.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11

Тема: Работа?

  1. #1
    Guest

    Работа?

    Някой може ли да ми помогне - трябва ми някаква работа за 1-2 месеца.. нещо за лятото. Искам поне юни месец да си намеря нещо, защото се нуждая спешно от пари. Някой може ли да ме ориентира къде да търся? Ако някой има оферти да казва..

  2. #2
    Guest
    забравих да кажа че съм на 18 години

  3. #3
    Не те знам откъде си и к'фо ти се работи...обаче по морето лятото е пълно с работа и мацки :P
    |rTm|RaZgRaD.TeAm.#AwP_MaS7eR#PsIhO-MaN

  4. #4
    Ама не можете да постнете още една тема!
    Light The Universe

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Имам :)
    Мнения
    715
    Има поне още една такава тема пусната преди около час. Там съм изказал мнение. Не ми се повтаря.

  6. #6
    Голям фен Аватара на n1ght_shadow
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    там някъде
    Мнения
    840
    Цитирай Първоначално написано от experiment_m
    Има поне още една такава тема пусната преди около час. Там съм изказал мнение. Не ми се повтаря.
    i na men
    Do the impossible.
    See the invisible.
    Fight the power.

  7. #7
    абе ква е тая традиция да има толкова малоумни хора... вместо да дадете някаква полезна информация само повтаряте като кокошки "има такава тема".

    + това темата, за която говорите е работа за непълнолетни.. а човека си каза че е на 18 години.. или помагайте с нещо или въобще не пишете

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от bboy_bunker
    абе ква е тая традиция да има толкова малоумни хора... вместо да дадете някаква полезна информация само повтаряте като кокошки "има такава тема".

    + това темата, за която говорите е работа за непълнолетни.. а човека си каза че е на 18 години.. или помагайте с нещо или въобще не пишете
    + Ти взе,че му помогна!
    Light The Universe

  9. #9
    Супер фен Аватара на kindergarden
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    1 782
    Цитирай Първоначално написано от Valar
    Цитирай Първоначално написано от bboy_bunker
    абе ква е тая традиция да има толкова малоумни хора... вместо да дадете някаква полезна информация само повтаряте като кокошки "има такава тема".

    + това темата, за която говорите е работа за непълнолетни.. а човека си каза че е на 18 години.. или помагайте с нещо или въобще не пишете
    + Ти взе,че му помогна!
    ama i ti mu pomogna

  10. #10
    Мега фен Аватара на malka_sladuranka
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 151
    По морето...

  11. #11
    Guest
    Ми ако си момче: има много строежи, ала-бала, барман можеш да бъдеш, сервитьор, продавач, спасител ( ) и така...
    Ако си момиче: сервитьорка, пак продавачка...
    Разпитай насам-натам по-добре, повече ше се ориентираш

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си