.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 32

Тема: Iskam xeroin

  1. #1
    asdasfdfds
    Guest

    Iskam xeroin



    Здравеите
    Да,както виждате заглавието на темата ми е че искам херoин.
    Незнам,може би повечето от вас може би ще си помислят че имам психически проблеми,е повярваите ми,нищо ми няма.
    П.С. поздравления за невероятната статия за хероина написана от justinsfhc
    Ами,прочетох я въпреки всичко съм си на твърдото мнение,че искам хероин.Взимала съм леки наркотици но мн рядко и то преди доста време.Ясно ми е че ако взема веднъж хероин може би няма да се откажа никога от него,Чела съм мн форуми в които се обеснява живота на някои които е зависим,наясно съм с това,както и с последиците.въпреки това аз си държа на моето,че искам в наи-скоро време да взема 1-та си доза.
    Искам да чуя мнението на хора зависими от хероина...Знам че нищо и никои не може да ме разобеди от това което искам.
    На 16 и половина съм...все ми е тая дали ще живея още 50 или 5 години. [size=18][/size

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    МОНПРЪЧОН (Ориндж Княжево)
    Мнения
    1 325
    всичко четях с такъв интерес до последното изречение..

  3. #3
    Аватара на kat4enceto
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    somewhere over the rainbow...
    Мнения
    1 014
    еми като не ти се живее земи се Фърли отнякъде вместо да спами6 форума


  4. #4
    Guest
    ами... незнам дали искаш да живееш до 50 години но няма да стане - поне не с хероин. според мен няма мн смисъл в дрогите от които забиваш . трева,бонбони - от тях ти е яко , но от хероина... нищо не ти става . не че ги разбирам много де . но това е мнението ми . аз съм така с цигарите - още ми изтръпват ръцете когато пуша , но искам и продължавам .
    само не разбрах дали си момиче или момче - успех ти пожелавам и най-вече много приятни мигове в живота независимо дали с или без хероин

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    471
    що направо не вземеш бръснарското ножче и не се затвориш в банята..дали ще живееш още 10 минути или 10 години е все тая ,нали?! Да-човек трябва да живее така както намира за добре и да не съжалява за нито един преживян миг, но това ,което е по важно и което ти изоообщо не осъзнаваш щото си хипер заблудена е,че живота тряа да се цени малко или много...но ти вече си го,яма на 16 всички знаем,че мислиш доста трезво, нали?!

  6. #6
    sLaDkA`1zZr0DkA
    Guest
    4estno da ti kaja moji da iska6 mnogo da go iska6 ama ne go probvai!!! Tova e nai opasnoto ne6to ot si4ko vqrvai mi probvala sam 6ibaniq heroin i znae6 li do kakvo me dovedi to4no do ni6to do 6ibanata bolnica ako i na tebe ti sa iska 2 meseca da stoi6 tam probvai go.Samo ne moga da razbera za6to tolkova iska6 da go probva6 to4no heroina ami ispu6i si tam edno masence ili si zimi amfeti ama kazvam ti heroina si go izbii ot glavata!!!!

  7. #7
    sLaDkA`1zZr0DkA
    Guest
    4estno da ti kaja moji da iska6 mnogo da go iska6 ama ne go probvai!!! Tova e nai opasnoto ne6to ot si4ko vqrvai mi probvala sam 6ibaniq heroin i znae6 li do kakvo me dovedi to4no do ni6to do 6ibanata bolnica ako i na tebe ti sa iska 2 meseca da stoi6 tam probvai go.Samo ne moga da razbera za6to tolkova iska6 da go probva6 to4no heroina ami ispu6i si tam edno masence ili si zimi amfeti ama kazvam ti heroina si go izbii ot glavata!!!!

  8. #8
    intriga
    Guest
    Heroi....da opredeleno horata sa nastroeni dosta negativno kam horata na herc...stafari...kafevarki kak li negi nari4at . Opredelno zavisiite hora t heroi nese preemat dobre v ob6tesvoto . Vij macka da ti kaja kato iska6 probvai za da vidi6 kakavo e i az predi vreme bqh s edno mom4e na herc i mn iskah da probvam i zimah herc ama nan nos gotino e nno ne e ni6to osobeno .nesam se prestrastila da no nesamse celila . nz ako iska6 da probva6 po dobre na nos za6toto ako se leli6 ve4e stava lo6o.. ta vaprosnoto mom4e s koet obqh po4ina ot svruh doza i znae6 li az sam go momila milini puti da me oceli prosto 1 put i znae6 li toi kvo mi kaza 4 nikoga nqma da go napravi 6toto i toi navremeto si e kazal samo 1 put da probva kvoe a sega ve4e ne e sred nas.

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    Дебела или грозна, кое от двете си?
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  10. #10
    Guest
    lady death а ти към коя от двете категории спадаш? или и двете..

  11. #11

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    607
    Цитирай Първоначално написано от Lady Death
    Дебела или грозна, кое от двете си?
    тъкмо и аз тва щях да попитам. трябва да има някаква причина, че човек на 16 да не му пука колко ще живее и колко ще си навреди! та... дебела или грозна... или и двете!?
    ...Its just one of those days
    Feelin' like a freight train
    First one to complain
    Leaves with a blood stain
    Damn right I'm a maniac
    You better watch your back
    Cuz I'm fuckin' up your program...

  12. #12

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    v nikudeto (DNB is my life)
    Мнения
    7

    XAXAXA

    TI MAI NE6U TI HLOPA AAAA
    xa tuka ako trqq da napi6a ne6u za men kvo da napi6a drusam se slu6am drum and bass i ska4am po celi no6ti;]

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    lady death а ти към коя от двете категории спадаш? или и двете..
    Не е нито една от тези.

    А и не те засяга. Аз съм се приела такава, каквато съм.
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  14. #14
    Lady Death миии да ти кажа не съм нито едно от двете...да повярваи...просто...правела съм мн простотии ф скапания си живот и точно искам ся и херц ...може би поредната глупост...да сама си го казвам,но ми прави удоволствие да правя луди неща...причината може би е че не ми пука за последствия ...че не ми пука за нищо...
    Tnx на всички че са си изказали мнението...и да прави сте че живота трябва да се оценява...но може би не и моя!!!

    P.S. като съм писала по горе съм си объркала годините...на 15 и малко повече от половина съм...еем почти 16....

  15. #15
    Guest
    ti puk za kvo 6e si hvarlia6 kintite za heroin ? Dva kur6uma 6te ti izlqzat mnogo po eftino........

  16. #16
    виж по добре забрави..почнеш ли ги няма излизане така че не си прави опити няма да са свръхблагоприятни за здравето ти

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    Цитирай Първоначално написано от blood^lady
    Lady Death миии да ти кажа не съм нито едно от двете...да повярваи...просто...правела съм мн простотии ф скапания си живот и точно искам ся и херц ...може би поредната глупост...да сама си го казвам,но ми прави удоволствие да правя луди неща...причината може би е че не ми пука за последствия ...че не ми пука за нищо...
    Tnx на всички че са си изказали мнението...и да прави сте че живота трябва да се оценява...но може би не и моя!!!

    P.S. като съм писала по горе съм си объркала годините...на 15 и малко повече от половина съм...еем почти 16....
    То щом ти не си оценяваш живота, кой друг очакваш да го оцени?
    Твоя си работа, ти си избираш какво да правиш.
    И все пак съм на мнение, че на 15 години не си видяла абсолютно нищо от живота...
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  18. #18
    Аватара на bai_brother
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    На горния етаж на къщата на Бай брадър.
    Мнения
    234

    Re: Iskam xeroin

    Цитирай Първоначално написано от asdasfdfds

    Здравеите
    Да,както виждате заглавието на темата ми е че искам херoин.
    Незнам,може би повечето от вас може би ще си помислят че имам психически проблеми,е повярваите ми,нищо ми няма.
    П.С. поздравления за невероятната статия за хероина написана от justinsfhc
    Ами,прочетох я въпреки всичко съм си на твърдото мнение,че искам хероин.Взимала съм леки наркотици но мн рядко и то преди доста време.Ясно ми е че ако взема веднъж хероин може би няма да се откажа никога от него,Чела съм мн форуми в които се обеснява живота на някои които е зависим,наясно съм с това,както и с последиците.въпреки това аз си държа на моето,че искам в наи-скоро време да взема 1-та си доза.
    Искам да чуя мнението на хора зависими от хероина...Знам че нищо и никои не може да ме разобеди от това което искам.
    На 16 и половина съм...все ми е тая дали ще живея още 50 или 5 години. [size=18][/size
    Е по тъпо нещо не съм чувал.
    Значи тая тема или е нереална(Някой си прави бъзик) или ти наистина си тъпа като градинска лейка.
    Просто недоумявам как е възможно да си изчела всичко за хероина , да знаеш до къде води и въпреки това да искаш да го употребяваш.

    Много си зле мойто момиче , вземи иди да се прегледаш при някой психиятър или психолог , че като гледам к'ви ги дрънкаш явно нещо ти хлопа дъската.

    Ако и това не ти помогне да се осъзнаеш , метни се от 8-ия етаж и готово.
    Не се ебавай с Бай Брадар щото ша сляза и ща изплющя!!!

    Ай гласувайте че да взема да изгоня някой от къщата.

  19. #19
    хахах да прочела съм всичко
    Ми просто не ми пука е хорааа...не ми пука кфо ше стане с мен или какфи последствия може да има...по-добре непокист отколкото да се саобразявам с тфа кое е забранено,кое не...преди да направя нещо да се замислям кфо може да ми стане и кфо не....ЖИВЕЙ ЗА МИГА!!!

  20. #20
    Момиче, толкова тъпо мнение, пък даже и тема пусната не съм виждала!
    asdasfdfds ами като искаш хероин, купи си и почвай, какво занимаваш аудиторията с глупости?Или искаш разрешение във форума, за да започнеш по - сериозно друсане?
    Извини ме, но след като си изчела не знам си какво и продължаваш да искаш, значи си супер тъпа!!!
    И не пускай темичка след някоя и друга година "помощ искам да спра",защото като гледам твърдо си решила да си скапана дрога!Не знаеш само какво те чака като почнеш.гаджето ми е на хероин вече пета година и нямаш си и представа какъв парцал е и физически и психически след толкова години друсане.Е слава Богу просветнало му е вече, че смисъл от друсането няма и почна да се лекува.Не питай обаче, колко му струва лечението...
    А на тези дето са препоръчали бръснарски ножчета - не винаги има ефект!Преди три години си нарязах вените на едната ръка по дължината на вените, рукна кръв като за световно и к'во?Нищо събудих се в "Пирогов", обинтована и с 4 шева по ръката!останаха ми само грозните белези, та не смея по тениска или потниче да излезна Не винаги можеш и така да свършиш със себе си!По добре бесило - възможността да се намери някой, който да те спаси се свежда до минимум,да не кажа почти я няма

  21. #21
    Guest
    blood^lady mi kur6uva ve kopele ! "Jivei za miga" to toq mig taka moe te vkara v groba ama tebe i zatva ne ti puka sigurno...ex toq pubertet ako trese.....vmesto da otide6 da se pogriji6 za pup4asaloto si lice za heroin pita6 ! are putuvai

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    blood^lady mi kur6uva ve kopele ! "Jivei za miga" to toq mig taka moe te vkara v groba ama tebe i zatva ne ti puka sigurno...ex toq pubertet ako trese.....vmesto da otide6 da se pogriji6 za pup4asaloto si lice za heroin pita6 ! are putuvai
    Не и пука сега...ама като започне да краде и да се чука, за да си набави дозичката, да я спукват от бой или от секс, пак заради тъпия хероин ще запее друга песен...все тая...Тъпаците, не са овце, за да измрат

  23. #23
    Guest
    bloodybaby mnoogo si prava...edin den 6te se usetqt no 6te e kasno !

  24. #24
    HoUsE_StYle_
    Guest

    :P

    То 4е си луда -луда си разбрахме го.Ми 6том толкова иска6...Аз ли4но ти препору4вам да пу6и6 трева 6тото 6те ти е по готино или екстази...хероина е гадно...Абе вса6тност прави квот иска6 живота си е твои... 6том иска6 да се сасипва6

  25. #25
    enclave !
    Guest
    Оффф момиче оправи се бе, малка си, ще се зарибиш именно защото си малка.... ако това си го писала сериозно, недей... ще се преебеш. Като искаш пробвай си херцата ама като пораснеш, същото важи и за халюциногени... едното защото е зарибяващо особено за малките и психически неоформени каквито са всички тийнеджъри, другото защото може да нанесе трайни повреди по неоформения мозък. Айде като станеш на около 22-23 че и повече, тогава пак да си говорим какво искаш да опиташ ?
    P.S. пушил съм джойнт с херца и не е нищо особено, просто размазваща трева с кофти афтър.... незнам как е на нос или на помпа ама не искам и да знам. лично мнение. иначе нищо против хората на херц, стига да не ме закачат и да не ми правят проблеми.........

    и опиташ ли на помпа за 1ви път гаранция че си закачена особено на твойте години..... успех

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си