.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1
    Guest

    Na kolko godini zapo4nahte da mastrubirate?

    Na kolko godini e normalno da se zapo4ne da se mastrubira,ima li nqkakwi problemi ako se mastrubira bez izprazwane?

  2. #2
    see
    Guest
    13 1/2

  3. #3
    Guest
    Аз почнах на 9, един батко ми разказа (той беше на 13 тогава).
    Естествено нямах сперма, но това не е проблем, дойде ми чак като станах на 12-13!

  4. #4
    Guest
    ee,4e kak na 9?!?!?to togava ne ti e stavala pishkata??!?!!!?!

  5. #5
    Guest
    Вярва се, че децата се дървят понякога ДОРИ и в коремите на майките си, как няма да ми става на 9 ве, я малко по-сериозно... Оф, както и дае, сигурно ти си сега на 9 и не ти става

  6. #6

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    607

    Re: Na kolko godini zapo4nahte da mastrubirate?

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Na kolko godini e normalno da se zapo4ne da se mastrubira,ima li nqkakwi problemi ako se mastrubira bez izprazwane?
    няма определено време от което трябва да се почне да се мастурбира и няма никакъв проблем да се мастурбира без изпразване! споко. иначе за мен...аз почнах на 11, май... не знам...
    ...Its just one of those days
    Feelin' like a freight train
    First one to complain
    Leaves with a blood stain
    Damn right I'm a maniac
    You better watch your back
    Cuz I'm fuckin' up your program...

  7. #7
    Guest
    14

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    472
    11

  9. #9
    Guest
    Патката ми се дървеше още в детската градина. Ама първата чекия изпрасках чак на 16

  10. #10
    Guest
    wow

    4ak na 16?!?!?

    12 za men.

  11. #11
    azzzzzz 2-ti klas

  12. #12
    :-)
    Guest
    7 klas

  13. #13
    още в утробата

  14. #14
    Guest
    maj si recordjor togava

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от INF3rN@l
    azzzzzz 2-ti klas
    Май трябва да повтаряш 2-РИ клас, а?

  16. #16

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    ПрИ АнГеЛиТе В нЕбЕтО...
    Мнения
    53
    Поредната безсмислена тема!Има поне 464825 такива теми!

  17. #17
    Guest
    togava za6to pishesh i ti tuk?!?!?!?!

  18. #18
    ??????
    Guest
    za6to temata e vidqna 368 pyti ,a ima samo 17 otgovora....sramuvate li se da si kazvate....in4e po temata...ot 6 klas

  19. #19
    Guest
    Май пети шести клас непомня но е там някаде ама в 8 вече нямаше нужда (здрава връзка още продължава сега съм 11 клас BTW) :P

  20. #20
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Патката ми се дървеше още в детската градина. Ама първата чекия изпрасках чак на 16
    Я,СА ГРЪМНИ БЕ КУКАР

  21. #21
    Guest
    na 14 ,shto?

  22. #22

  23. #23
    9
    Не говори винаги каквото знаеш, но знай какво говориш!

  24. #24
    Guest
    4udel sym se koj zapo4va da mastrubira pyrvi,momi4etata ili mom4etata?

  25. #25
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    това е мн различно. има някакви усреднени статистически стойности, но едва ли това ви интересува.
    важно е да разберете, че момчето още като пеленаче несъзнателно се научава да извлича удоволствие чрез половият си орган и тази практика /на приливи и отливи, според приливите и отливите на тестостеронното ниво в процеса на съзряване/ трае на практика цял живот.
    за различните индивиди е различно: някои момчета още на 8-9год вече съзнателно могат да си доставят удоволствие/без да фиксират полов обект/ други (малцина) започват на 18-19год.
    добре е да се осъзнава, че това е напълно НОРМАЛЕН процес, в него няма нищо лошо, срамно или ненормално!
    било е време /неотдавна/ когато в "цивилизована" англия са пломбирали пишките на момчетата с тел (!!!) или са им поставяли намордници или електрически апаратчета, които да ги бият с ел ток - и цялото това безумие само за да ги откажат от "порока". за това човеконенавистничество, тъпота, лицемерие и диващина в "западните държави" днес свенливо се мълчи

    важно е да разберете едно: без значение дали започвате на 8 или на 18 да мастурбирате - това е само заместител на истинският контакт с Другият човек, който ще допълни вашето "АЗ" с това, което не ви стига за да станете щастливото "НИЕ"

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си