.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1
    fuck
    Guest

    Pisna mi da gubq pari

    lele hora na 16 sym i vzeh da stavam zavisim ot tova da zalagam. Vseki den i vse gubq ili dori i da spe4elq to 6te e vednuj i 6te e mn malko v sravnenie sys zagubite.. vseki den gubq pari i pak produljavam da zalagam (za evrofutbol govorq) pisna mi... nemoga da spra da mu e*a ma*kata

  2. #2
    Guest
    I nie kakvo da napravim ? Osven sam da se spre6 drugo nqma kakvo da napravi6 ! Ida se vaika6 sega ne spira6 taka 4e deistvai...toest SPRI da zalaga6 !

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    кости случка ... !

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  4. #4
    vIKITOOO
    Guest
    Sloji si katanec na pari4kite..taka ste si po skokoen

  5. #5
    Еми като ти свършат парите в сметката и не внасяй повече и така..
    Хората са жестоки и безмозъчни същества,които унижожават всичко около себе си,за да изживеят краткия си и безличен живот.

  6. #6

    Re: Pisna mi da gubq pari

    Цитирай Първоначално написано от fuck
    lele hora na 16 sym i vzeh da stavam zavisim ot tova da zalagam. Vseki den i vse gubq ili dori i da spe4elq to 6te e vednuj i 6te e mn malko v sravnenie sys zagubite.. vseki den gubq pari i pak produljavam da zalagam (za evrofutbol govorq) pisna mi... nemoga da spra da mu e*a ma*kata
    Бих ти препоръчала да залагаш тук trader.bg . Супер интересно е, не губиш нищо, а страстта ти към залаганията, ще е контролируема.Ако разбира се, не започнеш да играеш реално Тогава можеш да загубиш много, но пък вероятността да спечелиш много е и доста голяма.
    Между другото - има месечна игра - можеш и да спечелиш, без да заложиш даже и стотинка.
    Успех!

  7. #7
    Кажи на ваште, че си даваш пари за еврофутбол и повярвай ми ще те излекуват за бързо

  8. #8

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    377
    Пускай на по-сигурни мачове...макар че тогава тръпката не е толкова голяма...

  9. #9
    Аватара на bai_brother
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    На горния етаж на къщата на Бай брадър.
    Мнения
    234

    Re: Pisna mi da gubq pari

    Цитирай Първоначално написано от fuck
    lele hora na 16 sym i vzeh da stavam zavisim ot tova da zalagam. Vseki den i vse gubq ili dori i da spe4elq to 6te e vednuj i 6te e mn malko v sravnenie sys zagubite.. vseki den gubq pari i pak produljavam da zalagam (za evrofutbol govorq) pisna mi... nemoga da spra da mu e*a ma*kata
    Щом не ти връзва на евро футбол играй тото може пък да ти провърви повече там.

    Ако не пробвай треска за злато
    Не се ебавай с Бай Брадар щото ша сляза и ща изплющя!!!

    Ай гласувайте че да взема да изгоня някой от къщата.

  10. #10
    Guest
    Ами и аз до преди доста време много залагах и губех, моми4е съм и може би за това! не разбирам от футбол ама играех само заради тръпката! Когато ми свършиха парите и прсто спрях...и сега когато имам пари не мисля ве4е да ги хар4а за това!!!

  11. #11
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Здравей.Страстта към хазарта под каквото и да е негова форма с течение на времето при някои се превръща в зависимост.Ние тук няма как да ти помогнем ти сам трябва да се осъзнаеш и да спреш да залагаш напаразно.Хубаво е поне че си признаваш че нямаш печалби а все загуби.Спри докато е време няма смисъл от подобни игри по-добре намери нещо по-стойностно в което да влагаш парите си-било то хоби,някаква благотворителна кауза или нещо което лично на теб ти доставя удоволствие.Успех.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  12. #12
    emi zalagai na tezi ma4ove koito si po-sigoren /taka pravi brat mi i ne gubi mnogo,no i ne zalaga mnogo po 2-3 nai mn 5 lv i e taka /

  13. #13
    Guest
    Леко само да не продадеш апартамента на ваш'те...

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    I nie kakvo da napravim ? Osven sam da se spre6 drugo nqma kakvo da napravi6 ! Ida se vaika6 sega ne spira6 taka 4e deistvai...toest SPRI da zalaga6 !
    Ми да!
    Не говори винаги каквото знаеш, но знай какво говориш!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си