.
Отговор в тема
Страница 2 от 11 ПървиПърви 123456 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 257
  1. #26
    Guest
    И мен ме е много страх

  2. #27
    Guest
    ami vqrvam donqkade v takiva ne6ta,no ne me e strah ot tqh
    a i dokato nqma istinski registriran slu4ai na nqkoi na koito mu e napraveno ne6to ot prizrak,ne mojem da sme napulno sigurni
    I nqma smisul da te e strah,trqbva da go preodolee6.abstrahirai se ot tezi si misli,misli si za ne6to veselo,razsmivai se s razni dr ne6ta i tn.
    A pak i ve4e jivota stana takuv,4e trqbva da te e strah ot jivite hora,te sa nai-opasni

  3. #28

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    hAsKovo
    Мнения
    1
    Мене мноу ма е страх от тези неща,винаги когато мога да избегна да остана сам в къщи за дълго време излизам навън да се разведря и да не мисля за тези неща ! На мен това ми помага .
    Тъмнината е ужасно нещо
    Бъди себе, има достатачно други хора

  4. #29
    Супер фен Аватара на Vikitooo
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Here
    Мнения
    1 170
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    Цитирай Първоначално написано от az_az_az_az
    мен редовно ме отвличат извънземни
    От коя планета?

    Vikitooo, на колко си?
    Почти 17, ам пак си се страхувам какво да правя
    ♥ ♥ ♥

  5. #30
    Страх ме е и от духове и от смърт..голяма съм бъзла ..но какво да се прави ..мисля си че има духове но дано греша защото пак няма да спя довечера хаха

  6. #31
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    396
    Ми не вярвам, но винаги когато от хола си отивам в моята стая тичам, защото адски мн ме е страх и имам чуството, че някой ме гони... По едно време много четях истории за призраци, но бях превъртяла .. срахувах се от абсолютно всичко...веднъж като слиах по стълбите и прозореца изпращя и аз бягам надолу колкото мога...Оттогава не искам и да си помислям за призарци и духове...брр

    DaNcE!iT's sO hOt!I cAn'T sToP!tHe mUsIc fEeLs tHe rOoM!ViBrAtIoNs!sEnSatIonS!tHaT bEaT gOeS bOoM,boOm,BoOm!I'vE gOt tO kEeP iT tOgEtheR!wAtcH thE cRaZy pEoPlE dAncE... ;]

  7. #32
    Аватара на swords1010
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Асеновград, България
    Мнения
    3 028
    Да, вярвам в призраци, но определено не се страхувам от тях. Успокой се, едва ли вината за това е на призраци, по скоро си мисля,че може етажът ви да е урочасан, или е просто едно лошо съвпадение !!!
    Няма път към щастието, щастието е пътят.

  8. #33
    Аз откакто на рождения си ден преди 2 години имах невероятno реалисти4ен дежаву сън , който после се реализира до последния детайл...не изказвам мнения по въпроси отнасящи се към паранормални явления и събития

  9. #34

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    In cRueL w0rLd ..
    Мнения
    173
    Да, вярвам в призраци, но не се страхувам
    ~cLose t0 yoU~

  10. #35
    Незнам и аз дали вярвам или не,абе по скоро клоня към вярващите.Дори когато бях малка имаше период,в който ме беше ужастно страх и се наложи да ме водят по баячки...все още ме е страх от тези същества
    ЩаСтИеТо ПрИ МеН ДоЛеТя С БоТиЛка ВоДкА И ТрЕВа.ЖиВоТа МоИ Ще ПрОмЕнЯ! По КлУбОвЕтЕ ВеЧнО Ще ВиСя Ще БъДа ДоЛнА КуЧкА БеЗ ДуШа!!! Да РаЗбИвАм МъЖкИтЕ СъРцА Ми Е СтРаСтА, ЗаЩоТо МрАзЯ ЛюБоВтА!!!:P

  11. #36
    Аватара на mid_get
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    ^In the ObscurE FuturE^
    Мнения
    909
    Не знам дали има подобни крийчъри, ама определено на някои хора им е супер развинтено въображението

  12. #37
    Цитирай Първоначално написано от dazzle
    ами не то1но варвам...но по принцип винаги ме е било страх от тъмното и ако съм на тъмно(сама също) винаги (както ти каза) имам чувстрвото че има нещо зад мен...ужасно е!
    спомням си веднъж как се прибирах от училище късно и във входа беше тъмно. предишния ден една съседка бе починала и единственото което видях във входа преди да изтичам със 100км по стълбите беше ковчега и, облегнат на стената...така че разбирам кво ти е...но не се притеснявай, и да си мислиш че има духове във входа ти или квото и да е, те няма да се занимават с теб...
    измисляй си всякакви вариянти, да се разсмиваш и не мисли такива глупости
    Аз сигурно с 200 щях да тичам...Дай ми тъмен вход и ковчег облегнат на стената и напрао имам чувството,че ще забия...

  13. #38
    Аватара на AFT
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    40 Miles from the Sun
    Мнения
    2 976
    Страх ме е от тъмното + имам голямо въображение = много кофти резултат.
    Вечер 5 часа се придвижвам до тоалетната, защото в коридора е тъмно, а докато се добера до лампата ... почвам да си представям разни глупости иии ...

  14. #39
    Цитирай Първоначално написано от AFT
    Страх ме е от тъмното + имам голямо въображение = много кофти резултат.
    Вечер 5 часа се придвижвам до тоалетната, защото в коридора е тъмно, а докато се добера до лампата ... почвам да си представям разни глупости иии ...
    Да,същата работа е и при мене

  15. #40
    Аватара на woshata
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Непостоянно
    Мнения
    3 784
    базе ме е ...не вярвам мноо мноо ама тичам в тъмното
    .!.

  16. #41
    само ще кажа че ги има! преди години в една приятелка имаше полтъргайс без бъзик и кви щуротии ставаха не е за разправяне
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  17. #42
    ем нз аз кат бях по-малка и се страхувах даже лятото при 40 градуса са завивах през глава обаче тва беше някъде в 3-ти клас ся вече не а за теб нз кфо да ти кажа щом има толкова мн смърт е нормално да са страхуваш
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  18. #43
    Оф еми бъз ме е някой път,може да ве се стори странно,но някой път виждам как нещо минава,като погледна и после изчезва и такива работи......... .

  19. #44

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Шумен
    Мнения
    168
    Ми аз вярвам в такива неща, ама не съм виждала или чувала лично сенки или странни звуци.
    Едно време имаше едно предаване за паранормалното и аз с голям интерес го следях, нищо, че после не смеех дори да сляза от дивана
    Друго... ми наскоро един съсед срещу нас почина. Терасата , водеща към спалнята му, е буквално на няколко метра от моя прозорец, все едно да пресечеш улицата. И сутринта рано (още не знаех, че е починал), както си спя, в просъница чувам вик...и се събуждам. И още тогава разбрах, че човека го няма вече , даже после като слязох на улицата, не се изненадах от вида на подпряния ковчег, а от това, че знаех, че ще е там. Много ми беше гадно.
    Всъщност после се оказа, че рано, около 5 ч сутринта, като го видяли жена му и майка му този съсед, майката изпищяла. Може би съм чула нея, но мога да се закълна, че беше към 7 , когато се събудих от вика.
    Не зная, може би аз греша, а може би не... Все пак, кой друг да е викал ?!
    Cherry_girl@_@ -> mtg1992bg

  20. #45
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Тук,там-ама къде и аз незнам
    Мнения
    649
    Aз вярвам в духове(призраци),нз защо просто вярвам.Не се страхувам от тях ,дори вярвам че духовете на моите близки са около мен и ме пазят

  21. #46

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Изгубено
    Мнения
    485

    Re: duhove..prizraci ili smurt kakvo mislite?

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Duhuve,prizraci,smurt..?!?!Ne iskam da vi zanimavam s gluposti,samo 6te spodelq kakvo 4ustvam i mislq naposleduk 6tom sum y doma.Stranno e kolko smurt ima v na6iq hod.Samo ot na6to semeistvo po4inaha 3-ma du6i sled tova na kom6iikata sina i muja i a na dr kom6iika predi 2 dena po4ina du6terq i i vsi4ko tova na 1 etaj..Nqma kak da ne e me e strah ... Ot kakto ima tolkova mnogo smurt ne moga da se dvija spokoino imam 4uvstvoto 4e ima ne6to zad mene i tem podobni.Sq 100% nqkoi ot vas 6te si kaje tazi puk e luda...no sum ubedena 4e ne sum samo az tazi/tozi koqto/koito ses trahuva .. 4e v tumnitata 6te vidi onova stra6no izipito lice na nqkoi negov blizuk... ta taka vuprosa mi kum vas e vqrvate li v duhove prizraci tem podobni,,.?i izpitvate li strah??
    ami ti sam si si suzdal tova 4uvstvo 4e ne6to te sledva
    samo si se napla6ila sama ( to vsi4ko si e sudba ) ako ti e pisano da umre6 moje da se udavi6 i v lajicata na supata
    ama kakto i da e
    ne se pla6i
    P.S. i da umre6 .. dokato se useti6 ve4e 6te si murtva i nqma da ti puka mnogo

    P.S. suvsem te npla6ih
    skype: crypt_lord_93

  22. #47

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Somewhere over the rainbow...
    Мнения
    123
    Честно казано не вярвам в такива неща. Никога не съм вярвала, няма и да повярвам. Смъртта си е нещо...Нормално. Тя идва и никой не може да я спре, колкото и да не ни се ще...
    А ти...Може би си внушаваш някои неща! Ако постоянно мислиш за това то ти се набива в главата и вървиш ръка за ръка със страха! Наплашваш се! В такъв случай забрави този проблем! Горе главата и успех!

  23. #48
    az puk vqrvam samo v izvunzemni, daje 4esno kazano imam jelanie da me otvlekat, no lo6oto e 4e posle 6te me vurnat tuk...
    Когато нещата не вървят и тъгата е изпълнила сърцето ти, когато сълзите напират в очите ти само ми кажи и ще дойда при теб. Аз проодавам салфетки!

  24. #49
    ВЯРВАМ!
    СТАХУВАИ СЕ ОТ ЖИВИТЕ А НЕ ОТ МЪРТВИТЕ!

  25. #50
    ох и аз като по малка си ги представях тези неща също си представях 4е съм магьосница и ги убивам! опитай се да не мислиш за такива работи изолирай ги. и дори да ги има покажи им 4е не те е страх от тях и 4е не ти пука! съжалявам за кървавата баня която е станала на този етаж ама..такъв е живота сега ти се пази

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си