.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Тема: Aborta

  1. #1

    Aborta

    Molq vi nqkloi da mi kaje kolko struva aborta i kade moje da se napravi? mersi mnogoo ot sega
    EY

  2. #2

    Re: Aborta

    Цитирай Първоначално написано от Irinchety
    Molq vi nqkloi da mi kaje kolko struva aborta i kade moje da se napravi? mersi mnogoo ot sega
    Мога само да ти кажа: 'Спри'.
    Ще цитирам Димитър Захариев:
    "Абортът е грях, убийство, екзекуция! Няма прошка за него! Всяко заченато дете трябва да се роди! Решението за аборт в крайна сметка взема жената - нейна е преценката. Безотговорността на мъжа се наказва по други канали, но това е неизбежно. Природата и космическият разум не търпят празно и лъжа."

  3. #3
    Guest
    na takava vazrast kato moita smqtam che mi e mnogo rano da imam dete dori s risk v badeshte poveche da nqmam tazi vazmojnost

  4. #4
    Знайко
    Guest
    Ами струва 250лв. но най добре се консултирай с личният ти гинеколог.
    И побързай колкото по-рано толкова по-добре
    Успех и пиши как е минало

  5. #5
    mersii mnogoo !!!
    EY

  6. #6
    Супер фен Аватара на mon4eto
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    София,Лозенец:)
    Мнения
    1 951
    Do kolkoto znam e 400 lv.

  7. #7
    Знайко
    Guest
    Ами приятелката ми скоро направи и ни взеха 250лв.

  8. #8
    Отидете в център "Здраве".Намира се близо до 44 СОУ, гинеколожката там може да Ви упъти.Мен ме упъти към клиника където направих аборт за 160лв.
    Да се прави аборт е най - отвратителното нещо в живота на една жена, така, че премислете го отново!Аз нямах избор - имах много сериозни здравословни проблеми и да родя детето си, щеше да е просто убийствено за него и най - вероятно заради лекарствата, които пиех, щеше да има вродени дефекти!Понеже съм майка на едно страхотно хлапенце, бих могла да кажа, че въпреки, че е минала почти година отккато направих аборт, още се терзая и се чудя "Ами ако не бях направила, ако му нямаше нищо на моето детенце,ами ако..."
    Аборта наистина е убийство - умишлено, гадно убийство!И то убийство не на кой да е, а на собственно дете!
    Премислете пак, дали наистина го искате, а ако решите, че аборта е това, което искате, бързайте, защото след 10г.с. трудно ще намерите някой, който да Ви направи аборта, а може и да Ви осакати завинаги!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си