоумна тема ве.. ти изобщо като не разбираш не приказвай глупости ве.. баси.. мн ясно, че е била друсана и затфа е станало така.. бати, не е от тревата.. ако има как говорете с тоя дето сте я зели да знае кфо продаа щото друсана трева е шит.. особено ако пушиш от скоро и не си навътре в нещата.. другия път ако ви се случи лягаш и мн вода или кола и сладко щото цялата работа е тфа че ви е паднало кръвното супер мн..
    миличка само ше ти кажа че майка ми е медицинско лице и мога нея да попитам ако искам
    и второ ако ти е тъпа темата за кфо пишеш в нея?!

  8. #8

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    2
    :P ups
    ~~*Ne tarsi savar6enstvoto v lubovta,za6toto 6te umre6 bez lubov.Nameri i obikni ne6to obiknoveno i go napravi savar6eno!!!*~~

  9. #9

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    BEZDOMEN
    Мнения
    175
    I NAS TVA NI BARKA ZA6TOTO ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????
    IF U R NOT HAPPY FAKE IT

  10. #10
    Guest
    a moje da e bila mnoooogo kofti drusana

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 046
    хахах не ме милосвай ако обичаш.. и за кое по-точно да питаш майка си.. хахахахахаха тя може би пуши трева и ще знае аххах и последно.. пиша щото си смешна и е весело

    Само след като изгубим всичко сме свободни да направим каквото и да е.

  12. #12
    Супер фен Аватара на rakiQ
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 585
    Цитирай Първоначално написано от IlLuSi0nS`
    хахах не ме милосвай ако обичаш.. и за кое по-точно да питаш майка си.. хахахахахаха тя може би пуши трева и ще знае аххах и последно.. пиша щото си смешна и е весело
    ако искам ше си милосвам бе ти не си тая която да ми казва кфо да праа ясно?
    аз я направих тая тема за да я прочетат лекетата (като някой хора) да знаят кфо пе да им доведе тревата и се пак тва е раздел в който може да се пише за такива теми и не е забранено тъй че аре "пазбирателко" не ми се обяснявай!

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 046
    колко хора тряа да ти кажат че не е от самата трева а от тфа че е била друсана.. набий си го в чалгарската главица най после..

    Само след като изгубим всичко сме свободни да направим каквото и да е.

  14. #14
    Супер фен Аватара на rakiQ
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 585
    Цитирай Първоначално написано от IlLuSi0nS`
    колко хора тряа да ти кажат че не е от самата трева а от тфа че е била друсана.. набий си го в чалгарската главица най после..
    аз съм си го набила
    и не слушам чалга аре ако имаш некфи проблеми пиши на лична че не искам да развалям хубавата тема

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Ямайка
    Мнения
    329
    Цитирай Първоначално написано от IlLuSi0nS`
    колко хора тряа да ти кажат че не е от самата трева а от тфа че е била друсана.. набий си го в чалгарската главица най после..
    От трева не се припада,освен ако в състава й не присъстват други вещества...Демек-ако човека я друса с нещо!
    IlLuSi0nS е права!

  16. #16
    Супер фен Аватара на rakiQ
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 585
    някой я топят в белина за да стане по-силна и после я продават....

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Ямайка
    Мнения
    329
    Цитирай Първоначално написано от ~egoistiC
    някой я топят в белина за да стане по-силна и после я продават....
    Аз съм попадала на случаи,в които тревата е друсана с лак за коса...

  18. #18
    Супер фен Аватара на rakiQ
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 585
    ужас..

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 046
    тревата може да се надруса с кфо ли не.. най-често е с вещества които имат силно упойващо действие а и могат да се купят напълно законно от ветеринарна или обикновена аптека.. примерно кетамина който е упойка за коне или некфи такива животни.. в повечето случаи може да се разбере по миризма или като бутнеш цигарата или вече като си опънеш.. със сигурност някой от кръгчето ще се усети че е друсана и вече си на твоя отговорност ще пушиш или не..

    П.П. тфа вече е полезна тема!

    Само след като изгубим всичко сме свободни да направим каквото и да е.

  20. #20
    Guest
    така става, като тревата е забранена, и вместо да се продава с бандерол в магазин за цигари и алкохол,
    се продава от престъпни дилъри на отрови с неизвестен състав.

    тревата- в магазина за цигари, амфетите в аптеките и за нула време ще се оправи тая работа с дрогите.

  21. #21
    Guest
    ами да дано щом всички имате такова позитивно мнение за тревата да ви натикат възможно наи гадното и да умрете копелета

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 046
    хах представи си.. отиваш си в магазина и ти предлагат различни сортове като ти обясняват коя е дигаща коя по-весела коя за "медитации" и т.н. и при това ти казват в кой край на света е отгледана и коя фирма я внася за бг.. може да има и книга за споделяне където да прочетеш кой какво му е харесало или не и защо и така да се ориентираш примерно.. в магазина ще има и каквито си искаш лули и наргилета и т.н. ама огромно разнообразие.. дори може да има и стая за проби където да опънеш една цигара от сорт дето не си пробвал примерно или ако нямаш кинти да кажеш че искаш проба за голямо количество и така да се напофиш хахах и едни меки дивани и миризма на тамян аууу чак за миг все едно бях там..

    Само след като изгубим всичко сме свободни да направим каквото и да е.

  23. #23
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    ами да дано щом всички имате такова позитивно мнение за тревата да ви натикат възможно наи гадното и да умрете копелета
    Сори бате, не давам нищо да ми тикат, мнението ми за това растение е позитивно до небесата, и знам, 4е когхато дойде време да умра(защото и ти също ще умреш, както и всеки друг) ще бъда щастлив и доволен от живота си, поне в това отношение, поради щото
    да даваш пари за друсан коз на някви мутри е ГРЕХОТА,
    Бог ни е дал тревата за да я сеем и да я гледаме, а не да я продаваме и купуваме..

    И ако не правим такива глупости, не би следвало да припадаме

  24. #24
    Guest
    Аве ти луд ли си ... как може да кажеш че Бог бил дал тревата ??!? някаде в Библията да пише нещо за трева.. ти си нещастник бате.. и аз ще умра някои ден ама поне няма да умра от наркотици !

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    Бог ?! Библия ?! ....

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си