.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1
    Помощ наркоман съм
    Guest

    Помощ наркоман съм

    Наркоман съМ ОТ ПЕТИ КЛАС, СМЪРКАМ АМФЕТАМИНИ, ПОПЪРСИ, ХЕРОИНИ, КОКАИНИ И ТАКИВА, КАТО СЕ НАСМЪРКАМ ПУША ТРЕВИЧКА
    НЕМА СПАСЕНИЕ

  2. #2
    Guest
    i kaji nie kvov mojem da ti napraim ti sam si si provlil jivota ve4e nqma nakyde a na koko si sq i ot kolko godini se drusa6

  3. #3
    Guest
    ДРУСАМ СЕ ОТ 5ТИ КЛАС, СЕГА САМ 7МИ
    КАТО СЕ НАДРУСАМ СТАВАМ ГОЛЯМ ШЕШКЪНИН

  4. #4

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    v nikudeto (DNB is my life)
    Мнения
    7

    AXAXXA

    DA BE O6TE NE66TA SE6 LI SE DA IZBROI6 MNOOO QKO AMA AKO MISLI6 4E NEKOI TI SE VRUZVA XAXAXAXAXA
    xa tuka ako trqq da napi6a ne6u za men kvo da napi6a drusam se slu6am drum and bass i ska4am po celi no6ti;]

  5. #5
    Guest
    islq 4e temata obira vsi4ki to4ki. Ot vreme na vreme trqbva da ima nqkyv t*6ak za koloritnost pokrai vsi4kite "O, ne, narkomanite 6te dovedat do kraq na sveta!" i takiva

  6. #6
    извини ме, ама фукаш ли се в момента или търсиш помощ??? Че нещо не схванах

  7. #7
    Мноо умно нещо направил че и се хвали с него

  8. #8
    Guest

    Re: Помощ наркоман съм

    Цитирай Първоначално написано от Помощ наркоман съм
    Наркоман съМ ОТ ПЕТИ КЛАС, СМЪРКАМ АМФЕТАМИНИ, ПОПЪРСИ, ХЕРОИНИ, КОКАИНИ И ТАКИВА, КАТО СЕ НАСМЪРКАМ ПУША ТРЕВИЧКА
    НЕМА СПАСЕНИЕ
    5ti klas? Che vashte davat li ti tolkoz pari

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Тялом в София,Духом някъде по морето :)))
    Мнения
    561

    Re: Помощ наркоман съм

    Цитирай Първоначално написано от Помощ наркоман съм
    Наркоман съМ ОТ ПЕТИ КЛАС, СМЪРКАМ АМФЕТАМИНИ, ПОПЪРСИ, ХЕРОИНИ, КОКАИНИ И ТАКИВА, КАТО СЕ НАСМЪРКАМ ПУША ТРЕВИЧКА
    НЕМА СПАСЕНИЕ
    Hикой наркоман не си признава,че е такъв,за тва земи се скрии........А да се ебаваш с такова сериозно нещо не мисля,че е смешно,щото нз кво е да гледаш приятел как умира точно заради боклуците,които изброи!!!! ходи се занимаваи с нещо друго и не се занимавай с глупости!!!!

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    na stadiona :Pp
    Мнения
    724
    А така то бива да пускате теми за бъзици ама тфа не беше от най-смешните и забавни изказвания!
    Не ме събличай с очи.Имаш ръце!!!
    [ЧАЛГА`ФЕНОВЕ]`[ФУТБОЛНИ`СЪПРУГИ]

  11. #11
    xaxaxaxax pfff koi 6ta spasi tebe e stia ste pisali prostotii se mi e na uma 4e nqkvo 5 ti klas 6te se bocka s heroin pfff
    ZnAm KoGaTo UmRu KoV4eGut Mi ShTe e ZeLeN!!!

  12. #12
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от bloodybaby
    извини ме, ама фукаш ли се в момента или търсиш помощ??? Че нещо не схванах
    По скоро ти се фукаш във всяка тема дето обясняваш как си друсала и че не било хубаво ама го изтъкваш постоянно.
    А тоя маняк просто не знае как да са похвали че вчера за пръв път са му дали масур и вече си въобразява че е жулил и бяло.

  13. #13
    Лапето незнае каде е оба4е :А Тия работи каде ги изброи дозите сиг струват пове4е от маика му и баща му ама смурка тои

    Цитирай Първоначално написано от Crewe
    Размера няма значение, стига да е голям !!
    Тцтцтц кви сте ми умни.



  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от bloodybaby
    извини ме, ама фукаш ли се в момента или търсиш помощ??? Че нещо не схванах
    По скоро ти се фукаш във всяка тема дето обясняваш как си друсала и че не било хубаво ама го изтъкваш постоянно.
    А тоя маняк просто не знае как да са похвали че вчера за пръв път са му дали масур и вече си въобразява че е жулил и бяло.
    Дали се фукам или не си е моя работа, а даже и да го правя, поне се фукам с нещо, което си заслужава!Разсиквам нещата, защото има хора желаещи да получат определена информация, която смятам бих могла да дам!И не се крия от останалите като гост...Или пак си забравил да се регнеш ?
    Аре стига си се правил на много остроумен!Не си интересен!Поне на мен!

  15. #15
    Guest
    помощ улигофрен съм, спасявайте се

  16. #16
    Guest
    XXQXQXQ to nekaf nerealen tfa sigorno ako tehnite go vidqt che go e napisal she go metnat pres balkona :X

  17. #17
    Guest
    помощ, гони ме бясна маймуна, поооооомооооощ настига ме, помооощ , КРАЙ

  18. #18
    pi4 kvo tursish tuk kva pomosht tii znaesh kuv ti e problemaa znaesh kuv trqbva da budesh a tovaa 4e neznaesh kak da go napravish e drug vupros nikoi ne moje da ti otgovori otgovorite sa vutre v teb prostoo ne si gi potursil ili puk ne si gi otkril ma povqrvai mi tam sa na drugo mqsto nqma da gi amerish
    бан по ип и профил 12 точка от правилника ( подстрекаване към употреба на наркотици )

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си