.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    tancuvat li vi se latino tanci ako da pi6ete

    Az otdavna si tursq partnior oba4e ne6to ne se polu4ava ta iskah da vi pitam specialno mom4etata kakvo mislite za tancite kato cqlo tanco vals 4a4a rumba ssamba i drugi.Pi6ete i daite mnenie momi4eta kajete i vie kakvo mislite i ako tancuvate kade za kolko vreme uspqhte da si namerite partnior i taka natatuka. 4akam va6te otgovori
    Mira bien, todo va mal y todo est

  2. #2
    Ami az tancuvam veche 4-ta godina i vse oshte nqmam partnior,no chesno kazano i ne davam mnogo zor.Smqtam, che tancite sa neshto mnogo raztovarvashto i si zaslujava da se zanimavash s tqh.A da ti kaja spored men v tazi tema momcheta nqma da ti otgovorqt te na tazi vuzrast sa na druga vulna prostacite.

  3. #3
    adriqna
    Guest

    tanci

    az zapo4nax da tancuvam ot 1-vi klas iii vednaga mi slojixa partnior ni6to 4e bqxa samo 4 mom4eta aa momi4etata kakto vinagi bqxa pove4e ii posle se otkaza partniora mi ii trenora mi sloji drug taka o6te 2 puti iii nakraq i az sprqx da tancuvam za 2 godini toest 6 i 7 klas ii sled tova v 8 sled kato zapo4nax otna4alo be6e malko po razli4no (nqmax partnior) razbrax kolko e gadno iii sega v 9 klas nqma vreme oba4e mi si se xodi ii si tursq nov klub mojete li da mi preporu4ate nqkoi oba4e trenirovkite da sa sled 19:00 \/ \/ \/

  4. #4
    :) !*KyKлIчKaA*! (:
    Guest
    AZ tancuvah predi 2 godini sportni tanci,4akah s neturpenie dnite koito hodeh na tren.Edna ot nai-golemite strasti mi bqxa te ) obojavah gi,hodeh v produljenie na 2 godini,taka i ne si namerih partnior,no pak se kefex na maxx,kogato tancuvah ) ve4e netreniram sportni tanci,no ako imax svobodno vreme s udovolstvie bix zapo4nala otnovo da gi tren )

  5. #5
    Повече от фен Аватара на krisi_l@loka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Видин
    Мнения
    480

    Re: tancuvat li vi se latino tanci ako da pi6ete

    Цитирай Първоначално написано от cveteto
    Az otdavna si tursq partnior oba4e ne6to ne se polu4ava ta iskah da vi pitam specialno mom4etata kakvo mislite za tancite kato cqlo tanco vals 4a4a rumba ssamba i drugi.Pi6ete i daite mnenie momi4eta kajete i vie kakvo mislite i ako tancuvate kade za kolko vreme uspqhte da si namerite partnior i taka natatuka. 4akam va6te otgovori
    Тангото и Валсът не са латино танци - а са стандартни. Това, което имаш в предвид сас спортни танци, а те вече се делят на латино и стандарт
    Занимавам се със спортни танци от 7 години и в момента съм Б клас, въпреки че него не съм го изкарала - стигнах до Ц клас и ми дадоха нов партнйор, който беше А клас, но трябва да слезне един и аз да се кача един

    БебЕтатаа мииии

  6. #6
    ami ... az iskam mnogo shtoto tuka v dobrich kato gi gledam sichki partniorite im nekvi super sladuri naprao da im zavidi chovek

    RestInPeace Smacy! Ti vinagi shte si v men ... Obicham te!

  7. #7
    emi momi4eta ko da vi kaja ako imate nujda ot partnior o6te i ste mejdu 16-19 god i ste ot varna pi6ete mi na pfflin@abv.bg moje da izmislim ne6to...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си