.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: pomognete mi

  1. #1
    panic_girl
    Guest

    pomognete mi

    Здравейте!търся хубаво пожелание за бала на бившото ми гадже,купила съм му френски парфюм и сега мисля и една карти4ка с яко пожелание...помогнете ми,бала наближава а нищо не мога да измисля..някой ако има идейки да сподели,мн съм ви благодарна

  2. #2
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    Идеалния подарък хубав френски парфюм + камък Swarowski ама сега разбирасе не знам с какъв бюджет разполагаш!
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  3. #3

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Varna
    Мнения
    443
    Най хубавото пожелание за едно момче е да му теглиш един секс...
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  4. #4
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    ОПС съжалявам къде гледам пък и аз! То пожелание се иска аз идеи за подаръци давам...тцтцтцт зле зле съм
    Ами значи пожеланието за F или M е ?
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  5. #5
    panic_girl
    Guest
    ами аз съм момиче за момче е подаръка....
    pinki такъв камък колко горе-долу излиза и откъде мога да купя...?
    бтв бившото си има гадже оба4е аз о6те си го обичкам и мн смелост ми трябваше за да му купя този подарък..искам някакво оригинално пожелание...

  6. #6
    Guest
    Най-хубавото пожелание е когато е направено от сърце.


    ===============offtopic============
    Цитирай Първоначално написано от pinki
    Идеалния подарък хубав френски парфюм + камък Swarowski ама сега разбирасе не знам с какъв бюджет разполагаш!
    Я в лево бе префърцунена курво!
    Първия въпрос преди да те шиба новото ти гадже къв е? - "ще ми купиш ли нова количка и гривничка и телефонче и и и и ...." или кво?!

  7. #7
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от pinki
    ОПС съжалявам къде гледам пък и аз! То пожелание се иска аз идеи за подаръци давам...тцтцтцт зле зле съм
    Ами значи пожеланието за F или M е ?
    Пише си бе тъпа офцо! Почни да четеш

  8. #8
    panic_girl
    Guest
    ami to az sam go izmislila ama nz dali e podhodq6to...

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Я кажи какво си измислила?
    Щом е за бал трябва да е нещо в стил за живота нататък и за пътя и за целите и тн...Ам в момента съм в творчески запек и после може да го помисля ако не си го измислиш

  10. #10
    panic_girl
    Guest
    мн сте мили всички )
    помагайте плссс а ето го и мойто предложение:
    Честит празник!
    Желая ти здраве,щастие и успехи в живота и в любовта,но знай,че в този ден идват както свободата и независимостта,така и отговорностите!Най-важното е удовлетворението от живота-да живееш всеки ден като за последно и да се бориш за това,което искаш!

    нещо такова...какво ще кажете??

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си