.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 40

Тема: dali bi bilo qkooo

  1. #1
    sLaDkA`1zZr0DkA
    Guest

    dali bi bilo qkooo

    Awe xora kazvali sa mi 4e ot amfetite ti e super qkoo neznam az iskam da probvam i to mnogo nqkoi ako moje da dade malko na sam nqma da e zle

  2. #2
    нали знаеш тактиката свирка за пакетче

  3. #3
    *****
    Guest
    Абе ще видиш колко е яко, когато не моеш един шибан презрял банан да изядеш от болки в гърлото, когато лимфните ти възли са толкова подути, че получаваш конюнктивит, когато ръцете ти са непрекъснато с цвят на баш труп, когато пъпчасаш, когато всеки път като ставаш от някъде ти се завъртява свят и до тук ще спра... айдеее приятно друсане

  4. #4
    Супер фен Аватара на oTPoBHa
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    1 027
    Пушете си тревичка и се радвайте на живота..

  5. #5
    Супер фен Аватара на KiLLeR_InSTiNkT
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    На седмото небе...
    Мнения
    1 485
    Пфф, от амфета съм имала много гаден афтърефект... Ако си със слаба психика въобще не почвай, хах...
    Както казаха преди мен - пуши си тревичка!
    Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата...

    Кликни тук

  6. #6
    Аз много се кефех на амфетките преди години, когато друсах.Чисто амфетки обаче трудно се намират, освен ако нямаш връзки в сливен

  7. #7
    Guest
    i ako si ot varna ko prai6? Bqga6 za vr1ski do sliven?

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    na stadiona :Pp
    Мнения
    724
    Ami Izlygali sa te-NE E MN QKO...
    Не ме събличай с очи.Имаш ръце!!!
    [ЧАЛГА`ФЕНОВЕ]`[ФУТБОЛНИ`СЪПРУГИ]

  9. #9
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    i ako si ot varna ko prai6? Bqga6 za vr1ski do sliven?
    До Видин направо... 'найш ли к'ва поста е?

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    i ako si ot varna ko prai6? Bqga6 za vr1ski do sliven?
    Ами ако си от варна и нямаш връзки в сливен си друсаш каквото месните ти продадат!
    говоря за сливен, защото не знам за момента, но преди години, от там изнасяха из цяла европа и можеше да се докопа супер качество!

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    416
    Пробвах и кво?Не спах и не ядох повече от 12 часа,а след това се чувствах като парцал.Честно казано не е толкова яко,за колкото го мислиш.
    Лесно е да мразиш,трудно е да обичаш...И винаги нещата с истинските думи да наричаш...

  12. #12
    neposlu6na kotka
    Guest
    еми мене лично си ме кефи, особено като ще има купонче... друсваш една 5ца, не ти се спи, имаш си енергия, не ти се яде, пиеш си и не те хваща, а и също така сутринта като праснеш едно силно кафе си пак на 6. Запомни само: когато те хване абстиненцията да не повториш, че ще стане един затворен кръг и става лошо

  13. #13
    xiixix qko li bih kazal anfetki v kraen slu4ei osven ako ve4e xaxaxa nespi6 prava le4ko spored men ako iska6 da ti e qko bonboni probvai xaxaax nali znae6 shtastieto e na hap4eta
    Touch me...Kiss me...Fuck me ...LOVE ME!!!

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от *****
    Абе ще видиш колко е яко, когато не моеш един шибан презрял банан да изядеш от болки в гърлото, когато лимфните ти възли са толкова подути, че получаваш конюнктивит, когато ръцете ти са непрекъснато с цвят на баш труп, когато пъпчасаш, когато всеки път като ставаш от някъде ти се завъртява свят и до тук ще спра... айдеее приятно друсане
    ako 6te vzima6 ne6to vzemi koka makar 4e dalboko se semnqvam 4e 6te dade6 120lv za gram,a i da dade6 mogat i da te metnat kakto ne razbira6 i ako ne ti e blizak...ama ina4e kokata si zaslujava parite stiga da nameri6 ka4estvena \/ ebahti nqma takova 4uvstvo......zaebi gi teq amfeti,ot li4en opit go kazvam 4e sa UJASNOOO VREDNIIIIIII I sled vreme naistina 6te sajelqva6

  15. #15
    Супер фен Аватара на oTPoBHa
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    1 027
    Цитирай Първоначално написано от extazygirl
    Цитирай Първоначално написано от *****
    Абе ще видиш колко е яко, когато не моеш един шибан презрял банан да изядеш от болки в гърлото, когато лимфните ти възли са толкова подути, че получаваш конюнктивит, когато ръцете ти са непрекъснато с цвят на баш труп, когато пъпчасаш, когато всеки път като ставаш от някъде ти се завъртява свят и до тук ще спра... айдеее приятно друсане
    ako 6te vzima6 ne6to vzemi koka makar 4e dalboko se semnqvam 4e 6te dade6 120lv za gram,a i da dade6 mogat i da te metnat kakto ne razbira6 i ako ne ti e blizak...ama ina4e kokata si zaslujava parite stiga da nameri6 ka4estvena \/ ebahti nqma takova 4uvstvo......zaebi gi teq amfeti,ot li4en opit go kazvam 4e sa UJASNOOO VREDNIIIIIII I sled vreme naistina 6te sajelqva6
    амфетамините са били по-вредни от кокаина? тфа е все едно да кажеш че като пушиш синьо виктори си се напушил п.п. дълбоко се сЕмнявам

  16. #16
    ******
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от extazygirl
    ako 6te vzima6 ne6to vzemi koka makar 4e dalboko se semnqvam 4e 6te dade6 120lv za gram,a i da dade6 mogat i da te metnat kakto ne razbira6 i ako ne ti e blizak...ama ina4e kokata si zaslujava parite stiga da nameri6 ka4estvena \/ ebahti nqma takova 4uvstvo......zaebi gi teq amfeti,ot li4en opit go kazvam 4e sa UJASNOOO VREDNIIIIIII I sled vreme naistina 6te sajelqva6
    Az li4no kokata ne moga da q razbera o6te, moje bi ne sum drusala dostatu4no, no prosto li4no ne me kefi. Da, qko e, nqma spor i ne si misli 4e sum drusala nqkuv bokluk tam deto uj e koka, no ne znam... xexe a kolkoto do vrednostta... tuka moje mnogo da se spori no edva li nekvi drisli i az vklu4itelno 6te se ribnat tolkova po koka, kolkoto po amfeta, nai-malkoto 4e malko sa tezi koito imat da davat po 100leva vseki den xa-xa. E, drug e vuprosa 4e ne e trudno da si nameri6 nqkoi 4i4ko /batko v po-dobriq slu4ai/ da te klati za po 2grama...

  17. #17
    олеее вие луди ли сте ле?!! \/ хахаха...тфа е най-гнусното нещо дето съм чувала!!!пфффф

  18. #18
    xaxax pei mi dqvole pei
    ZnAm KoGaTo UmRu KoV4eGut Mi ShTe e ZeLeN!!!

  19. #19
    Guest
    Абе ще видиш колко е яко, когато не моеш един шибан презрял банан да изядеш от болки в гърлото, когато лимфните ти възли са толкова подути, че получаваш конюнктивит, когато ръцете ти са непрекъснато с цвят на баш труп, когато пъпчасаш, когато всеки път като ставаш от някъде ти се завъртява свят и до тук ще спра... айдеее приятно друсане xaxaxaxxxxaxaxxaxaxaxxa padam da se smeq \/

  20. #20
    Guest
    [Абе ще видиш колко е яко, когато не моеш един шибан презрял банан да изядеш от болки в гърлото, когато лимфните ти възли са толкова подути, че получаваш конюнктивит, когато ръцете ти са непрекъснато с цвят на баш труп, когато пъпчасаш, когато всеки път като ставаш от някъде ти се завъртява свят и до тук ще спра... айдеее приятно друсане xaxaxaxxxxaxaxxaxaxaxxa padam da se smeq \/ [/quote]

  21. #21
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Пийте много бира!

  22. #22
    Супер фен Аватара на KiLLeR_InSTiNkT
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    На седмото небе...
    Мнения
    1 485
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Пийте много бира!
    Да живее бирата! Сега даже ще си отворя бексче
    Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата...

    Кликни тук

  23. #23
    Guest
    амфета наистина е най-гадното нещо иначе това с побелелите пръсти и неможенето на обелване на банан са пълни глупости.
    ако искаш да опитваш по добре земи ексове или кока.

  24. #24
    Anorcha
    Guest
    Абе вий сте мноо тъпи ве. Вместо да се друсата почнете да продавате кока и глей кво става- за 1 седмица ше имате около 10000 лева

  25. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Ахахах,неее,а вие чували ли сте за заплашителното определение "пернишки амфет" ...
    Не...я сподели.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си